Skocz do zawartości

Przy jednym facecie czuje się samotna.


Rekomendowane odpowiedzi

Ok wiec żeby mój post mial też charakter lekko edukacyjny.

https://www.medistore.com.pl/zdrowie/witamina-b12-wlasciwosci-wystepowanie-dawkowanie-witaminy-b12

a szczególnie:

Cytat

Niedobór witaminy B12 wpływa również niekorzystnie na zdrowie psychiczne człowieka. U osób cierpiących na niedobór witaminy B12 często obserwowano występowanie zmian psychopatologicznych, wśród których najczęściej pojawiały się:

  • niepokój psychoruchowy, 
  • zmiany w sferze osobowości, 
  • zaburzenia pamięci o łagodnym charakterze, 
  • depresje, 
  • objawy demencji 
  • zaburzenia psychotyczne (omamy, urojenia). 

Badania stężenia witaminy B12 w osoczu pacjentów cierpiących na zaburzenia psychiatryczne wskazują, że aż jedna trzecia badanej grupy miała wartości poniżej oczekiwanej normy. Niedobór witaminy B12 prowadzi do zaburzeń, w wyniku których w organizmie odnotowuje się mniej takich substancji, jak: serotonina, noradrenalina oraz dopamina, które mają istotny wpływ dla zachowania zdrowia psychicznego.

W przypadku depresji obserwowana jest zależność pomiędzy niedoborem witaminy B12 a depresją spowodowaną czynnikami fizjologicznymi. Przy braku odpowiedniego stężenia B12 depresja przebiega zazwyczaj dużo ciężej, a próby samobójcze są zdecydowanie bardziej skuteczne. W przypadkach pacjentów, u których stwierdzono depresję i niedobór witaminy B12 jej suplementacja poprawiła w wielu przypadkach skuteczność dotychczasowego leczenia.

Tak w razie gdyby ktoś widział podobne symptomy u siebie....

Polecam metylokobalaminę, 30% polskiej ludności ma mutacje w genie przyswajania b12 i nie potrafi zsynetyzować nieaktywnej cyjano- do metylo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, deomi napisał:

30% polskiej ludności ma mutacje w genie przyswajania b12 i nie potrafi zsynetyzować

Tak, to trochę będzie marginalna narracja.

 

Jedyne B jakie tobie potrzebne jest: B52.

Co do syntezy, najpierw trzeba zacząć od analizy.

Analiza tekstu w kontekście szerokopasmowym, gdzieś tak na przekroju 1 i półowina roku wyraźnie wskazuje nie dobór.

Zapewne ciekawi czego?!

 

TYRANOZURUSA!..... przypiętego jako ciuchcia do twego wagonika.....   

 

BRAK owy mieni się składowymi:

Bycia usidloną, zdominowaną, zaskakiwaną, zfokusowaną, ustawioną do pionu......

KOLORY CIEPŁE: przytuloną, hołubioną, mamioną, obiecanki cacanki,  przypiedestałowaną.

 

MIRAŻ PUSTYNNY: mieszanina kolorów poprzednich odsuwa purpure pępowinową w nieznane.(czas bliżej nie określony)

WYNIKIEM czego jest FiksumDyrdum.

 ...

..

.

Nie znasz dnia ani godziny będziesz zapraszać na chrzciny.

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się już nie odzywałem, ale jak zwykle posty siostry @deomi to kopalnia dobrego humoru o każdej porze dnia i nocy... Czy ktoś z tu obecnych potrafi mi wytłumaczyć zależność między poziomem wit b12 w organizmie (chyba muszę zrobić testy porównawcze bo łykam codziennie pakiet witamin w formie supli) a tym, że ktoś czuje się niedowartościowany i szuka atencji u więcej niż jednej osoby płci przeciwnej? Bo zakładam, że nie o fizyczną atencję o to tu chodzi (if you know what i mean ?)...

 

Człowiek uczy się całe życie....

Edytowane przez Gorączka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Hippie napisał:

Psujesz dziewczyno ten rezerwat. Robisz tymi postami z tego totalną błazenadę. Przekłada sie to tym samym na postrzeganie nas wszystkich kobiet tu w rezerwacie przez facetów. 

Tym bym się nie przejmował.

Oczywiście jest faktem, że na tym forum są sami mizogini...ale przecież wszystko ma swoje granice.

Nie wiem jak to wygląda u innych, ale ja chyba nie byłbym w stanie uwierzyć, że wszystkie kobiety są równie pojebane, jak wspomniana użytkowniczka.

Nawet Twój post, z którego zaczerpnąłem ten cytat, pokazuje, że jednak są jakieś różnice.

Właściwie to można by spojrzeć na to odwrotnie...całkiem możliwe, że @deomi robi wspaniałą przysługę wszystkim pozostałym samicom w rezerwacie.

Znasz chyba tę zasadę - na imprezę najlepiej się wybrać z brzydszą koleżanką!

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Xellos napisał:

Nie wiem jak to wygląda u innych, ale ja chyba nie byłbym w stanie uwierzyć, że wszystkie kobiety są równie pojebane, jak wspomniana użytkowniczka.

 

Uważam, że to lekkie przegięcie nazywać kogoś pojebanym tutaj ? Szanujmy się troszkę, a jeśli @deomi komuś nie odpowiada to dajcie na ignore, ja tak zrobiłem z kilkoma osobami i życie na forum mam o niebo lżejsze, nie muszę czytać wyzwisk w swoją stronę i wam polecam to samo. Rozumiem Hippie, że by chciała by inaczej rezerwat wyglądał ale to nie tylko rezerwat ale i reszta forum jest dla wszystkich a nie tylko "elit", także to chyba tyle w tym temacie, bo jeśli chcielibyśmy najwyższej jakości użytkowników to wydaje się być mało prawdopodobne bo te forum z tego co wiem jest dla wszystkich.

@deomi I jak, każda użytkowniczka może robić ile chce tematów a, jak będą odbierane to już inna sprawa.

 

A smutam @deomi bo masz zdrowotne problemy i związkowe z facetami, czego Ci najmocniej współczuję natomiast zawsze ale to zawsze mnie wkurza, jak jakaś grupa na kogoś ciśnie a w tym wypadku na Ciebie @deomi 

Nawet w robocie zaprzyjaźniam się z tymi, na których się wywala wiadro pomyj. Więc zanim znów zaczną się jazdy, że jestem taki i owaki to wstrzymajcie się po prostu taki jestem i tyle (To tak na wszelki wypadek przypominam)

 

Zresztą ja muszę uważać by nie czytać wątków @deomi przed snem bo znów mi się przyśni ?

 

Jeszcze co do atencji panny @deomi to pamiętajcie, sami ją dajecie, bo gdyby nikt na przykład po mną czy innymi, którzy ją lubią jej nie odpisali to by po prostu nie tworzyła wątków bo nikt by się nie udzielał, więc jak jej nie lubicie to po prostu nie odpisywać i tyle ,według mnie i dać na ignore koniecznie, natomiast mówię wyzywać od pojebów to już gruuuuba przesada...

 

P.S Jeśli forum ma wartość terapeutyczną to nazywanie kogoś pojebem chyba takiej osobie w niczym nie pomoże ? 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie Ona ma już taką osobowość smutną, jest to spowodowane brakiem prawdziwych złych doświadczeń w życiu.

 

Miała dobrych rodziców którzy zapewnili jej bezstresowe życie i teraz przeżywa smutki bo nie widzi celu w życiu. Nie potrafi się cieszyć z przyziemnych aktywności.

Edytowane przez LiderMen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, może faktycznie, nie powinnam tak ostro reagować. Emocje mnie poniosły, za co przepraszam szczerze.

Wszystko jednak powinno mieć jakieś swoje granice.

Wkurza mnie najbardziej to, że ludzie bardziej angażują się w takie tematy niż te bardziej merytoryczne, co dobrze widać po ilości stron.  Porównuję też poziom tego forum do poprzednich lat i widzę konkretny spadek. Jak tak dalej pójdzie to te forum padnie, bo poziom wypowiedzi tutaj zaczyna zniżać się poziomu gimnazjum albo i nawet podstawówki. 

 

Tak, różni ludzie tu piszą. Na różnych poziomach świadomości, Ja to rozumiem... jednak uważam, że powinniśmy trzymać jakieś ramy dobrego smaku i wychowania, nie uważacie? Szanować siebie wzajemnie. Pomagać sobie. 

Deomi stoi w miejscu. Wiele razy dostawała od ludzi rady, wsparcie, dobre słowo. A ona dalej to samo. To jest bardzo frustrujące na dłuższą metę. Człowiek z dobrego serca, bezinteresownie coś daje od siebie a druga osoba rzuca to traktuje jak śmieć i niszczy. 

Zarejestrowałam się na tym forum, bo uznałam, że jest to niesamowita skarbnica wiedzy, przyjazne samorozwojowi miejsce i można poznać niesamowite historie ludzi, które mogą być dla mnie przestrogą i dobrą nauką zarazem. Miejsce gdzie można  liczyć na radę a zarazem też komuś pomóc. Jednak im dłużej tu jestem tym bardziej mnie dobija to co czytam. Coraz więcej tu negatywnej energii się kłębi. I tu zaczyna być wszystko powywracane do góry nogami. A może to ja jestem zbytnią idealistką i za dużo wymagam? Być może...

 

To dla mnie znak, że chyba się konkretnie wypaliłam.  I chyba to mój czas by iść dalej. 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie

Bądźmy szczerzy 65% wsparcia w jej stronę to hejt, koleś wyzywał ją od pojebów za co dostał bana do grudnia. Osobiście uważam, że jakościowo rady w jej stronę są słabej jakości, te najlepsze to oznaczyłbym na brązowy medal. Gdyby nasze rady byłby złotej jakości, deomi by nie pisała, że spotyka się z 3 chłopami i co ma zrobić. Jest zagubiona i póki co nawet teraz nikt nie dał jej środka na jej problem w mojej ocenie. @deomi Ma swoje demony tak jak i każdy, warto pamiętać, że czasem taki temat ratuje ludzi przed zrobieniem sobie krzywdy, więc wyzywanie kogoś hardcorowo lub podkreślanie czyiś ułomności może być tą czara goryczy, która dzięki nam się przeleje. Wiele jest historii, kiedy ktoś szukał pomocy i został dodatkowo zjechany w necie i nie wytrzymując presji odebrał sobie życie ,dlatego należy warzyć swoje słowa uważam. 

 

Co do forum i jego jakości, to jakością są ludzie jakby nie patrzeć oraz ich poziom świadomości, dlatego mozaika się zmienia bo zmieniają się indwidia.  

54 minuty temu, Hippie napisał:

Coraz więcej tu negatywnej energii się kłębi. I tu zaczyna być wszystko powywracane do góry nogami. A może to ja jestem zbytnią idealistką i za dużo wymagam? Być może...

Pamiętaj, że jedynie możesz wymagać od siebie nigdy od innych bo będziesz czuć gorycz gdy postapią nie po Twojej myśli i zresztą wymaganie od innych pewnych spraw jest wpływaniem na nich i forsowaniem swej woli. 

 

56 minut temu, Hippie napisał:

To dla mnie znak, że chyba się konkretnie wypaliłam.  I chyba to mój czas by iść dalej. 

 

Być może wyszłaś poza poziom forum, z tego co czytałem idzie Ci bardzo fajnie w życiu, nie jako idziesz do przodu, więc masz dwa wyjścia w zasadzie. Odejść i cieszyć się życiem, lub od czasu d oczasu sypnąć złotą radą vel @Hippie :) jeśli uznasz to za ważne dla kogoś czy pomocne. 

 

Trzymaj się @Hippie i wszystkiego dobrego.

P.S Twoja babka z avatarka Erza Scarlet jest spoko, pamiętam jej walkę 1 vs 100 :D  Fajna muzyczka była tam użyta :) 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

Nikt nie da złotych rad osobie, która z żadnej z otrzymanych rad dotychczas nie skorzystała. 

 

Ta aktywność w wątkach Siostry @deomi to nic złego - jedynie sprzężenie zwrotne i biologiczna reakcja samców mało świadomych siebie i swojego uzaleznienia od kobiecych generatorów emocji.

Po to są owi Bracia na forum, żeby tę świadomość uzyskać. @deomi zaś robi solidny poligon tym samcom i należy to w sumie docenić. 

 

PS. @Hippie wkurzasz się z powodu zazdrości o dużą atencję czy rzeczywiście z powodu przerostu ilości nad treścią? 

Edytowane przez azagoth
  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth 

11 minut temu, azagoth napisał:

Ta aktywność w wątkach Siostry @deomi to nic złego - jedynie sprzężenie zwrotne i biologiczna reakcja samców mało świadomych siebie i swojego uzaleznienia od kobiecych generatorów emocji.

 

Bardzo dobrze napisane! Też na to już dawno zwróciłem uwagę, nawet Ci co piszą by spadała to w zasadzie sprężenie zwrotne oznaczające ukrytą agresję w stronę kobiet i nie przerobienie pewnych spraw. 

 

11 minut temu, azagoth napisał:

 Po to są owi Bracia na forum, żeby tę świadomość uzyskać. @deomi zaś robi solidny poligon tym samcom i należy to w sumie docenić. 

 

Dokładnie!

W pewnym momencie zostaje cieszyć się grą gdy poznało się jej zasady.

A nowi niech się uczą!

 

Uciekam, dobrej nocy wszystkim.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tornado napisał:

TYRANOZURUSA!..... przypiętego jako ciuchcia do twego wagonika.....   

 

BRAK owy mieni się składowymi:

Bycia usidloną, zdominowaną, zaskakiwaną, zfokusowaną, ustawioną do pionu......

Strach przy takim osobniku zredukował by stres wynikły ze spizdowaconego układu nerwowego, tak tylko nadmieniam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, azagoth napisał:

wkurzasz się z powodu zazdrości o dużą atencję czy rzeczywiście z powodu przerostu ilości nad treścią

Zdecydowanie to drugie. Za dużo tu dziadostwa się kłębi. Coraz częściej trzeba przekopywać sie do konkretnej treści przez ścianę bezsensownych potyczek słownych, wychodzenie po za wątek itp. Nie chodzi mi o atencję jaką dostaje deomi...tylko o treści jej postów. Pokazuje to tez poziom samców na forum, ze reagują i przy tym wypisują też niestworzone rzeczy. 

Piszesz o sprężeniu zwrotnym. Coś w tym jest, ale to mnie właśnie frustruje bo widzi sie takie rzeczy tez dookoła... Że nawet na forum o samorozwoju, gdzie wiedza jest na wyciągnięcie ręki, odpieprzaja się takie cyrki. Marnuje się potencjał tego miejsca. Może nie powinnam tak na to reagować, jeszcze muszę popracować nad podejsciem do trgo wszystkiego, no i do ludzi - to pewne. 

@SzatanKrieger Dziękuję za miłe słowa. Tak, dużo się u mnie dzieje, dlatego tez musze "zerwać" z forum póki co i skupić się na tym co dla mnie ważne. Co chciałam i potrzebowałam z forum wyciągnęłam. Póki co nic więcej chyba mi nie trzeba.

Czy wrócę... Pewnie będę zerkać co tu się dzieje. Nigdy nic nie wiadomo ;). Póki co zakazuje sobie samej forum na pewien okres, bo czuję ze zaczyna na mnie to źle wpływać. Robię detox i zajmuję się w pełni tym, co sobie postanowiłam. 

Trzymajcie się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że jak ktoś już na forum przyjdzie to z automatu jest wyczyszczony z matrixowego programowania?

To długotrwały proces i wielu Braci jeszcze tam tkwi. Muszą sami zrozumieć gdzie popełniają błędy. Takie gówno-wątki to doskonała okazja ku temu. 

Można dzięki temu zweryfikować gdzie jest dany Brat czy Siostra mentalnie i pomóc (Jeśli pomoc zostanie przyjęta).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2019 o 00:42, Hippie napisał:

Emocje mnie poniosły, za co przepraszam szczerze.

Za co przepraszasz, napisałaś idealnie w punkt.

 

W dniu 27.11.2019 o 00:42, Hippie napisał:

Deomi stoi w miejscu. Wiele razy dostawała od ludzi rady, wsparcie, dobre słowo. A ona dalej to samo. To jest bardzo frustrujące na dłuższą metę. Człowiek z dobrego serca, bezinteresownie coś daje od siebie a druga osoba rzuca to traktuje jak śmieć i niszczy. 

facebook-like-icon-with-long-shadow-that

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje się już dobrze :) Dziękuje wszystkim za wpisy i wsparcie ?? wszystkim i każdemu z osobna.

Raczej chodziło o kwestie zdrowotne/ fizyczne niż emocje czy psyche, czy jakieś rzeczywiste problemy.

 

Bo tak jakby swoje życie pod tym kątem już totalnie ogarniam.

 

Tak więc w razie tego typu problemów szukajcie najpierw w ciele: tarczyca, trzustka, krew, wątroba, niedobory.

 

Jestem spowrotem szczęśliwa chociaż nie mam ku temu zbyt wielu powodów :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Cieszę się, że czujesz się lepiej.

Patrząc na twoją wypowiedz z tematu "Co z tym dalej?", szczerze wątpię.

W dniu 28.11.2019 o 21:35, deomi napisał:

Wszystkie te psychoterapie dają złudne poczucie, że coś się z tą nerwicą robi, stąd okresowe lepsze samopoczucie

Zdrowa psychicznego nie powinnaś ignorować a rad naszych widzę nie przyswoiłaś.

Zwłaszcza kiedy jesteś świadoma problemów, a twoje akcję zahaczają o autodestrukcję.

 

Sternikiem jesteś własnego życia, dlatego życzę ci spokojnych wód.

Bacz tylko, gdy mącisz wodę, by nie ściągnąć fali na innych.

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.