Skocz do zawartości

Przy jednym facecie czuje się samotna.


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, deomi napisał:

Czuje sie taka samotna, 1 facet mi nie wystarcza, za mało mi wtedy adoracji, akcpetacji, poświęcania czasu, wszystkiego.

Jeden facet jest wymienialny na 3 koty.

Dorzuć jeszcze 2 nadprogramowe dla pewności, a otwierając puszkę z karmą atencja wywinduje pod sufit ?

 

  • Like 4
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, leto said:

Tak na serio to ja nie wiem jak ludzie posiadający 3+ partnerów to ogarniają logistycznie/mentalnie, mi się już przy 2 mieszało, bez sensu, nie warte wysiłku :D

Normalnie. Nie kłamiesz i nic nie musisz więcej ogarniać. 

 

@Dakota, weź nie doradzaj nikomu - sam masz do ogarnięcia większy syf w głowie niż @deomi.

 

 

@deomi Siostra, czytasz wątki w męskiej części forum? Jeśli tak to wiesz co robić: no-fap (nie wiem jak to się tam u was nazywa), zimne prysznice, siłownia, sporty walki, medytacja i Kobietopedia ?. Żadnych dup przez rok, dopóki nie ogarniesz głowy. 

To tak pół-żartem, pół-serio. Bo gdybyś to zastosowała to się ogarniesz sama z siebie i z WŁASNEGO wyboru. Ale jesteś kobietą. No i cały misterny plan w pizdu.

 

Przeczytaj zatem chociaż to puchu marny:

https://www.jordanbpeterson.com/12-rules-for-life/

Tak że 3 razy. Potem zacznij wdrażać. 

Trzymam kciuki.

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ten wątek 10 min przed snem i mi się śniło, że spotkałem się z deomi - autentyk ??? 

Tylko czemu w jednym momencie deomi gdzieś sobie poszłaś i szukałem Cię po mieście? ?????

Mogłaś powiedzieć, że nie jestem w Twoim typie ?

Z drugiej strony pierwsza część była fajna ? ale jaja. 

W sumie inaczej sobie Ciebie wyobrażałem ale nawet spoko się gadało ??

Ciekawe jak Cię szukałem to czemu jedna babka z Indii miała bóle brzucha i siedziała obok ubikacji ?

 

Co do tematu może zamiast 3 to próbuj z 2?

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Magician napisał:

Wysysa z nas energię.

Jakie tam wysysa.

Godzinę temu, azagoth napisał:

Bo gdybyś to zastosowała to się ogarniesz sama z siebie i z WŁASNEGO wyboru.

No dobra, tylko po co ta dziewczyna ma się ogarniać? Przecież ogarnięcie się dziewczyny to nie jest cel. :)

 

Jej nie chodzi o rozwiązania, chce nam się tu wyrzygać, spić nektar atencji i założyć nowy wątek -  i to robi - i cel spełniony - emocje pływajo falamy.

 

Godzinę temu, azagoth napisał:

Ale jesteś kobietą. No i cały misterny plan w pizdu. 

No właśnie!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, deomi napisał:

W końcu tak jakby wyszło, niektórym się przyznałam, że spotykam się z kilkoma. 2 się obraziło, 3 zmienił do mnie stosunek...

Chyba wróciła mi wena do pisania komiksów. :D:D A tak serio spróbuj po Bożemu, dwóch, jeden bad boy, jeden biały i próbować robić wszystkich w konia.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bruxa napisał:

Chyba wróciła mi wena do pisania komiksów.

High time!

Wyrysuj na następnym @deomi z jedną nogą krótszą :D

54 minuty temu, Obliteraror napisał:

Uwielbiam koty

Jak Alf(a), nomen omen ;)

Tylko nie wiem czy my o tym samym ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, deomi napisał:

Spotykałam się z 3 facetami, ale już miałam tego trochę dosyć. Nie miałam sił tego prowadzić. Odpisywać im wszystkim. Dzwonić do niech. Pamiętać co komu mówiłam itd.- mam słabą pamieć.

W końcu tak jakby wyszło, niektórym się przyznałam, że spotykam się z kilkoma. 2 się obraziło, 3 zmienił do mnie stosunek... generalnie lipa ;( raczej nie bedą chcieli utrzymywać kontaktu, a jeśli już to w kontekście "na raz".

Czuje sie taka samotna, 1 facet mi nie wystarcza, za mało mi wtedy adoracji, akcpetacji, poświęcania czasu, wszystkiego. Znowóż z kilkoma ja nie jestem w stanie tego ogarnąć.

Źle się czuje, jakaś taka wyobcowana i niepotrzebna.

Nie potrafię się odnaleźć z społeczeństwie : | ze względu na to że pracuje w domu.

 

Co robić? ?

Weź sobie psa ze schroniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Helena K. napisał:

Jeden facet jest wymienialny na 3 koty.

Hahaha. Popłakałam się. You made my day. :lol:

Koty sie nigdy nie znudzą, więc to istny szatanski plan. 

Ale jak to sie deomi wymknie spod kontroli to będzie musiała jakieś schronisko dla tych kotów załozyc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo moja znajoma. Sobota, urodziny kumpla a ta non stop telefon i co chwilę inne dźwięki powiadomień; messenger, sms i jeszcze chyba ze 2. Widzę ją raz na miesiąc/dwa i zawsze z kimś wypisuje mając w dupie otoczenie. Ale teraz już przeszła samą siebie w ilość pisania na raz. Aż ją inna znajoma opyerdoliła, żeby zostawiła już ten telefon :D  :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rnext napisał:

Tylko nie wiem czy my o tym samym

Klasyczny, nie kulinarny : ) Jako że koty (i psy) uwielbiam, dziwne zawsze było dla mnie przypisywanie tego zwierzaka jako ważnego atrybutu starej panny: kocia mama, kubełek lodów i za dużo wina. Chyba siła stereotypu :)

 

Koty to silne psychicznie stworzenia i podobnego właściciela potrzebują. A jak już go mają, to kochają bezwarunkowo i lojalnie.

 

Jak mężczyźni.

 

vito-cannoli_q1zfmj.jpeg

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Obliteraror napisał:

A jak już go mają, to kochają bezwarunkowo i lojalnie.

No może. Mnie w każdym razie omijają bardzo szerokim łukiem. Jeden tylko był przymilny jak pamięcią sięgam. Hipnotyzował mnie u kumpeli przy kolacji, żebym dał mu plasterek szynki, choć ponoć zwykle przy obcych rozpłaszczał się dekując pod kanapą. Filemon mu było. A tak to zasadniczo to rezerwę mają gigantyczną. Może te większe, w zoo by się zbliżyły jako do przekąski. Do sceny a'la Don Vito, musieliby mi wcisnąć w ręce - wypchanego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą @deomi Twoje posty i generalnie trolling w Twoim wykonaniu są już kompletnie do porzygu. 

Męczący jest ten emocjonalny wyrzyg deomi w praktycznie każdym temacie. 

Psujesz dziewczyno ten rezerwat. Robisz tymi postami z tego totalną błazenadę. Przekłada sie to tym samym na postrzeganie nas wszystkich kobiet tu w rezerwacie przez facetów. 

Ja się naprawdę dziwię, że jesteś na tym forum jeszcze. 

Odkąd jestem na tym forum...czekaj, ponad 2 lata... non stop od tamtego momentu widzę z Twiojej ręki te same posty. W podobnym kontekście i tak samo bezsensu jak teraz. 

Już praktycznie od początku nikt Cię tu nie bierze serio. Jak się z tym czujesz? Bo ja bym się czuła fatalnie. 

A możesz to jeszcze zmienić. 

Tak, wiem, świat i życie jest do dupy. Tego nie zmienisz. Ty możesz zmienić nastawienie do niego i samą siebie. Tak jest to możliwe.  Ale wiem że masz to kompletnie w dupie i nie chcesz bo wolisz się użalać jak ostatnia ciota. Albo też lubisz sobie z ludzi robić jaja bo jesteś mistrzem trollingu. 

Póki co, tkwisz w dziadostwie i nie dziw się, że ludzie będą Cię traktować jak jeden wielki żałosny żart.

*koniec mojego wyrzygu* 

Pozdrawiam.

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.