Skocz do zawartości

Psy 3 zwiastun


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuacje kręcone po latach rzadko spełniają oczekiwania, ale z ciekawości obejrzę, może nie będzie lipy.

 

BTW widząc tytuł wątku przypomniał mi się poniższy skecz starszy od węgla. ?

 

 

Prawdopodobnie Patryk Vega inspirował się tym pisząc dialogi do swoich filmów. ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam duży kredyt zaufania i spora tolerancję - tak z sentymentu, juz za samą obsadę. Tak jak ciesze się na Scorsese i jego bandę odkurzonych dziadków w "Irlandczyku", tak nowe Psy biorę w ciemno! To nie musi być ten sam poziom co 1 czy 2, to juz inna epoka, inne realia, ale jak patrzę na epopeje gangsterskie Papryka Vege, to stary poczciwy Linda jako Franz Maurer daje nadzieję na jeszcze jakiś poziom naszego kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, ciężko coś więcej powiedzieć odnośnie zwiastuna, kiedyś też nie było na to (trailery, teasery etc.) zajawki. Sama obecność Lindy, Pazury i Dorocińskiego - w szczególności jego, nastawia raczej pozytywnie. Jeden z najlepszych rodzimych aktorów młodszego pokolenia, od 2010 same porządne, świetnie zagrane role. Obejrzę film dla Pasika i tych 3 panów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Baelish napisał:

Już widze te scenę:

 

Franz siadaj... napijmy się kapucziny... ze mną się kurrrrła nie napijesz tej... (przerwa) kapucziny?

 

Po czym Linda wstaje do szafki, wyrzuca kawę konkurencyjnej firmy przez okno i mówi:

 

"Bo to zła kapuczina była." 

 

:P 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee.. w ogóle się nie stosują do dzisiejszych światowych standardów ..

Głównym super-macho-bochaterem powinna być kobieta, która jasno pokazuje, że czas mężczyzn już dobiegł końca

i że są deklasowani na każdym polu cieniasami .. i tylko sobie siedzą przy kawie i się przechwalają, podczas gdy kobieta odwala

całą mokrą robotę .. :)

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL Mokate... ktoś jeszcze to pije ?

Swoją drogą... trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...

1 godzinę temu, Shambler napisał:

Według mnie kontynuacja jest spóźniona o grubo dwie dekady. Trzecia część powinna powstać w 1996 roku albo w 2000 roku. 

Zerowanie na nostalgii jak w koglu moglu.

Edytowane przez Vortex of Destruction
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baelish napisał:

Partnerzy: Mokate.

 

Już widze te scenę:

 

Franz siadaj... napijmy się kapucziny... ze mną się kurrrrła nie napijesz tej... (przerwa) kapucziny?

 

 

Przypomniała mi się reklama. Pedros? Nie, Gajos ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Shambler napisał:

Według mnie kontynuacja jest spóźniona o grubo dwie dekady. Trzecia część powinna powstać w 1996 roku albo w 2000 roku. 

 

Dobrze mówisz. Teraz to tak jakby w stronę geriatrii film zmierza.

Druga sprawa. Jak widzę kozaczącego Lindę mam ochotę powiedzieć "spieprzaj dziadu przewinąć brajanka".

No sorki, typ pogrzebał Franca tą "panią domu".

 

Film oczywiście chcę obejrzeć, ale wątpię czy odżałuję kilkanaście zeta na kino.

Hmm, na Kobiety Mafii!!2 odżałowałem, ale szedłem się pośmiać. Było śmiesznie, nie powiem, zwłaszcza scena z wkrętarką :)

Za niesmak i rozczarowanie płacić nie zamierzam.

Chyba.

Poczekam na wasze opinie.

 

ps. No i muza. Była mistrzowska, zwłaszcza w drugiej części, teraz nie wiem czy coś będzie chwytać za serce.

 

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat. Normalny montaż, brak pośpiechu. No i Pasika podejście do kobiet? Bezkształtne, Nowoczesne, wyzwolone, zapraszające od razu na kawę, potem szybkie gizi mizi ( z krzyżykiem na szyi obowiązkowo) i wybierająca odpowiedniego bolc..kandydata na męża (policjant czy jednak dyrektor z Pabianic.

 

Dobre męskie kino. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Perun82 napisał:

No i Pasika podejście do kobiet?

Czytałem zarzuty, że takie płytkie postacie kobiece :D No tak, bo w rzeczywistości mamy parytety na charyzmę i tyle samo mamy męskich i damskich kozaków, widać to dobitnie po liczbie ofiar np. jak się zawali kopalnia.
Mi się film całkiem podobał, trzymał w napięciu. Najlepszy aktorsko był pan Pazura.

Edytowane przez Bonhart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.