Skocz do zawartości

Brak tradycyjnego seksu od początku związku


Girlwhocare

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie by najbardziej martwił fakt, że Ty go blołdżobem i hendżobem i co tylko, co tylko, a on nie może się przemóc, żeby wsadzić wacka, bo fuj, bo mokre...

Totalny egoista.

Ok, trzeba dbać o swoją przyjemność, ale wydaje mi się, że jak kogoś kocham i ktoś mi robi fajnie, to aż przebieram nogami, żeby tej osobie też zrobić fajnie. A Twój Pan jest ponadto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, tomekbat napisał:

Że to egoista. Ona mu robi dobrze a on jej nawet minety nie zrobi, skoro już tak sie boi penetracji. Mnie robienie minety w ogóle nie podniecało, ale podniecało robienie przyjemności partnerce, tak że z czasem robienie minety zaczęło podniecać. To kwestia człowieka. Księciu nie chce i tyle, wyjebane ma że jego partnerka ma potrzeby. Tutaj jest problem, że to mały książe.

Nie wierzę, żeby to mógł być jedyny/główny powód sytuacji. Dwa lata i ani razu nie miał ochoty zerżnąć autorki ? Nie wierzę, żeby chłop z normalną seksualnością ani razu tego nie zrobił.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Twój facet jest gejem. Rasowym, stuprocentowym gejem. Więcej, stosuje typowe dla gejów racjonalizacje i schematy - obrzydzenie dla sromu, rzekoma religijność, która potępia seks przedmałżeński, ale tylko w Twoją stronę i po Twojemu. Jeśli się z nim chajtniesz, góra za kilka lat zacznie znikać całymi nocami "na rybach" ze swoim najlepszym przyjacielem "Ryszardem".

 

Opisałaś już swój problem na gej.pl? Zrób to. Dostaniesz rady od ludzi, którzy znają problem z autopsji. 

Zadzwoń do Lwa-Starowicza. Mówił kiedyś, że żadnej diagnozy nie postawiłby bez rozmowy i badania pacjenta. A tu proszę opis od osoby, która na pewno racjonalnie nie ocenia swojego partnera i szast prast 100% pewności. Medycyna czeka na twoją metodę, określania orientacji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Amperka napisał:

Mnie by najbardziej martwił fakt, że Ty go blołdżobem i hendżobem i co tylko, co tylko, a on nie może się przemóc, żeby wsadzić wacka, bo fuj, bo mokre...

Totalny egoista.

Ok, trzeba dbać o swoją przyjemność, ale wydaje mi się, że jak kogoś kocham i ktoś mi robi fajnie, to aż przebieram nogami, żeby tej osobie też zrobić fajnie. A Twój Pan jest ponadto...

Nie zaden egoista, tylko nie lubi cipek i tyle. Myślę że na widok konara kolegi by się rozochocił, proste.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jest ciepły jak grzejnik w lutym ale sam się do tego nie przyzna przez wpływ rodziny i religii. Ty jesteś niejako przykrywką. @mirek_handlarz_ludzmi w punkt. 

 

Racjonalizuj sobie autorko ile chcesz to nic nie zmieni. Napisałaś, że podniecają go piersi itp. i co? I gówno nie mógłby się nimi bawić w trakcie dotykać Cię po cipce albo ty sama sobie byś robiła tam? A no nie.

 

Myślisz, że coś się zmieni? Powodzenia, marnujesz najlepsze lata życia na niego. Podejrzewam, że jest niezłym chadem skoro tak ślepo przy nim trwasz.

 

Ja miałem ostatnio problem podobnego typu ale z drugiej strony. Dziewczyna nie lubiąca niby penetracji i placów w pochwie. Minetka/lodzik był ale seksu nie. Przy całowaniu i dotykaniu aż majtki miala mokre ale nie chciala pójść dalej, przecież jej nie zgwałcę. Może przy takim chadzie jak ten twój by nie było problemu. ;)

 

Tak na prawdę trochę mnie to zabolało bo panna serio mi się spodobała i rokowała ale zakończyłem to i nie chce tego ciągnąć, bo na dłuższą metę jest to BEZ SENSU tylko bym się wkurwiał. 

 

Leżysz przy 20-letniej pachnącej kobiecie, czujesz zapach ciepło ale nie możesz iść za ciosem. Tu pije do tego, że niby podnieca go twój zapach i piersi etc. i dlaczego to są bajeczki, które mają zamydlić Ci oczy. My to widzimy bo jesteśmy facetami i wiemy jak to działa. Gdyby twój zapach go nakręcił to już dawno by coś z tego było. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką koleżankę w pracy co ma męża geja. Mają nawet dwójkę dzieci. Problem w tym, że niemal codziennym gościem na obiedzie w ich domu jest jego jak to ona określa "przyjaciel", z którym pan gdzieś potem znika na dwie godzinki. Normalnego seksu dawno nie widziała, z łaski dostępuje analu, przez co drobna kobitka ma problemy proktologiczne. W domu poniżana i obarczana jego winami robi za przynieś podaj pozamiataj. Co gorsza raczej wiedziała w co się pakuje. Nawet noc poślubną spędzili w towarzystwie przyjaciela a wcześniej wakacje... A jakim jest wrakiem świadczy jej wygląd oraz fakt że opowiada o takiej tragedii w pracy...

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia. Czy jest kryptogejem, został skrzywiony przez religię czy ma zboczenie.
Jest egoistą, nic się w tej materii nie zmieni. Dla mnie jest niewyobrażalne, aby zostawić partnerkę, nieusankcjonowaną.
Jak nie pałą, to ręką, ustami, wibratorem.

@Girlwhocare zmarnowała 2 lata. Naprawa go o ile będzie możliwe, pochłonie następne.

Wyjście też już zostało wskazane, ewakuacja z związku.

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piter_1982 napisał:

Zadzwoń do Lwa-Starowicza. Mówił kiedyś, że żadnej diagnozy nie postawiłby bez rozmowy i badania pacjenta. A tu proszę opis od osoby, która na pewno racjonalnie nie ocenia swojego partnera i szast prast 100% pewności. Medycyna czeka na twoją metodę, określania orientacji. 

Zgadzam sie. 

 

Nikt Ci nie powie na 100% czy on jest czy nie jest gejem. 

Ale poniewaz JA jestem inny niz wszyscy ( ;) )to dam Ci jednego pewniaka:

50% szans na to, ze jest gejem i drugie 50% ma krzywy sufit (czyli problemy religijne, osobowosciowe, spoleczne, psychologiczne, kompleksy, zahamowania). Bo jak napisal @SSydney

Godzinę temu, SSydney napisał:

Leżysz przy 20-letniej pachnącej kobiecie, czujesz zapach ciepło 

na zdrowego faceta nie ma bata. 

Nawet niezdrowi anatomicznie czy funkcjonalnie (problemy z erekcja czy z przedwczesnym wystrzalem) PROBUJA seksu z kobietami, bo pociag seksualny to rzecz swieta i raczej trudna do opanowania.

 

A propo gejow: nie badz taka pewna. Historia z mojego podworka. Moja ex miala kumpla w pracy. Nazwijmy go Ferdek. Ferdek w moim wieku. Mial zone i dwie corki (obecnie wiek szkolny). Dla wszystkich super dobrana para. Niezbyt urodziwi, ale poukladane we lbach mieli/maja. Dwa miesiace temu facet "wyszedl z szafy"... Ujawnil sie. Mieszka obecnie z facetem. Wszystkim opadla kopara. 

 

A gdyby tak bezposrednio wyprowadzic lewy prosty i zapytac: "czy Ty jestes gejem"? Ja bym tak zrobil. I obserwowal reakcje. Przebieranki niepotrzebne. Kazdy gej gdy uslyszy to pytanie bedzie mial odpowiedz wypisana na twarzy.

 

Jeszcze ostatnia kwestia: jak kobieta nie czuje pociagu do faceta, to takie bezposr. pytanie: "Czy ty jestes lesbijka?" jest troche smieszne. Bo laska moze po prostu byc z bialym rycerzem i seksu nie bedzie bo ona nie chce. Ale jak juz facet nie chce byc grotolazem, to slabo. 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piter_1982 napisał:

Medycyna czeka na twoją metodę, określania orientacji. 

O ile mi wiadomo, orientacja seksualna nie jest przedmiotem zainteresowania medycyny, tak jak kolor włosów, odcień skóry, szerokość nosa itp.

 

Jak dla mnie wszystko, co napisała do tej pory autorka wątku, sprowadza się do jednego: gość jest gejem, schematycznym, powtarzalnym, do bólu gejem, który w równie schematyczny, typowy sposób buduje swoją fasadę społeczną, świadomie lub nieświadomie wykorzystując do tego autorkę wątku.

 

@Girlwhocare widzę, że moje rozumienie Twojego problemu nie przypada Ci do gustu, nie ma sprawy. Ale napisz proszę tylko - jakie on ma relacje z matką a jakie z ojcem?

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Girlwhocare napisał:

Nie podobają mu się kobiece narządy intymne, to że wydzielają jakiś tam śluz i ogólnie całokształt tego.

W jakiego typu relacji mężczyzny z kobietą jemu pasuje kobiecość z bliska, ale intymność seksualna już mniej? :) "Mommy issues" obstawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się w tym temacie. Sam byłem w dwu letnim związku gdzie unikałem klasycznego seksu. W zamian starałem się zaspokajać partnerkę na inne sposoby minety, palcówki i pieszczenia wszelkich sfer erogennych. Miałem blokadę na zasadzie "wpadki". Dziewczyna była młoda, zależna od rodziców i z dzianej rodziny. Dodatkowo nie wiedziała czego chce w życiu. Ja wpakowałem się w biznes, ciągłe koszta. Przez 3 miesiące gdy zatrudniłem pracownika stres osiągnął apogeum.

 

Może typ ma jakieś blokady na tle ciąży, uważa że w razie wpadki nie utrzyma rodziny. Dodatkowo jego obrzydzenie do cipki jest faktycznie niepokojące, nie wyobrażałem sobie nie mieć możliwości pieszczot vaginy mojej byłej. Jednak to było mało, w jej głowie takie akcje to nie seks. Zawsze było namiętnie.

 

Twój przypadek może być faktycznie gejem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wierzę w tą historię z kilku powodów:

-Ona ciągle robi mu loda, a On nic dalej choć mu stoi i jest podniecony - żadnej nawet palcówki, minety, bara-bara, teoria że jest gejem(geje ruchają laski i mają dzieci jakby ktoś nie wiedział) jest bez sensu, w ogóle mi się to w głowie nie mieści.

-Że niby nawiedzony religijnie - wątpię również w to, osoby religijne raczej uprawiają seks tylko po to aby kobieta zaszła w ciążę(bara-bara tylko kiedy kobieta jest teoretycznie nie płodna odpada[kalendarzyki, termometry itp], seks oralny to już w ogóle grzech śmiertelny bo tyle małych dzieciątek poszło do brzuszka grzesznej Pani albo gdzieś tam poszło(heh) ;) )

Spotkałem taką Panią akurat na swej drodze i jak mi wystrzeliła z religijnym tekstem to się zawiesiłem na co najmniej  30s ,choć byłem pewien na 100% że chce się ruchać ale nie Ona chciała pojechać ino do sklepu...

-Teoretycznie koleś może mieć fetysz z tym lodem ale żeby się dziewczynie nie odwzajemnić w żaden sposób? Nie ogarniam tego.

Ja akurat wolę odwrotną kolejność, najpierw ja mineta, a potem lód, bo jak by mi najpierw zrobiła loda to słabo by mi szła ta mineta (heh)  - sorry za prywatę ;)

-Że niby mu się wilgotna cipka nie podoba, jakby tak nawet było to jak by coś między nimi było to by jej zrobił dobrze choćby palcem, nie wiem wibratorem czy huj wie co.

-Innej opcji to sobie nawet nie wyobrażam

 

-Jakim cudem dziewczyna robi mu dobrze ustami(wiele kobiet to obrzydza wręcz) tyle czasu bez żadnej reakcji zwrotnej do tego wszystkiego?

To z autorką raczej jest coś nie tak i ma jakąś fiksację oralną i wyobrażonego kolegę któremu ciągle obciąga ;)

Pozdro

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hipcio napisał:

 

Nie no tu coś może być innego grane. Ale rzeczywiście tu jest coś bardzo nie tak, bo nie chce tej biednej kobiecie nic odwzajemnić

Więc autorka to jakaś chyba masochistka i tyle, powinna dawno rzucić typa i szukać innego.

Po co Ona z Nim jest ?

Tu trzeba się skupić na autorce, a nie jej wymyślonym koledze ;)

P.S.

Już sobie wyobrażam żeby mi dziewczyna obciągnęła ze dwa razy i ja nic dla niej(kompletnie zero, null),po pierwszym razie by było - idź Pan w huj! (albo już w trakcie);)

Kurwa jak mi laska obciąga to ja tam uwielbiam ją pieścić i się odwzajemnić jak najlepiej, dotykać wszędzie, głaskać i raczej każdy facet tak ma ;)

Ta historia jest absurdalna.

Pozdro

 

Edytowane przez Bohun
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Girlwhocare jest zrozumiałe. Jest to młode dziewczę. Drugi poważny związek, wiec hormony trzymają.

Jej chłopak traktuje ją gorzej niż psa. Wiec ego autorki, znikło. Razem z nim wiara że jest gotowa spotkać kogoś innego, lepszego.

Jak sama opisuje w wątku, mimo braku satysfakcji, nie umie go odciąć od"seksu"(orala).

Przez dwa lata związku, wpadła w stan podobny do współuzależnienia.

"Mechanizmy większości współuzależnień są podobne: jedna osoba wprowadza destrukcję, druga się do tej destrukcji dostosowuje."

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/klasykipolityki/1777398,1,choroba-dobrych-zon.read

Skrajne wyparcie i racjonalizację. "On taki nie jest". "Tak to już wygląda". Znacie dryg.

Zresztą wystarczy poczytać wątek, porównując z odpowiedziami. Nie dociera do niej że, jej związek się skończył, że w tej chwili to ona potrzebuje pomocy.

Niestety, w ten sposób ubijane są "himalajki". Ilu z nas, nie chciało by spotkać młodej kobiety? Wiernej, opiekuńczej. Aktywnej w sypialni, uległej.

Niestety wiem jak się to skończy, prawdopodobnie. Zostanie w tym parazwiązku, próbując ratować misa. Po czym zostanie kopnięta w tyłek. Samotna 30, butelka ina i kot.

Albo wpląta się w podobny związek. Zniszczy sobie psychikę do reszty, a razem z nią umiejętność przywiązania, bliskości.

@Girlwhocare Nie chcesz rozmawiać, przyjąć wyciągniętej dłoni, dobrze.

Przeczytaj raz jeszcze co ci tu piszemy. Napisz sobie w zeszycie, notatki. Postaraj się wcielić w biernego obserwatora. Zobacz z szerszej perspektywy jak to wygląda.

Przestań ratować chłopaka. Jesteś dla niego workiem na spermę. Obraźliwe? Tak! Tak, to wygląda. Przykro mnie.

Odetnij się od niego i spróbuj ocalić siebie. Jedynie to, możesz jeszcze uratować.

Życzę szczęścia.

Dakota

 

PS

Jak byś potrzebowała pomocy, popisać.

Masz tą możliwość na pw.

 

 

 

Edytowane przez Dakota
PS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Traktuj partnerke jak marny dodatek a potem dziw sie ze olewa cie dla kogos innego ?

Wiele lat minie i wiele wody w Wiśle upłynie, zanim zrozumiesz co mówiłem.

 

Moja partnerka może mnie olewać. Od tego nie zależy moje szczęście. Ono jest w tobie. Nikt i nic nie da ci szczęścia poza tobą samą. Wiem, że bardzo trudno to zrozumieć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję urządzić wieczór z filmem. 

Układasz się nieco za nim lub po prostu pod takim kątem, żebyś oglądając film widziała trochę jego twarz, a on Twojej nie.

Wjeżdża "Tajemnica Brokeback Mountain" czy coś w tym stylu. Obserwujesz jego reakcje (szczególnie podczas wiadomych scen) - czy rzadziej mruga, jak jest zaabsorbowany, potliwość, nerwowość, jak to w ogóle odbierze. Idealnie byłoby gdybyś widziała, czy podczas tych scen rozszerzają mu się źrenice. Aczkolwiek imo zagadka rozwiązana.

Edytowane przez Xin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mathias81 napisał:

Moze od razu test poligrafem podpietym pod jaja... a potem pradem, jak poligraf nic nie wykaze. Tez najlepiej w jaja. 

Właśnie kwestia jest taka, że gościu sam może to wypierać z świadomości i będzie trzeba go uświadomić. Gość może szczerze mówić, że nie jest gejem bo sam tego nie rozumie/przyjmuje do wiadomości. Taki film może go uświadomić (zależy jak silne ma mechanizmy wyparcia).

Ale IMO jest perfidny i zdaje sobie z tego sprawę.

Edytowane przez Xin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Xin napisał:

Właśnie kwestia jest taka, że gościu sam może to wypierać z świadomości i będzie trzeba go uświadomić. Gość może szczerze mówić, że nie jest gejem bo sam tego nie rozumie/przyjmuje do wiadomości. 

Ok, tego nie wzialem pod uwage. Fakt, kryptogejow jest tez pewnie troche. Wyparcie to potezny mechanizm. Wiec moze nawet i zapytanie wprost tez nic nie da.

 

Zamiast "Brokeback mountain" puscilbym ten fragment ze "Scary movie" chyba czesc 4. gdzie byla parodia tego pierwszego. Mogliby sobie zapodac wieczorem, niby na rozluznienie... gdy dojdzie juz do tej sceny w namiocie wystarczy zobaczyc ktore sie nie smieje  :) I pradem w jaja jak facet zacznie sie pocic:."Ty gejuchu!" XD A bylo tak romantycznie...

 

Sorry, tak naprawde wspolczuje tej lasce, ale strasznie mnie rozbawila ta wizja walenia pradem za niespelnienie oczekiwan....az sie poplakalem :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.