Skocz do zawartości

Kiedy ona...


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, chlopaczek84 napisał:

Ponad trzy dychy :D Ale to dziewczyna, żona, matka i kumpel we wszystkich osobach na raz ciężko nawet ją czym kolwiek zranić :)

Nie pożąda Twoich genów? Może jesteś dla niej jedynie współlokatorem? 

Edytowane przez Komti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, powerade napisał:

Moja miała 27 i straszne parcie ... 

Moja była miała 30. Mega maxi parcie. Nie chcesz bez gumki? Nie ufasz mi? Biorę tabletki.

 

Nie, nie ufam ci. Wolę dłubać w gumie.

 

Aha, to już nie kocham cię. Poznałam innego, dojrzały emocjonalnie jest!?

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chlopaczek84Pytanie, czy ty chcesz? Jest to pytanie retoryczne?

Znam tylko dwie takie kobiety. Jedna jest aseksualna. Drugiej zdrowie, nie pozwoliło na dzieci.

No może parę jeszcze, ale one czekają na księcia. Jakoś od 20 lat nie nadjeżdża.

Edytowane przez Dakota
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spotkałem się dwa razy z 18, która mówiła, że chciałaby już mieć dzieciaka. Fryzjerka, pracuje u taty, który ma dwa salony. Tato ma zamiar budowac jej dom. Doskwiera nuda, poczucie spełnienia, dobrobyt?? Jej przyjaciolka z zawodowki zaszla w ciaze z jakimś patusem, który na nią i jej dziecko sra. Może chce bawić równolegle z przyjaciółką? Róznie bywa i szkoda mi czasu, żeby to rozgryzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kobiet chce, to nie ulega wątpliwości. Na szczęście większość facetów też chce. Dlatego typowy związek = dzieci, zwykle z radością dla obojga rodziców.

 

Ale część nie chce. Tak z 10% na moje oko. Z czego tak z połowa tego nagle zachce za kilka lat i to z pełną furią hormonalną - bombelek na już, choćby z Sebą na imprezie w sraczu.

 

Ty chcesz? Ostatecznie to się przecież liczy, a nie to, czy chce pańcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy już chwile ze sobą ale jeszcze żadne z nas nie podjeło nawet tematu. Dlatego właśnie zaciekawiło mnie to bo to głównie kobiety nalegają na dzieci, małżeństwo. Wiem, że i ja nie jestem bez winy bo lekko ze mną na pewno nie jest możliwe także po prostu, że nie mam u niej zbyt dużego zaufania chodź zawsze liczy się z moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia mówiła ze nie. Żadnych bombelkow. Ale Umm jak kiedyś chciała sobie po nim pojeździć a ja chciałem założyć gumę by nie wskoczył do środka przez przypadek to takich spazmów i fochów nie widziałem. 2 razy było ze dawaj bez. Ostatecznie w ten weekend poszła z innym „kolegą” do restauracji. Sama się wygadała musiałem urwać kontakt bo później mi jeszcze przyniesie kinder niespodziankę. Nie wiem co im w głowach siedzi. Dziś nie jutro tak.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2019 o 09:16, CzarnyR napisał:

Moja ostatnia mówiła ze nie. Żadnych bombelkow. Ale Umm jak kiedyś chciała sobie po nim pojeździć a ja chciałem założyć gumę by nie wskoczył do środka przez przypadek to takich spazmów i fochów nie widziałem. 2 razy było ze dawaj bez. Ostatecznie w ten weekend poszła z innym „kolegą” do restauracji. Sama się wygadała musiałem urwać kontakt bo później mi jeszcze przyniesie kinder niespodziankę. Nie wiem co im w głowach siedzi. Dziś nie jutro tak.

Ja znam przypadek, że panna w nocy prosiła swojego chłopaka żeby się zlał w nią upijając go a nazajutrz rano pukał kochanek do drzwi z informacją o jej zdradzie bo nie dawał już sobie rady emocjonalnie ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od charakteru, ale panna tak czy siak będzie chciała dzieciaka. Może nie jesteś odpowiedni, ale narazie chce troche poskakać po bolcu, może chce narazie iść w kierunku kariery. Najlepiej by było jakbyś jej zapytał wprost, ale czyżbyś bał się odpowiedzi z jej strony i analizujesz w główce ? ;) Chcesz mieć dziecko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2019 o 23:07, chlopaczek84 napisał:

Zapraszam do dyskusji :)

No na pewno nie w Świeżakowni :)

Zapraszam wynocha do innego działu ;)

 

@Rnext, @Quo Vadis? mógłbym prosić o przesunięci wątala do działu "Moje doswiadczenia ze związku," dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.