Skocz do zawartości

Kiedy ona...


Rekomendowane odpowiedzi

Ja znam laske która nie chce dzieci póki co. 29 lat. 30k followersów na instagramie. Strach o wygląd po porodzie (placki z cycków po wyssaniu mleka, rozstępy, hemoroidy, rozciągnięta pochwa, kilogramy) do tego kariera w korpo, przyszła menadżerka całego działu w bardzo dużej firmie notowanej na giełdzie (jeżeli zajdzie w ciąże to koniec kariery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baca1980 napisał:

@chlopaczek84. Może nie chcę mieć dzieci z Tobą, Robisz po prostu za tymczasowy "czasoumilacz". Aby nie być gołosłowny też byłem w podobnej sytuacji. Kobieta nie myślała o dzieciach, Po rozstaniu myk szybki ślub i obecnie chowa dwa bąbelki:).

Rozważam też jedną z takich opcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2019 o 00:31, Patton napisał:

Znam przypadek, kiedy taka jedna miała 19 i duże parcie na dziecko.

Jakbym czytał o sobie. Byłej się coś urodziło w wielu 19 lat chodząc jeszcze do szkoły. Pracowałem w delegacjach, dobre pieniążki, przypadek? Nie sądzę ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sekacz19

Z tego co wiem, to tej o o której wspomniałem, udało się to zrealizować jak miała 20 lat. I było standardowo, tzn złapała jelenia, potem bombelek, ślub, i aktualnie pracuję przez internet. I co ciekawe na początku znajomości, coś tam wspominała że ma na mnie ochotę, ale widocznie moja podejrzliwość znowu mnie uratowała.

 

3 godziny temu, sekacz19 napisał:

Byłej się coś urodziło w wielu 19 lat chodząc jeszcze do szkoły.

Ciekawe dlaczego niektóre tak szybko mają na to parcie?

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton nie mam pojęcia, ale na szczęście zdrowy rozsądek też mnie w tym wypadku uratował. Najpierw chciałem żeby mieć własne lokum, ona pracę o wtedy można coś myśleć. Choć próbowała podstępem, najlepiej bez gumy, ale zawsze byłem przygotowany ze sobą i nie patrzyłem na jej gadanie. Później szantaże seksem "standard" ? Ale się nie ugiąłem. Walka i uważanie na wszystko co możliwe, trwała półtora roku aż zdradziła. 

Takie schematyczne xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.