Skocz do zawartości

Męskie forum?


deleteduser54

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bez powodu kobiece dyskusję to większości tzw. "płoty" ? Stąd te tematy w rezerwacie to głównie przypierdolki, śmichy-chichy, mniej konkretów, a więcej lania wody. Choć byłoby niesprawiedliwoscią określić tak cały kontent rezerwatu, wiele pań ma ciekawy i co ważne dla równowagi - właśnie kobiecy punkt widzenia.

 

16 minut temu, Figurantowy napisał:

Wolałbym, żeby Panowie Moderatorzy i Administracja na przykład zamykali bezproduktywne tematy i przeprowadzili poważną dyskusję na temat zalet Rezerwatu a misji Forum

 

Nie chciałbym żebyśmy niebezpiecznie dryfowali w stronę quasi-cenzury. No bo jaka jest definicja "tematu bezproduktywnego"? Jakie znamiona nosi taka dyskusja? W którym momencie się zaczyna? Swego czasu - teraz już mniej - zauważyłem tutaj spopularyzowane używanie słowa "troll". Co się komuś nie podobało to jeb - łatka troll ? Wiele tematów jedni podjęli i udzielali się, a inni od razu, że to trolling. To może być krzywdzące, podobnie jak z zbyt pochopnym może być określanie jakiegoś tematu jako bezproduktywny.

 

"Ruchanie mężatek" to jest dopiero bezproduktywna dyskusja, a jednak często się przewija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ace of Spades napisał:

A co zazdrościsz innym, ze to oni a nie ty maja dobry kontakt z Rezerwatowymi laskami, przecież możesz się tam udzielać, kto wie - może panie Cię polubią bardziej niż innych

Ujęło mnie, że piszesz do mnie "ty" małą literą, ale "Rezerwat" już wielką. Dobrze znać swoje miejsce w hierarchii :) A tak poważnie, to taka pisaninka i kręcenie atencji mnie nie kręci ani do nieczego nie prowadzi - do łóżka mi panie z rezerwatu niepotrzebne. Jak pokazują doświadczenia z portali randkowych - pisać można długo a panie lubią sobie tym podbijać bębenek. Dziękuję, postoję.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz czemu tak się dzieje? Najprostsze przekazy tematyczne, połączone z głupotą powodują olbrzymie zainteresowanie poniewasz taki temat jest jednocześnie przynętą z prawdą objawioną, jak i głupotą oraz bezradnością w dalszym opisie.

 

Na tej samej zasadzie działa przekaz informacji w sieci, seriale rozrywkowe, programy telewizyjne, show biznes, fake nowsy.

 

Najpierw wywołują ogromne przykucie uwagi prostym stwierdzeniem faktów lub kłamstw by potem w monologu absurdu podnieść emocje. 

 

Zwróć uwagę, że najbardziej popularni na forum byli właśnie skandaliści arch, którego nie kojarze, ale często był wspominany za multikonta, fit opasła feministka, no i domi tyle, że ona reprezentuje to co my już trochę wiemy ale w bardzo małym stopniu i pisze wiele tekstów jak typowa matriksowa baba.

 

Nie dziwmy się, na koncie Libertyn dostała bana to teraz szaleje z orginalnego nicka. Taka jej depresyjna natura z małymi przebłyskami normalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć sam się udzielam w rezerwacie to jednak irytuje mnie burza w każdym temacie tam. Są kłótnie, irytacja, gówno-tematy. Co chwilę się pojawia jakaś perełka w stylu "on nie odpisał na sms" albo "nie chcę być z trzema na raz, ale jeden nie daje mi tyle adoracji". Nie raz nerwy puszczają, są kłótnie, wyłapałem za to nieraz punkty. Ja bym rezerwat wywalił - więcej szkody niż pożytku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Rezerwat spełnia swoją rolę i tam też toczyć można ciekawe dyskusje i dokonywać ważnych obserwacji. Są tam Panie, które mają coś ciekawego do powiedzenia, jak m.in @Eleanor, @Hippie, @maggienovak czy @Apocalypse

 

Kuriozalne dyskusje również można uskuteczniać, jeżeli kogoś to kręci :)

  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trzy grosze ode mnie.

  1. Część z nas udziela się w rezerwacie, bo jest ciekawa opinii Pań.  Lubię rozmawiać z kobietami(możliwe że związane z 3pt) Osobiście, nie widzę w kobietach ludzi "drugiego sortu".
  2. Jest naturalna bariera w komunikacji. Mężczyźni są bardziej bezpośredni, komunikują co zamierzają i jak coś zrobić. Zdajecie sobie sprawę, że u kobiet język spełnia inne działanie. Rozładowanie napięcia, łagodzenia konfliktów. Nie ma więc się co dziwić, że temat, który mógłby być zamknięty w dwie strony, rozłazi się na osiem.
  3. Podbudowywanie ego Pań i wzbudzanie zainteresowania Panów. Ewolucji ne oszukamy. Musimy odtańczyć, taniec godowy. Ponastawiać pióra.

Oczywiście generalizuję. Nawet w skali forum są wyjątki.

    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nic z rezerwatu się nie dowiemy o kobietach. 99% przypadków gdy pojawia się jakieś pytanie od kobiety nawet na temat damskich gaci to od razu specjaliści odpowiadają i za chwilę jest kłótnia. Dlatego jest bezużyteczny. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w rezerwacie się nie udzielam, szczególnie gdy widzę gówno atencyjne tematy deomi, której by się przydał dobry psychoterapeuta, a nie to forum, szkoda czasu na pisanie i polecam zrobić to samo. Uwaga nieważne, jaka czy to śmieszkowanie czy jakieś jałowe dyskusje, nie mają sensu, a zasilają tylko energią takie osoby jak deomi, nic tak dobrze nie działa jak zignorowanie w tym przypadku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, HodowcaKrokodyli napisał:

Ja nie rozumiem, dlaczego Rezerwat jest dla kogokolwiek problemem. Kto chce tam pisać, ten pisze. Kto nie chce, ten nie pisze. Jest co do tego wybór i moim zdaniem tak właśnie powinno być.

A ja bym ograniczył Braciom pisanie w Rezerwacie np do kilku postów na tydzień.

Czasem mam wrażenie, że tam Bracia klepią posty jedynie w kierunku atencji.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rezerwat ma służyć wyłącznie w celu wygadania się kobiet to istnieje pierdyliard innych forów, na których kobietki sobie mogą psioczyć o pierdołach. Tak jak już słusznie ktoś zauważył, rezerwat robi więcej szkód niż pożytku. Przekierowuje uwagę, dyskusje tam prowadzą donikąd, merytoryczne zagadnienie zamienia się błyskawicznie w dialog o tym, że ktoś kogoś źle zrozumiał, powstawiany milion cytatów, kompletnie nieczytelne i niedążące do wyczerpania tematu ploty.

Ma ktoś problem z tym, żeby forum było tylko męskie? Czyżby jednak frazesy "równouprawnienia i wolności słowa" przekonały niektórych "redpillowych" braci? 

Rezerwat jest tak potrzebny jak piąte koło u wozu. Z jednej strony doradzamy kolegom w problemach związkowych, budujemy męską solidarność, tworzymy merytoryczny obóz demaskujący najciemniejsze arkana rzeczywistości, rozwijamy górnolotne wartości. A z drugiej w rezerwacie kipi dyskusja o tym ile smsów dziennie trzeba wysłać i stado samców próbujących przekonać kobietę przez kilkanaście stron dyskusji do logicznego myślenia.

Z taką kulą u nogi daleko nie zajedziemy, będziemy zawieszeni przez długo czasu pomiędzy męską poważną dyskusją i działaniem a totalnymi pierdołami rezerwatowymi i przekonywaniu kogoś na siłę, że 2 + 2 = 4. 

Pytanie zatem brzmi: czy chcemy się rozwijać czy brać na pokład statku eksploracyjnego istotę dążącą do bezcelowych kłótni.

Panowie postawmy sprawę szczerze: żaden się nie dobierze do majtek przebywających tu samic, ponieważ historia o poznaniu się na internetowym forum jest bardzo kiepska, a do niezobowiązujących numerków mamy o wiele więcej okazji wokół siebie. Po prostu rachunek ryzyka i potencjalnych zysków się nie bilansuje.

Żeńska opozycja merytoryczna jest nam ZBĘDNA.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Bracia zauważyli, jakie wątki są zakładane w rezerwacie, a jakie w pozostałej części forum?

 

Nie? To dam przykład z teraz ?

 

 

No także, ten tego ^^...

 

Ps. Ten temat to taki odpowiednik naszych znanych I kochanych tematów ruchania mężatek, najlepiej przed nosem ich męża (chociaż nie, bo wtedy z wściekłości mógłby wpierdolić XD) ?

Edytowane przez Mosze Black
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to jeszcze nic. Rezerwat jest ok, przecież wiadomo że część facetów się tam udziela dobrowolnie i jeśli im to pasuje to ok. 

 

Ale co innego mnie śmieszy. Że faktycznie to "męski forum" zaczyna być forum pizdeczkowym a'la jak przypodobać sie dziewczynie.

Co wejde na forum to takie tematy się widzi:

Co teraz imponuje kobietom?

Ruchnąbym, ale rozmowa się nie klei.

Co robić, ona nie odpisuje?

Co robić, daje mi mylne sygnały!

Jak sie ubrac by sie jej spodobać, by zwróciła na mnie uwagę?

 

Normalnie parodia albo ja mam takie szczescie że mi wyskakują takie nowe tematy czy posty. Zamiast tematy jak dowalić mięsnia, niski poziom tkanki tluszczowej, wiecej zarabiać, kształtować samoocene bez wzgędu na laski, jak ubrac sie męsko, męskie zachowania i kształtowanie charakteru mężczyzny to takie coś co wyżej opisałem. Ale może to tylko moje mylne spostrzeżenia :)

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rezerwat jest rozrywkową częścią forum, chociaż nie udzielam się tam zbyt często. Można zobaczyć jak dramy się rozwijają i kto bierze w nich udział. Jednak jest kilka fajnych dziewczyn a są też skandalistki łykające atencje niczym pelikan. To od braci zależy czy i jak dużo im dają tej energii. Tak swoją drogą można dywagować ale rezerwat z pewnością nie zostanie usunięty. Oczywiście z kilku strategiczno-biznesowych powodów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, WysportowanyPrzystojny napisał:

Ale co innego mnie śmieszy. Że faktycznie to "męski forum" zaczyna być forum pizdeczkowym a'la jak przypodobać sie dziewczynie.

Niestety, zgadzam się. Istnieje równolegle forum na p...(nie wiem, czy można linkować, więc nie linkuję), które lata temu było prawdziwą kopalnią wiedzy o podrywaniu ORAZ wzorcach męskości. Z czasem zrobiła się piaskownica z w/w przez Ciebie tematami... no cóż. Każde pokolenie ma własny czas :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MrThruster napisał:

Ujęło mnie, że piszesz do mnie "ty" małą literą, ale "Rezerwat" już wielką. Dobrze znać swoje miejsce w hierarchii

Sorry za "ty" z małej litery, widocznie przeoczyłem, nie jestem idealny, Rezerwat to była kiedyś taką polska kapela, na początku nawet im dobrze szło ale tylko na początku natomiast co Forumowego Rezerwatu to niech sobie będzie, panie lubią się przekomarzac, to je rajcuje, że z samcami mogą się pokłucic a co do portali randkowych to jeśli nie masz wyglądu, zdjęcie nie zrobi wrażenia, to trzeba uderzyc z innej beczki, np nauczyć się jak pisać z kobietami żeby je zbajerowac a właśnie Forumowa Rezerwat to doskonały poligon żeby poćwiczyć, zobaczyć jak bajeruja inni a potem to wykorzystać na portalach randkowych, nie obrażaj się na kobiety, one takie są z natury i nie zmienisz tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.