Skocz do zawartości

Męskie forum?


deleteduser54

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka sióstr z rezerwatu napisze czasami coś z sensem. Jednak większość wątków tam, to klepanie bzdur i argumenty, które i tak nie dotrą do samic.

 

Moim zdaniem warto zamykać tematy w rezerwacie, po np. 3 dniach. Żeby nie robić gównoburzy i nie dawać się prowokować poszukiwaczkom atencji. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LiderMen napisał:

Nie dziwmy się, na koncie Libertyn dostała bana to teraz szaleje z orginalnego nicka.

Myślisz, że deomi to Libertyn?

Nie wiem czy ona jest na tyle... cwana żeby napisać około 1600 postów i się nie zdemaskować. 

Coraz częściej myślę, że ona jest trollem. 

 

10 godzin temu, Tomko napisał:

irytuje mnie burza w każdym temacie tam. Są kłótnie, irytacja, gówno-tematy.

Mnie denerwuje jak jakaś zakłada gówno temat, chłopy się produkują żeby pomóc, dają rady a te rady i tak idą w próżnię. 

Za jakiś czas powtórka, i tak w kółko. Jeszcze te gówno tematy są często na głównej. 

Tłumaczenie czegoś w rezerwacie nie ma żadnego sensu, absolutnie żadnego. 

 

9 godzin temu, Tomko napisał:

Wg mnie nic z rezerwatu się nie dowiemy o kobietach

Forum pomaga mężczyznom, rezerwat nie pomaga a może namieszać w głowie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2019 o 23:12, MrThruster napisał:

Zaskakuje mnie to, jak wiele jest pisane w Rezerwacie i jak dużo jest ploteczek z paniami.

A mnie zaskakuje jak nie wiele jest pisane mądrych rad w działach dla Panów przez Panów.

W dniu 26.11.2019 o 23:12, MrThruster napisał:

Przekomarzania, podśmiuechujki, gadki szmatki z psiapsi.

Bo ta część forum jest taka bardziej luźna, przynajmniej ja ją tak odbieram. Każdy intuicyjnie wie, że w rezerwacie jest wszystko bardziej traktowane z luzem, przez co lubię się tam udzielać trochę bardziej niż tylko w męskiej części. Zresztą wiele tematów jak zakładałem to chciałem by kobiety nasze forumowe też się wypowiedziały, ponieważ interesuje mnie opinia dwóch stron.

W dniu 26.11.2019 o 23:12, MrThruster napisał:

Nie dość, że robimy się w ogóle coraz mniej męscy (z pokolenia na pokolenie) to jeszcze tutaj część kobieca forum zaczyna być nadaktywna w porównaniu do ogólnej.

Co radzisz w zamian? 

W dniu 26.11.2019 o 23:12, MrThruster napisał:

W rezerwacie się z zalożenia nie udzielam. Z paniami można dużo, ale nie dyskutować. 

 

I widzisz tu już uważam popełniłeś błąd, dlaczego nie dyskutować? Właśnie powinieneś a szczególnie z taką postawą!

W dniu 26.11.2019 o 23:12, MrThruster napisał:

Cisnęło mnie to, to powiedziałem. 

Spoko.

 

Owszem to jest męskie forum ale wolny rynek sprawa, że aktywniej jest w rezerwacie. Pamiętajcie, że to my nabijamy tej nie dobrej, okropnej @deomi atencję. Jak pisałem dziś w jej temacie, nie chcecie to nie odpowiadajcie. Sami spamujemy u niej jako ogół forum to i ma pełno kartek wiadomości/postów. 

 

Jeśli kogoś denerwuje rezerwat nie wbijać, dać na ignore kobiety a co do tzw problemu, że w meskiej części forumowej mniej się udzielamy, to zacznijmy się więcej udzielać i tyle - problem rozwiązany. 

 

@Rnext sam napisał i ja się z nim zgadzam @deomi czy też inne forumowe panny, nie zrobiły i nie robią nic złego, w gruncie rzeczy macie materiał za free do szkoleń. Uczcie się, ja np dzięki rezerwacie ostatnio nauczyłem się, że np @Androgeniczna umawiała się na 3 randki codziennie, co wydawało mi się mało prawdopodobne ale jak najbardziej możliwe. Uczcie się od kobiet, ja nie miałem takiego miejsca jak to w młodości by sobie poczytać jak działają tzw "lachony". 

 

Trzymajta się i nie dajcie się zwariować i niechaj żyje nam rezerwat! oraz wszystkie kobitki, które tak dzielnie tam piszą i się nie poddają, pomimo ogromnej fali nie przychylnych komentów w ich stronę :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/26/2019 at 11:12 PM, MrThruster said:

Zaskakuje mnie to, jak wiele jest pisane w Rezerwacie i jak dużo jest ploteczek z paniami. Przekomarzania, podśmiuechujki, gadki szmatki z psiapsi. Nie dość, że robimy się w ogóle coraz mniej męscy (z pokolenia na pokolenie) to jeszcze tutaj część kobieca forum zaczyna być nadaktywna w porównaniu do ogólnej.

Co wejdę, to widzę, że w tematach rezerwatowych aż kipi. Parę lat temu to tak nie było.

 

W rezerwacie się z zalożenia nie udzielam. Z paniami można dużo, ale nie dyskutować. 

 

Cisnęło mnie to, to powiedziałem. 

Widzisz, Twój problem jest taki, że jesteś przedstawicielem toksycznej męskości. Ale tak serio. Męskości która boi się i unika kontaktu z kobietami, która stawia płcie w opozycji do siebie i widzi świat jako pole walki między nimi. Męskości, która jest toksyczna przez samo to, że próbuje ściśle definiować i narzucać innym, czym męskość jest - zamiast pozostawić to, tak jak być powinno, osobistej ocenie każdego mężczyzny.

 

Czy Freddie Mercury był męski? Robert Biedroń? Czy byli mniej męscy niż Młody G, typowy napinacz prezentujący stereotypową postawę biedamaczo, który wysrywa jakieś głupoty na instagramie byle tylko nie przyznać że spędził wieczór z Rafalalą?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, verde napisał:

I właśnie przez takie wypowiedzi to forum nigdy nie będzie traktowane poważnie.

 

Niestety, na forum są widoczne "rozsądne inaczej" postawy anty-kobiece. Coś jak lustrzane odbicie białorycerstwa. Według białorycerstwa kobiety są dobrem, a tutaj można odnieść wrażenie, że według niektórych kobiety są złem.

 

Ja cenię to forum za brak białorycerstwa, które gdzie indziej jest plagą. Niestety, często drażnią mnie wypowiedzi przeginające w odwrotną stronę.

 

BTW Widziałem na tym forum wiele głupich wypowiedzi pisanych przez mężczyzn. Ale nie interpretuję tego tak, że wszyscy mężczyźni są głupi. Niestety, gdy w grę wchodzi głupota czy podłość kobiety, to tu na forum pojawiają się interpretacje typu "bo wszystkie kobiety są głupie/złe".

 

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger co Ty tak bronisz tej deomi?

Ile czasu zakłada te same tematy i dostaje rady?

Ile chłopy poświęcają czasu, wykazują się dobrą wolą, chęcią wsparcia jej osoby?

Ona sra na Wasz czas, na Wasze rady, na Waszą szczerą chęć pomocy.

To samo trwa już bardzo, bardzo długo.

Te same tematy, te same problemy bez końca.

Jej chodzi TYLKO o atencję, o nic więcej.

Aż tak bardzo nie szanujecie swojego czasu żeby tłumaczyć jej po raz setny to samo?

Ona nie chce pomocy, tylko uwagę jaka to biedna kobietka w tym złym świecie. 

Macie tylko poświęcać jej czas, tymczasem ona lubuje się w swoich chorym świecie. 

Sama ostatnio założyła temat, że brakuje jej uwagi przy jednym facecie. 

Co będzie dalej?

Już było 3 bolców, no to może 6?

 

Potem ktoś nowy zajrzy do rezerwatu, zobaczy, że deomi jest trochę na forum. nabiła trochę postów i pomyśli - pewnie doświadczona, wie o co chodzi. 

Weźmie do siebie jej posty i amba fatima, jebło i ni ma. 

 

 

Edytowane przez Meg4tron
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Meg4tron napisał:

co Ty tak bronisz tej deomi?

Może dlatego, że koleś nazwał ją pojebem? Może nie ma przyjaciół w realu i chociaż tutaj może sobie zrobić jakiś temat i pogadać?

9 minut temu, Meg4tron napisał:

Ona nie chce pomocy,

Tego akurat nie wiesz :)

 

Więcej zrozumienia i wyrozumiałości chłopaki.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja z kobietą nie ma sensu z tego względu, że jej celem nie jest dojście do jak najbardziej obiektywnego a zarazem kompromisowego rozwiązania w możliwie krótkim czasie, tylko jak najdłuższe przeciąganie paplaniny, wywołanie jak najwięcej emocji a przede wszystkim zwycięstwo z innymi dyskutantami. 

Naprawdę panowie, moje doświadczenie życiowe jak i wielu ludzi, którzy poświęcili się studiowaniu zagadnienia psychiki kobiecej wskazuje, że nie można traktować kobiet jak mężczyzny nawet w kwestii empatii, gdyż są to istoty zupełnie inaczej umotywowane, inaczej działające, inaczej zbudowane.

KOBIETA JEST BIOLOGICZNIE INNA OD MĘŻCZYZNY - takie tezy wysnuwa nawet obecny świat nauki.

Wprowadzanie pierwiastka kobiecego w takim stopniu na męskie forum jest tak samo sensowne jak propagowanie akceptacji LGBT i jednocześnie głoszenie kryzysu wartości rodzinnych.

 

P.S. Może kiedyś spadną nam z nieba samice rozumiejące serce samca homo sapiens sapiens. Na razie musimy niańczyć te żeńskie wieczne dzieci, żeby kod genetyczny nie przepadł.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Tego akurat nie wiesz :)

 

Jeszcze nie spotkałem kobiety żeby  wzięła rady do serca i coś z tym zrobiła.   

 One żyją dramami, jak nie ma dramy to same jej szukają.

Kobieta szukająca pomocy  hahahaha? -  Raczej tampona emocjonalnego.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Figurantowy napisał:

Na razie musimy niańczyć te żeńskie wieczne dzieci,

Kto to musi ten niech sobie niańczy. Ja nie mam takiego zamiaru.

 

Co do rezerwatu. Bardzo rzadko się tam udzielam, bo każdy temat rozciąga się na x stron. W którym są gównoburze, ukryci biali rycerze. To widać powiewnie, w kim siedzi biały rycerz, a w kim nie. A po za tym, argumentowanie z tymi kobietami jest jak warka z wiatrakami. Do nich nic nie dociera. 

Rezerwat z jednej strony pomaga, bo właśnie widać jak zachowują się kobiety i co robią z argumentami. Klasyczny Red Pill. One są inne, odwracania kota ogonem. Wbijanie w poczucie winy i manipulacja słowne.

 

Jeżeli chodzi o istnienie rezerwatu, dla mnie jest obojętne.

Jedyne do czego się doczepię to jak wchodzę na forum to zaraz na głównej w popularnie aktualnie, pojawia się temat z rezerwatu, często na x stron. A jakoś nie mam ochoty, tego czytać. Z wyżej wymienionych powodów.

Jakby dało się wyłączyć, żeby tematy od pań nie pojawiały się na głównej to bym się bardzo cieszył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknięcie rezerwatu mija się z celem. Jak wtedy będziecie weryfikować, użytkowników? Obowiązkowe zdjęcie penisa i wyszukiwanie w obrazach Google?
Poza tym zamykacie wypowiedzi Pań. Jeśli którejś się podoba wątek,zawsze może otworzyć swój. "Dotyczy"

Jest kilka pań które czyta się z przyjemnością, jak @Hippie, @Eleanor czy @Apocalypse wymieniając tylko kilka.

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vstorm Tak, zaangażowałem się. Mam słabość, do kobiet. Szczególne, kiedy wierzę, że kierują nimi dobre intencje.

Poza tym temat, był mnie znany. Tylko umie nie trwało to 2 lat. Bardziej 2 tygodnie. Radziłem żeby się dogadali, a jeśli to nie możliwe. Odeszła.

Dzięki za docenienie wkładu w innych tematach. Jak z "psychofanką", "samotność, nieśmiałość", "pukającej sąsiadki" itd.

Edytowane przez Dakota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2019 o 09:21, Krugerrand napisał:

Nie mniej jednak jestem zdania, że z niektórymi paniami z Rezerwatu da się pogadać

Też tak sądzę. Z niektórymi da się porozmawiać i nawet konstruktywnie. Wartko i ciekawie. Są tu kumate kobiety.

 

Z innymi nie. Dobry Pan Bóg bezpowrotnie rozłączył im aparat mowy/pisania z dostępem do mózgu. Ja nie będę wymieniał nicków.

 

A rozmowa na temat czy wyłączyć Rezerwat czy nie jest bezproduktywna. O tym może decydować tylko Czarny Lider, założyciel tego szatanistycznego przybytku, słynny dręczyciel kotów.? Mało mu piniędzy, potajemnie szkoli Brajanka do walk w formule MMA.?

Edytowane przez Magician
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.