Skocz do zawartości

Volvo s40 II


Gumisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Miner napisał:

Chcesz kupować Volvo i ładować do niego gaz?

A tak na marginesie, to w tej cenie trudno Ci będzie o dobrej jakości samochód...

No offence, jednak co to za różnica czy Volvo czy BMW czy cokolwiek innego ? Dla takiego silnika wypić w mieście 15l+/100 to żaden problem. Przy obecnych cenach benzyny montaż instalacji gazowej jest jak najbardziej zasadny.

Można jak najbardziej w tej cenie kupić bardzo dobrej jakości samochód, tani w utrzymaniu, bezpieczny, dobrze utrzymany z wszystkimi potrzebnymi bajerami, nawet wentylowaną, podgrzewaną skórą z podgrzewaniem tylnej kanapy, tempomatem, silnikiem 2.3t+ itd.

 

#top

Odpuść sobie portale typu allegro, olx itd. Polecam Ci dołączyć do grup Volvo na FB (oczywiście takich, które dopuszczają prywatne oferty).

Piszesz post, w którym zawierasz wszystkie informacje, jak: twoja miejscowość + możliwy zasięg; budżet; czego konkretnie szukasz. 

Auto z grupy to dużo większa szansa, że nie będzie lipy niż z allegro itd.

Normą jednak jest, że np. wyraźnie piszesz, że szukasz benzyny, a i tak dostajesz pełno ofert typu: "niestety diesel ale fajny" :D.

Powodzenia.

Edytowane przez Xin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mat2206 napisał:

Kupilem takie za 14,5 tys dołożyłem 3,5 tys śmiga ?.

Gazu jeszcze nie założyłem, jestem zadowolony bardzo fajny samochód.

 

Znaczy  z silnikiem 2.4 170 koni 

No Kolego Ja Tez myslalem nad tym silnikiem Bo ponoc 2.4 I 2.5t sa bardzo Dobre zeby zrobic Z nich gazioka.  Wez moze sie pochwal tą swoją rakietą, zdjecie wklej czy cos jak Mozesz. Pozdro!!

Godzinę temu, Miner napisał:

Chcesz kupować Volvo i ładować do niego gaz?

A tak na marginesie, to w tej cenie trudno Ci będzie o dobrej jakości samochód...

no Jasne ze chce gaz. One po Tyle chodza Z tego co patrze na otomoto.  Igiełki Z nizszym przebiegiem oczywscie sa troche drozsze. Juz mam cos na oku w sumie ale puki Co nie ma mnie w polsce Zebym po nie Jechal juz ???

24 minuty temu, Xin napisał:

No offence, jednak co to za różnica czy Volvo czy BMW czy cokolwiek innego ? Dla takiego silnika wypić w mieście 15l+/100 to żaden problem. Przy obecnych cenach benzyny montaż instalacji gazowej jest jak najbardziej zasadny.

Można jak najbardziej w tej cenie kupić bardzo dobrej jakości samochód, tani w utrzymaniu, bezpieczny, dobrze utrzymany z wszystkimi potrzebnymi bajerami, nawet wentylowaną, podgrzewaną skórą z podgrzewaniem tylnej kanapy, tempomatem, silnikiem 2.3t+ itd.

#top

Odpuść sobie portale typu allegro, olx itd. Polecam Ci dołączyć do grup Volvo na FB (oczywiście takich, które dopuszczają prywatne oferty).

Piszesz post, w którym zawierasz wszystkie informacje, jak: Twoja miejscowość + możliwy zasięg; budżet; czego konkretnie szukasz. 

 

No wlasnie do tej pory na otomoto patrzylem I olx. Zobacze na fb jeszcze tak jak mowisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Gumisiek napisał:

No wlasnie do tej pory na otomoto patrzylem I olx. Zobacze na fb jeszcze tak jak mowisz. 

Zawsze jeśli spodoba Ci się egzemplarz z aukcji to warto i tak wrzucić link na grupę - może ktoś oglądał albo długo stoi.

Edytowane przez Xin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Xin napisał:

Zawsze jeśli spodoba Ci się egzemplarz z aukcji to warto i tak wrzucić link na grupę - może ktoś oglądał albo długo stoi.

No chwile stoi juz. Przebieg ponoc ma oryginalny Z tego co znajony zdazyl sie zoorientowac. Cena w miare. Mam podrzucic link tutaj?

Edytowane przez Gumisiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, gryczany napisał:

Szukaj auta na grupach fanklubów Volvo. 
Sam jestem na takiej grupie i polecałbym tak szukać auta do zakupu. :) 

Polecam! Sam kupiłem auto na a3 club. Często po postach z forum będziesz miał historię napraw. :D

Ale szykuj się, że za takie auto nie zapłacisz średniej ceny rynkowej. Nie mniej warto dopłacić i mieć auto od pasjonata. ;)

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.