Skocz do zawartości

Opinia na temat polskich mężczyzn - bloger PokolenieIkea


Gradhach

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem za tym, żeby facet i kobieta płacili po równo ALE warunkiem jest ,że taka kobieta dba o dom, przygotuje coś w domu itd. Jeżeli to jest księżniczka, która cały czas się opierdala to fundowanie jej wszystkiego będzie nieporozumieniem. Wiadomo, że facet częściej ma pracę i zarabia z reguły więcej. Jeżeli zapewnia kobiecie mieszkanie a ona pracuje i zarabia to tutaj zdecydowanie ONA POWINNA ze swojej kasy pokrywać jakieś zakupy, nawet rachunki opłacać.

Edytowane przez doler
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokolenie Ikea jako książka była czymś. Naprawdę, na polskim rynku czymś odkrywczym, "nieoficjalnym", prawdziwym w sensie przeciwieństwa do jedynie słusznych tez w telewizyjnych serialach i wiadomościach. Niestety pan okazał się być lewakiem albo skrajnym humanistą, nie wiem co gorsze i teraz promuje "nowoczesny" styl życia, znaczy opowiada historie w których bernaysowski PR aż bije po oczach każdego kto li tylko przeczytał jego własną książkę (Nie można, jak się jest choć przeciętnie inteligentnym, się nabrać na te same sztuczki, które są opisane w jego własnym "podręczniku").

 

Od razu widać o co chodzi w tej historii - promocja dawania zagranicznym, bo polscy tacy ujowi i nieogarnięci. 

Po tym fragmencie "nawet nie wiedział jak podejść i mnie dobrze pocałować. Chyba mu już dałam z litości albo z nudów." śmiem twierdzić, że historia zmyślona. Dlaczego? Bo skoro nie potrafił nawet całować to był taką c1pą, że żadna pani a zwłaszcza taka rozgarnięta jak "autorka", by mu nie dała. Nie tylko dupy ale nawet pięciu minut na zwinięcie żagli. Ściema szyta tak grubymi nićmi, że aż potrzebowałem gumówki, żeby je przeciąć.

W dodatku, historia napisana przez mężczyznę albo totalna ściema. Bo ponieważ: "Nie mam jakiś specjalnych wymagań jak z bajek Disneya. Mówię głównie o charakterze". Która kobieta nie ma wymagań? Chyba nie znam tej bajki.

 

Krótko mówiąc. Szkoda czasu na tego jegomościa. Naprawdę szkoda. Miał swoje pięć minut i tyle. Piosenkarz jednego przeboju. Nie idealizujmy go. Uczynił kiedyś wyłom w murze, morze się nawet na tym ustawił ale to tyle. Jego historia na tym się kończy i podręczniki już o nim nie wspominają. I niech tak zostanie.

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w ogóle nie ma co pochylać się nad takimi żenującymi artykułami. Ta niewiasta z pretensjami niech idzie do europosłanki Spurek nie do nas. Sorry, ale mamy równouprawnienie, nie zamierzam stosować wobec kobiety przemocy ekonomicznej wymagając od niej, by jadła na mój koszt ;) i odbierać jej niezależności, każdy płaci za siebie. Z jednej strony - kobieta nowoczesna, kariera i edukacja na pierwszym miejscu, a z drugiej wręcz wymagają, by traktować je z tymi samymi przywilejami jak nasi dziadkowie nasze babcie, czyli to całe przepuszczanie w drzwiach, skakanie etc. Nie ma opcji. Mnie śmieszy jak to właśnie te wszystkie "nowoczesne kobiety" uważają wręcz, że należy im się galanteria z mojej strony, pomimo, że mnie obecnie żadne bliskie erotyczne i nieerotyczne relacje z żadną kobietą nie interesują. Przejawia się to np. w zatrzymywaniu się w drzwiach i czekaniu, aż ja otworzę, wchodzeniu do windy we dwójkę i czekaniu aż nacisnę guzik, oczekiwaniu, że będę niósł ciężkie rzeczy :D 

Edytowane przez Avanti!
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gradhach napisał:

Potrafią wydawać pieniądze na kobietę – idąc z Polakiem na obiad zawsze zastanawiam się czy trzeba będzie zaproponować na koniec zapłatę rachunku na pół albo czy zostawi napiwek… I to nie to, że ja szukam frajera i sponsora. W żadnym wypadku – mogę zapłacić za swój obiad – mogę zapłacić również za niego. Co zresztą zdarzało mi się robić. Ale taki facet nie ma później szans.

nie szuka sponsora, ale chce żeby za nią płacić - jak nie zapłaci to nie ma u niej szans.

Fuck logic. 

Roszczeniowe podejście typowej europejki. 

No i jak zwykle - zero altruizmu..

Europejczycy z zachodu po prostu zarabiają tyle samo co Polacy tyle, że w euro.

Ot cała tajemnica ich "gestu".

Czyli jak zwykle- chodzi tylko i wyłącznie o kasę.

1 godzinę temu, bernevek napisał:

Ale się nakręcacie. Zupełnie niepotrzebnie, bo wiarygodność tej historyjki nijak nie można zmierzyć. Z moich doświadczeń wynika, że np. Niemcy często nie płacą na randkach czy nie przepuszczają w drzwiach. 

Problem jest tylko taki, że kobiety to czytają i biorą za pewnik - wyznacznik.

Wiem co mówię bo już dwie dziewczyny, z którymi umówiłem się z tindera mówiły mi o "Pokolenie Ikea".

Właściwie to od nich dowiedziałem się o istnieniu tego gniota.

"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą." - i potem mam na rynku matrymonialnym mamy taką sp****olinę jaką mamy.

Pytanie tylko komu na tym tak bardzo zależy, jeśli rzeczywiście pisał to facet?

Edytowane przez rusti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gradhach napisał:

Przystojny, 41 lat, no ja jebie – nawet nie wiedział jak podejść i mnie dobrze pocałować.

Może koleś sie zwyczajnie brzydził? Lasce sie wydaje, ze jest taka zajebista i do głowy nawet jej nie przyszło, ze może ktoś nie ma zwyczajnie ochoty. A może koleś przed randką zwalił kilka razy konia i miał w głowie zero popędu? A moze koleś miał złe doświadczenia bo kiedys próbował pocałować i dostał baty.

12 godzin temu, Figurantowy napisał:

W męskim świecie na każdym kroku ktoś próbuje cię wykorzystać bez najmniejszych skrupułów. W dodatku jest się na tej wojnie samemu. Tym bardziej w Polszy, biednym, wyniszczonym wojną i komunizmem upadającym kraju. 

Święte słowa! Tez to tak widzę, nawet jeśli masz jakichś tam "kolegów" to w momencie kiedy pojawi sie na horyzoncie zdarzeń jakaś ładna laska, awans albo kasa to nagle okazuje sie, ze to całe pierdolamento o rzekomej męskiej przyjaźni znika jak banka mydlana, przekonałem sie o tym wielokrotnie, zawsze starałem się być lojalny wobec znajomych mężczyzn i zawsze wychodziłem na tym jak Zabłocki na szarym mydle! Zycie mężczyzny w TymKraju to taka droga krzyżowa, od razu mi się przypomina zajebisty film Olivera Stone'a "Droga przez piekło" z 1997 - gorąco polecam!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne książki do poczytania na luzie, ale nic poza tym. Niestety kolejna twórczość która deprecjonuje wartość mężczyzn. Kobieta jest taka fiu fiu, a to facet ten słaby, bez kreatywności i kobieta musi się oddawać, bo faceta nie stać na to żeby się postarać. Co to za pierdolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że wklejone na forum. Trzeba uświadamiać mężczyzn o tym gównie. Tu nie ma co komentowac - kolejna typowa księżniczka o wysokim mniemamiu i nic więcej. Nie ma sobą nic do zaoferowania, ale są biali rycerze co wezmą sobie te słowa do serca ;) I tak robi się papke nie świadomym nic facetom, a tym bardziej kobietom. Dżizas, dzięki za tą samczą społeczność

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, rycerz76 said:

Ta twórczość to chłam pisany pod kobiety, niech sobie pisze kto mu broni.

Ty czytasz to co piszesz? To własnie przez takich "pisarzy" dzisiejsze kobiety mają porąbane w głowach i są tak niesamowicie zepsute. Niech sobie pisze... należy potępiać oszusta a nie zezwalać mu na reklamowanie zboczeń i zwichnięć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gradhach napisał:

I to nie to, że ja szukam frajera i sponsora. W żadnym wypadku – mogę zapłacić za swój obiad – mogę zapłacić również za niego. Co zresztą zdarzało mi się robić. Ale taki facet nie ma później szans.

No to może sama zapłacić czy nie może? Szuka sponsora czy nie szuka? Niech szanowna pani raczy się zdecydować.

 

Nie wiem, jakim cudem tak trafiałem, ale przypominam sobie tylko jedną dziewczynę, która nie protestowała, gdy chciałem zapłacić, a wręcz otwarcie oczekiwała tej zapłaty za nią. Wszystkie inne mówiły, że będą płacić same, a jeśli już ja zapłaciłem, to odwdzięczały się tym samym na kolejnym spotkaniu.

 

19 godzin temu, Gradhach napisał:

Polakom nawet dobrej ściemy się nie chce wymyślić – albo nie potrafią

Ahaaaaa. Kłamiesz - źle. Jesteś szczery - jeszcze gorzej.

 

19 godzin temu, Gradhach napisał:

Polskie kobiety popsuły polski rynek facetów.

Owszem, przyznaję rację.

 

19 godzin temu, Gradhach napisał:

dwóch Niemców, dwóch Włochów, jeden Anglik

... a potem się obudziła.

Edytowane przez wolnystrzelec
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest tendencja jak kobiety się licytują między sobą, przecież te wszystkie fotki, ubrania i błyskotki to po co? Nie dla facetów ale żeby inne kobity zazdrościły. Teraz to podejście schodzi na podejście do życia oraz ocenianie innych. Ahh spałam z tyloma zagranicznymi facetami, czyli niby jaka ma ona wartość. Jacy ci Polacy to Janusze bez stylu itd. To jest takie licytowanie się która bardziej obsmaruje facetów, że niby ma taką wielką wartość w sobie, ze nie są jej godni.

Sorry, ale jak ktoś więcej czasu spędził z Paniami to widzi że za tymi błyskotkami, obiadami jest tylko fasada, maska, tam nie ma nic ciekawego. Dziurę dziś naprawdę można mieć łatwo i może ci faceci przejrzeli na oczy. Zresztą pytanie czy pisała to kobieta, słownictwo i zwroty na to nie wskazuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, spacemarine napisał:

Zresztą pytanie czy pisała to kobieta, słownictwo i zwroty na to nie wskazuje,

Oj byś się stary zdziwił. Ja się tak zdziwiłem, słownictwo, wulgaryzmy i zwroty dużo bogatsze niż u jednego Janusza dane mi było poznać u dwóch dam. Jednej kiedyś bliskiej mym uczuciom, drugiej jej najlepszej psiapsiółki...

 

Niektóre osoby ze wsi wyjdą, ale wieś nie wyjdzie z tych osób :) I tu nie ma różnicy czy chłop czy baba...Takie czasy Panie, i jak tu żyć panie premierze?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bernevek napisał:

Ale się nakręcacie. Zupełnie niepotrzebnie, bo wiarygodność tej historyjki nijak nie można zmierzyć. Z moich doświadczeń wynika, że np. Niemcy często nie płacą na randkach czy nie przepuszczają w drzwiach. 

Nie wiem jak z płaceniem. Ale z drzwiami to były w szoku wszystkie, młodsze to nawet nie rozumiały co ja wyprawiam. Miny bezcenne. Może akurat takie środowisko biznes/przemysł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten wpis wczoraj, aż nie mogłem się powstrzymać od skomentowanie tego taniego szajsu.

 

Wiecie co jest śmieszne?

Że sporo osób zbeształo wpis :) Sporo facetów zdominowało komentarze, nawet babeczkom się nie spodobał.

 

Czuję nieodparcie, że te wszystkie "listy do Czarnego" to jego wytwory.

Ktoś tutaj świetnie opisał - tanie bzdety dla pracownic korpo.

Trochę wstyd, żeby to wszystko wychodziło z rąk faceta, ale są tacy co się chcą takim dziadostwem przypodobać. 

Żeby być cool, trendy.

Taki styl passive agressive. Taki głupi styl olewawczo-atakujący.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmować sie tym dłużej nie warto - tu racja. Ale taki temat potrzebny choćby ze względu na pozycjonowanie w google, bo jak ktoś będzie chciał coś poczytać na tej szmacie, tzn. blogu pokolenie ikea to trafi na taki link i temat jak ten i sie szybko zorientuje że to są treści bluepill nic nie mające wspólnego z rzeczywistością i że zarówno autor tego bloga jak i taki fanpage Oczami mężczyzny to dobry biznes dla naiwnych kobietek zakochanych w komediach romantycznych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/27/2019 at 12:47 PM, Gradhach said:

Polskie laski są łatwe. Bardzo łatwe. Jeśli facet narzeka, że nie może bzyknąć – to znaczy że jest konkretną pizdą.

Pani zapomniała dodać, że dla wszystkich tylko nie Polaków. 

 

On 11/27/2019 at 12:47 PM, Gradhach said:

Nauczyłyśmy polskich facetów, że oni się w ogóle nie muszą o nas starać – i tak prędzej czy później jakaś wskoczy do łóżka – i to nie byle jaka.”

Większej bzdury już dawno nie czytałem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.