Skocz do zawartości

Carrioner to kolejny uświadomiony RedPillowiec


tomekbat

Rekomendowane odpowiedzi

Carrioner na innym filmie z ostatnich miesięcy płakał, że zostawiła go kobieta, mimo, że chciał jej wszystko dać itd [nie wyśmiewam go, każdy ma prawo do chwili słabości], kiedyś też cisnął mocno bekę z Marka na streamie. Rozumie teoretycznie część mechanizmów, ale to wszystko póki co. Ale może ma potencjał i wyciągnie wnioski z przeszłości. ;) 

 

Ten materiał miałem na myśli, od zaznaczonego momentu przez ok 2-3 minuty:

 

 

Nagrał kilka dobrych materiałów na wcześniejszym etapie kariery na yt wyjaśniając islam i religijne spierdolenie, jednak na większości jego twórczości nie jestem w stanie oglądać zbyt długo i raczej jej unikam.

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Carrioner na innym filmie z ostatnich miesięcy płakał, że zostawiła go kobieta, mimo, że chciał jej wszystko dać itd [nie wyśmiewam go, każdy ma prawo do chwili słabości],

W zasadzie widziałem na tym video białorycerza po całości a jego dotychczasowy wizerunek w moich oczach jebnął.

Z resztą na wykopie też coś pisali o nim, że zgrywa twardziela a w realu jest "nie zaradną pizdeczką" czy jakoś tak.

Tam jakieś dowody rzekomo były i coś o jego siostrze, nie pamiętam już.

 

5 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

kiedyś też cisnął mocno bekę z Marka na streamie.

Jest to gdzieś w internecie?

 

5 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Rozumie teoretycznie część mechanizmów, ale to wszystko póki co. Ale może ma potencjał i wyciągnie wnioski z przeszłości. ;) 

Nie sądzę, toż to "jełop" ;D A tak serio wydaje mi się, że to człowiek mocno zamknięty w swoich poglądach. Coś zrozumiał, ponieważ dostał mocno w dupę ale tak to pewnie dalej będzie brnął w "swoją niepodważalną rację". Nie interesowałem się ale ponoć jakoś ostatnio Gargamel go zaorał konkretnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ksanti napisał:

Jest to gdzieś w internecie?

Oglądałem to na żywo, na necie raczej nigdzie tego nie ma, bo nie wrzucił shotów z tego streamu na swój kanał.

2 minuty temu, Ksanti napisał:

Nie interesowałem się ale ponoć jakoś ostatnio Gargamel go zaorał konkretnie.

 

Z tego co widziałem, Awięc ostatnio wziął go na tapetę i nagrał ponad godzinny materiał. 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.