Skocz do zawartości

Gdzie iść? Rozkmina nad życiem mężczyzny.


vand

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Dzisiaj przyszła mi inna rozkmina. Popatrzcie na to forum, to tylko dowód na to, że faceci aktualnie są kompletnie zgnojoną płcią w porównaniu do kobiet. Ilość ludzi która tutaj jest i codzienne nasze problemy wynikają bardzo często z tego jaki został wytworzony obraz faceta.

 

"Facet dzisiaj ma zapierdalać, a kobieta o ile będzie miała kaprys to nie będzie chociaż na niego napierdalała i grzecznie przepierdoli jego kasę."

 

Żywot faceta w dzisiejszym świecie jest naprawdę ciężki. A kobieta? Jeśli nie wygląda jak pojazd pancerny to zawsze znajdzie się milion orbiterów którzy ją utrzymają i tyle.

 

Nie chodzi o mój ból dupy, a o przejrzenie na oczy, realia są takie, że mężczyzna w dzisiejszym świecie jest na każdym kroku dymany od tyłu.

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najgorsze w tej historii jest to, ze to właśnie sami mężczyźni zgotowali taki los innym mężczyzną, kobiety są za głupie i za słabe żeby odmienić oblicze ziemi Tej Ziemi! jak mawiał Jan Diabeł Długi!

Żeby odmienić oblicze Tej Ziemi trzeba woli politycznej i góry dolarów.

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, vand napisał:

Popatrzcie na to forum

Patrzę na to forum i płaczę łzami rzewnymi. Zaledwie kilka tysięcy subów. Konon ma prawie 100 tysięcy. Oczywiście content jest nie do porównania. Ale to świadczy o tym co ludziska chcą oglądać. Niepełnosprawny umysłowo otyły klinicznie gościu coś pierdoli o szprotach i cebulce. I to tłuszcza chce oglądać. Marka mało kto ogląda, a mówi mądre rzeczy, bardziej gnębią go niż oglądają. Przykre to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician Zauważ, że ci co słuchają Marka i udzielają się na forum mają rozum i potrafią myśleć. A głupich zawsze było więcej niż mądrych ;) Oczy zasłonięte pizdą; autorytety, ludzie pokazujący prawidłowe wzroce są dla dzisiejszej młodzieży niczym i wystarczy wejść w odpowiednie filmy na YT w sekcje komentarzy, żeby to zobaczyć.
Tak, wpłyneła na to propaganda i od tego się zaczeło. Łykneło to paru panów w zbroi i grono się zaczeło powiększać. Z jednej strony sami jesteśmy sobie winni, faceci ale też nie każdy miał świadomość co sie dzieje, dlatego trzeba działać i w miare naprowadzać mężczyzn na odpowiedni tor. Forum pomaga, Marek i wierze, że w przyszłości ludzie zaczną podejmować odpowiednie decyzje i uczyć swoje dzieci tego czego my uczymy się teraz.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, vand napisał:

Tak samo zapycha się ludziom głowę seksem

Sexy nie są takie złe. Czasem trafi się fajna myszka. Tylko rano jest ból. Przypali wodę na kawkę, nie jest w stanie ogarnąć patelni i jajek, i ja muszę robić jajecznicę. Wszystko na mojej głowie.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość mężczyzn w TenKraju już na dzień dobry dostaje do ręki fałszywy klejnot, staje sie tylko projektem całej tej inżynierii od zarządzania niewolnikami, matrix daje nadzieje na lepsze jutro, które nigdy nie nadejdzie, nagle sobie uświadamiasz, ze tak naprawdę to na tym świecie jesteś sam, nikogo nie obchodzi twoje życie i nic na ciebie nie czeka a to wszystko dookoła to tylko taka projekcja, która ma utrzymać wszystkich niewolników matriksa w opętanym chocholim tańcu, nawet ci nie pozwolą sie porządnie naćpać bo przecież ktoś musi jutro przyjść do pracy aby utrzymać system.

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze gorzej polecam w tym względzie wykłady Igora Witkowskiego. Kolejne spojrzenie na dezintegrację tzw. zachodu. Zastanawiałem się np: jaki skurwysyn lub cwaniak wpadł na szatański pomysł tzw. możliwości zarobkowych przy alimentach. To zapis wprost z komuny gdzie pracował kto chciał i nikt tego gówna przez tyle lat trwania matriarchatu nie próbował zmienić. No ale matriarchat tworzy pizdusi (białych rycerzy czy jak ich zwał), pizdusie wychowywani przez matki kontynuują utrzymywanie systemu i tak to się kręci.

Ciekawe czy twórcy obowiązku alimentacyjnego przewidzieli, że jego skutkiem będzie depopulacja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie ja rozumiem że jest jak jest i wy potwierdzacie ten fakt.

 

Przemoc systemowa wobec mężczyzn jest ?Jest.

Zerowanie rozwodowe i alienacja rodzicielska jest? Jest.

Brak szacunku kobiet wobec mężczyzn przy zwykłym nawet randkowaniu i kastracja mentalna jest? No jest.

 

I teraz jako mężczyźni jaki macie na to plan reagowania?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed siebie i nie oglądać się na gadanie innych. Przestać myśleć, analizować i zacząć działać. Co z tego, że będziecie się umartwiali nad losem facetów. Po co? Robicie z siebie ofiary i tyle. Przestańcie narzekać i się weźcie do roboty. Zachowujecie się jak baby.  

 

Kto wam bronie wrzucać laski na orbitę? Kto wam broni żonglować nimi niczym piłeczkami? Czy ta gra dla niektórych jest taka trudna, że boicie się nawet rozpocząć?  

 

Czasami odnoszę wrażenie, że niektórzy piszą o matrixie całkowicie z niego nadając, bo boją się go opuścić. Życie jest trudne, daje w dupę, ale póki się z nim nie zmierzysz nie będziesz wiedział jakie może być wspaniałe.  

 

Szanse są doskonale zamaskowane jako sytuacje niemożliwe. 

Edytowane przez Pater Belli
  • Like 16
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Amos napisał:

Mieszkałem z kobietami. Takich syfiar nie widziałem nigdzie indziej.

To się zgadza! Wszystko na zasadzie - spadło -> niech leży!

Masochizm i bierność jak mawiał klasyk. Jak jej nie opierdolisz to nie posprząta nawet po sobie. Problem w tym, że w paradygmacie liberalnej demokracji trzymanie kobiety krótko za ryj jest równoznaczne z przemocą.

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, vand napisał:

Nie chodzi o mój ból dupy, a o przejrzenie na oczy, realia są takie, że mężczyzna w dzisiejszym świecie jest na każdym kroku dymany od tyłu.

I co ma się zdarzyć, jak już przejrzymy na oczy?

Całe to Forum, sto tysięcy postów czy ileśtam, ma nam pomóc przejrzeć na oczy.

 

A potem reagować, działać - minimum na swoim poletku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Amos napisał:

Pokolenie nieudaczników. Dziewczyny w przedziale 20-25 nie potrafią robić prostych rzeczy, do tego permanentnie zostawiają syf po sobie, brakuje im wiedzy na podstawowe tematy z wielu dziedzin życia. Starsze. Koło 30-stki wychowane na wsi, coś jeszcze potrafią.

 Mieszkałem z kobietami. Takich syfiar nie widziałem nigdzie indziej.

 

Niestety tak to jest jak wszystko księżniczce jest podstawiane pod nos, a jej jedyne zajęcia to cykanie fotek na insta, oglądanie Netflixa. Korona z głowy przecież by spadła, gdyby posprzątała :) 

 

Zgodzę się z autorem, że kobiety mają w życiu łatwiej, nawet te, którym matka natura nie dała jakiejś ponadprzeciętnej urody. W XXI wieku to żaden problem, o ile nie ma 50kg nadwagi. Zawsze znajdzie się grono orbiterów, którzy dla zamoczenia i chwili rozkoszy dadzą się zeszmacić. Jednak trwa to do czasu, kończy się uroda, pojawiają się "nowsze modele" to księżniczka idzie w odstawkę i odzywa się do misia, którym się do tej pory brzydziła. Czas nie jest ich sprzymierzeńcem, dla nas wręcz przeciwnie.

 

Żywot mężczyzny jest ciężki, ale tylko do określonego momentu, o ile oczywiście jest świadomy i nie wpieprzył się po drodze w toksyczne małżeństwo albo dziecko z toksyczną partnerką.  Od 30-33 roku życia (jak ktoś jest ogarnięty to nawet wcześniej) to mężczyzna rozdaje karty i to u niego pojawiają się orbiterki, w których może przebierać. Niestety forum i jego content jest niszowy, więc takich świadomych jest ledwie garstka. Nawet jakby każdy z użytkowników próbował polecić forum chociaż 2-3 osobom z bliskiego otoczenia, to nie sądzę by liczba nowych kont jakoś znacząco wzrosła. Przecież mało kto się przyzna, że całe życie był oszukiwany i zapierdalał jak wół dla kobiety, która nim gardziła. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem też takie rozkminy i doszedłem do wniosku, że społeczeństwo jest takie jakie są dominujące postawy.

Nawet jeśli tylko 25% społeczeństwa ma pewnego rodzaju postawy, ale cała pozostała cześć jest tak podzielona, że każdy

mówi co innego, to to 25% nadaje ton całej reszcie.

To jakie my tu na forum mamy poglądy, podejrzewam, że ma jedynie koło 1% społeczeństwa, a prawdopodobnie mniej.

Kiedyś na jakimś prawicowym podkaście ktoś estymował, że ludzi którzy mają w Polsce prawicowe poglądy jest ok 5%,

co w sumie ma potwierdzenie w tym, że konfederacja się dostała do sejmu .. ledwo ..

Więc moim zdaniem, po prostu tak jest, bo na coś takiego jest społeczne przyzwolenie, trzeba będzie wiele akcji, typu "diverce raped guy"

wpada do małżonki albo do sądu z kałachem, żeby odebrać swoją sprawiedliwość .. żeby w końcu ludzie zauważyli, że jest w czymś problem ..

Zresztą większość ludzi nigdy nie zrozumie że problem istnieje, bo to rozumieją jedynie Ci, którzy chcą z tym problemem coś zrobić.

Ktoś kto tkwi w związku "bo dzieci" etc etc, nie będzie rozumiał, że system go wydyma jak coś piśnie, bo nie ma zamiaru pisnąć ..

Ciągle wydaje mi się, że dominująca postawa, to "białorycerskość" .. dopóki tak będzie, dotąd sprawiedliwość będzie po stronie kobiet, a nie tam

gdzie powinna być ....czyli gdzieś po środku ...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu też się zastanawiam czy nie żyjemy w jakimś sfeminizowanym społeczeństwie. Kobietom ma być łatwo pod każdym względem a mężczyzna ma być parobkiem bo taka jest nasza powinność względem nich. Tylko co my mamy z tego że godzimy się na taki los? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, @vand, z deczka przesadzasz.

 

Po drugie, mężczyźni sami sobie ten los zgotowali. Każdy pisarz który stworzył książkę o miłości aż po grób, każdy reżyser filmu romantycznego, muzyk-autor tekstu o niespełnionej miłości, każdy mężczyzna gotowy zapłacić całość rachunku na pierwszej randce albo otworzyć dziewczynie drzwi do samochodu, każdy zwolennik "tradycyjnego modelu rodziny" (mąż pracuje, żona się opierdala zajmuje dziećmi i domem) - tak tak, oni wszyscy są winni temu stanowi rzeczy!

5 hours ago, Imbryk said:

I teraz jako mężczyźni jaki macie na to plan reagowania?

Kijem Wisły nie zawrócisz.

2 hours ago, Amos said:

Dziewczyny w przedziale 20-25 nie potrafią robić prostych rzeczy, do tego permanentnie zostawiają syf po sobie, brakuje im wiedzy na podstawowe tematy z wielu dziedzin życia.

Eeeee tam, moja 25-letnia ex umiała świetnie gotować (często mi coś pichciła), była super czyścioszką, a na tematy savoir-vivre'u udzielała mi długich wykładów :D Serio, nie wpadajmy w pułapkę "panie, kiedyś to było kurła".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, vand said:

Nie chodzi o mój ból dupy, a o przejrzenie na oczy, realia są takie, że mężczyzna w dzisiejszym świecie jest na każdym kroku dymany od tyłu.

Masz przewagę nad wiekszością populacji w postaci wiedzy z tego forum. To wystarczy żeby cię nikt nie "dymał od tyłu". Wiesz co robić i czego nie robić. Ciesz się że jesteś facetem, bo będąc nim i mając wspomnianą wiedzę można mieć naprawdę zajebiste życie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.