Skocz do zawartości

Gdzie iść? Rozkmina nad życiem mężczyzny.


vand

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie razi ostatnio brak szacunku do własnych mężów przez kobiety z kilkunastoletnim stażem. Obserwuje to w pracy. Byłem znów w zaprzyjaźnionym dziale gdzie pracują kobiety po 35+ lat. Wszystkie mężatki. Wchodzę to mnie wołają - chodź pokażemy ci czarne Audi.

 

Klikają w link do ogłoszenia, niby motoryzacyjne a tam na zdjęciu wielki murzyn z chujem chyba ze 30 cm. Nie wiem co on miał wspólnego z Audi.

 

No i komentarze - takim to bym się przejechała, ale bym lizała, nie schodziła bym itp.

 

Nic, zero wstydu. Każda mężatka. W męskim gronie tez coś tam oglądamy czy komentujemy, że tą czy tamtą by przeleciał ale nie pozwolił bym sobie na takie komentarze w pracy na Open Space. Przecież same z siebie robią k..wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife A wziąłeś pod uwagę różnice między płciami w dostawaniu w kolokwialną pizdę? 

Oczywiście musisz w obliczeniach przyjąć prawa kobiet, teraz kobiety to nadludzie. Nie jeden się powiesił gdy kobieta się puściła/rozwiodła i zabrała majątek, a sąd jej kłamstwa młotkiem przyklepał/zrobiła z typa gwałciciela czy pedofila/zniszczyła życie dzięki "prawom". 

 

Mężczyźni zawsze dostawali po dupie. Czy to wojna, czy zobowiązania finansowe. 

 

Zgwałcona kobieta? Ma grono rycerzy za sobą niosących odwet na pluszowych mieczach + akompaniament litery prawa. Zgwałcony facet? Śmiech na sali.

 

Demokracja, neoliberalizm, taka sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imiennik

To o czym piszesz na pewno ma rację bytu ale moim zdaniem one są jednak silniejsze psychicznie dzięki swojej ewolucyjnej naturze. Łatwiej im stosować mechanizmy obronne jak wyparcie, przeniesienie winy na innych, racjonalizacja. Nie mają też honoru a honor potrafi ciężyć w wielu sytuacjach.

 

Muszą być mocniejsze psychicznej skoro, jak niektórzy podają, nawet  30 procent mężczyzn wychowuje nieswoje dzieci myśląc że to ich a kobiety nie mają problemow aby patrzeć im w oczy każdego dnia. 

 

Takich rzeczy nie da się robić bez uwarunkować wrodzonych dla tej płci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylmy siły psychicznej z amoralnością którą cechują się kobiety przez dostosowanie ewolucyjne.

 

Chyba ciężej jest brać na klatę, niż wkręcać kłamstewka dla własnej wygody.

 

Wszystkie te mechanizmy służą właśnie ochronie delikatnej psychiki i dążeniu do celu. Mężczyźni od zawsze byli narażeni na większy stres. Wykonują cięższe i bardziej niebezpieczne zawody, a wiele kobiet płacze, że musi się domem zająć - włączenie pralki i zmywarki takie trudne, odkurzania nawet nie mogę nazwać poranną gimnastyką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vand

Daj sobie czasu.

Pomyśl jakie szczęście Ciebie spotkało trafiając tutaj i korzystaj z tego, a nie się zniechecaj.

Jakiś czas temu sam przez to przechodziłem uporzadkowałem trochę w głowie, to nie jest jeszcze to ale nakreśliłem sobie plan na rok- dwa-- trzy i się go trzymam i wiesz co wszystko mi wychodzi.

Nie ubolewam nad porażkami, ot idę dalej a kiedyś bym myślał nad jakaś kilka dni.

Teraz ona znika i jest motywacja do bycia lepszym dla siebie.

Ostatnio zostalem sam, bo nie chcę mi się spotykać z kumplami, każdy pizda i szkoda czasu na nich nigdzie nie wyjdą bez swoich i co?

Sam wychodzę.

Ogarnałem sprawy rodzinne, ojca alkoholika.

Mam perspektywy, i cel.

Odnalazłem nowe zainteresowanie i póki co to jest moją pracą.

Jakby nie wyszło z formoza to będę kształcił się w tym kierunku.

Działam, a nie siedzę, polecam to każdemu.

A nie gadanie jak to jest zle.

Podrawiam, rzadko tu wchodzę bo wziałem swoje życie w swoje ręce.

I jest zajebiscie.

Pamietaj jak sam o siebie nie zadbasz to nikt nie zadba i więcej jaj.

Sam mam 24 lata jakby co.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.