Skocz do zawartości

Poznać podstęp


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie doświadczeni na forum.

Krótko bez przerwy  dowiaduję się że jakiś mój kumpel albo znajomy był tylko tymczasowym plastrem ( oczywiście wyszło po czasie).

Jak to  rozpoznać, niby mówienie o byłym itp.

Ale są takie co nie mówią nic o byłych.

Słucham waszych doświadczeń jeszcze młody niedoświadczony samiec ?.

 

Edytowane przez Mat2206
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze uznaj wszechwładne prawo hipergamii a wtedy wszystko będzie jasne.

I nie martw sie o innych, oni mają swoje przeznaczenie zapisane w gwiazdach, ty swoje.

Po drugie - przeczytaj 500 postów i ucz się na ich podstawie.

Tu znajdziesz wszystkie przypadki i sytuacje, nie musisz wymyślać koła, bo już ktoś to zrobił.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta przechodzisz szybko do rzeczy im dłużej zwlekasz z zacisnianiem się relacji tym dłużej orbitujesz. Czasami po pierwszym pocałunku słyszysz że ona nie bo dla niej zaszybko (na pocałunetk za szybko wtf? ) etc. po odmowie wówczas już wiesz że jesteś tamponem emocjonalnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic ci nie mówi o byłych to moim zdaniem dobrze wróży. Te, które pierdolą w kółko o byłych chcą do nich wrócić, czują jakiś sentyment, nie uporały się z przeszłością. 

 

Ewentualnie problem w tym, że się dalej spotyka po cichu i nie chce, żebyś znał zbyt wiele szczegółów. 

 

Nie ufaj kobiecie i tyle :D Ostateczna rada, która się sprawdza w każdym przypadku. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jeśli kobieta czuje coś do innego to długo tego nie ukryje. Emocje są silne lub narastają przez co widać gołym okiem że coś w niej buzuje, dodatkowo wtedy bardzo często wspominają "byłego", rzucają jakieś opowiastki o nim, byle jakoś ten emocjonalny głód zaspokoić. A po za tym brak zaangażowania w związek, tanie wymówki na spotkania i przede wszystkim brak SEKSU. To są główne wyznaczniki faktycznego zainteresowania, a nie przytulanki czy "kocham Cię" (w tym wypadku kocham cię oznacza - dzieki tobie wiem że jestem porządana, musisz we mnie utrzymywać to przeświadczenie jak najdłużej)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.