Skocz do zawartości

Szarpanki z życiem wraca.. i to w jakiej krasie :-)


rusti

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Magician napisał:

Ale ... ten jego głos. Nie jest do końca męski, bardziej dziecinny. Nie jestem logopedą ani foniatrą, ale coś jest nie tak. Taki jakby piskliwy.

Ma taki kaczy głos jakby miał ciężki katar, nie mogę go słuchać zbyt długo,  za bardzo mnie wkurza.  Zresztą Marka też trudno mi się słucha. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MaxMen napisał:

Ma taki kaczy głos jakby miał ciężki katar

No właśnie tego określenia szukałem. Dobrześ to ujął, bracie. Ale to nie jest żadna obelga, ten model tak ma po prostu. Grunt, że facet mądrze gada.

 

Co do głosów, Włodek Szaranowicz i Piotrek Fronczewski. Creme de la creme. Głosy boskie, mógłbym ich słuchać bez końca.

 

Na drugim końcu extremum jest np. Bartek Zmarzlik (fani żużla wiedzą kto zacz), głos czterolatka a na torze to prawdziwy brutalny fighter. Gdyby do mnie zadzwonił, to zapytałbym go gdzie są jego rodzice i czemu zostawiają go bez opieki i pozwalają bawić mu się dorosłym telefonem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2019 o 10:23, MaxMen napisał:

Ma taki kaczy głos jakby miał ciężki katar, nie mogę go słuchać zbyt długo,  za bardzo mnie wkurza. 

Ja się przyzwyczaiłem do jego barwy głosu.

Lubię go słuchać, ze względu na poczucie humoru i przekaz dla mężczyzn. Bez lewactwa i politycznej poprawności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.