Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
salt0

Koniec bajki

Recommended Posts

Cześć wszystkim! 

 

   Czytam forum od wczoraj. Im bardziej ego broni się przed zaakceptowaniem faktu nieistnienia bajki, tym jaśniejszy dla mnie jest to dowód na skalę i rozmach tej iluzji. Ta surowa rzeczywistość jest nieubłagana, chowanie głowy w piach to jedynie tchórzliwa ucieczka w nieświadomość. Trochę jak z geopolityką - każde państwo w niej uczestniczy, ale nie każde zdaje sobie z tego sprawę. Trochę też jak w czasach przed Newtonem - brak rozumienia grawitacji nie powoduje, że przestaje ona istnieć i oddziaływać na nas wszystkich. 

   

   Czuję się jak Neo w scenie, kiedy budzi się z Matrixa po raz pierwszy i zdaje sobie sprawę, ze swojego prawdziwego położenia i świata wokół. Kiedy mnie najdzie natchnienie to opiszę swoją historię w odpowiednim dziale. Tymczasem na razie spędzam dużo czasu w ruchu (piłka nożna + sporty walki) oraz zgłębiając bazę wiedzy, jaką jest to forum. Pozdrawiam i dzięki za otwarcie oczu. Będę drążył. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.