Skocz do zawartości

Problem ze wzwodem!


Szary Szarak

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

I jak było, była z niego zadowolona pewnie? 

Od strony brzucha 13, 13,5 a „nawet” 14cm jak się bardziej nakręcę (najsłabszy wynik pomiaru). Takie szczere, bez dodawania sobie.  

 

Przykładając linijkę obok czy po drugiej stronie 15-16cm ale to raczej niepoprawny wynik, chociaż z tego co słyszę różnie mierzą.

 

Tak, myślę, że zadowolona skoro były kolejne razy i dalej są.

Co ciekawe, wspomniała, że długością taki jak jej byłego. A mówiła, że były miał 16 więc albo ją okłamał, albo dziewuchy nie za bardzo mają dokładną miarkę w oczach.

 

btw obwód mi pomaga, bo też 13-13,5 ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobne wymiary co autor tematu, mało tego nie jestem wysoki bo 173 cm wzrostu.

Najlepsze jest to, że ruchałem laski  mojego wzrostu lub wyższe od siebie, które mówiły że nie spojrzą na żadnego faceta niższego niż 180/190 cm bo ich nie pociąga, albo takie dla których penis musi mieć nie mniej jak 16/18/ cm.  Laski jęczały, miały orgazmy, chciały powtórek.

 

Broń Boże nie słuchać tego co opowiadają laski bo można dostać pierdolca, a nawet niesłuszne nabawić się kompleksów.  Jak wyżej wskazano miarki w oczach one też nie mają, często inni faceci sobie zawyżali pomiar, a one przecież nie będą sprawdzały linijką.

Laski  lubią wyolbrzymiać, manipulować, sprawdzać reakcje.  Jedna nawet zarzuciła mi tekstem jak zdjąłem majtki "myślałam, że masz większego". Co miałem zrobić, założyć je z powrotem? Spojrzałem się na nią jak na wariatkę, dałem klapsa w tyłek i powiedziałem, że na nią taki wystarczy. Nie skończyło się na jednym seksie bo chciała powtórki.

Edytowane przez Szczery Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.