Skocz do zawartości

Kobiety ze wschodu - namiar na nie komercyjny sposób na zagadanie


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

   Bracia, macie jakieś nie komercyjne namiary na strony, fora, portale gdzie kobiety z Białorusi, Ukrainy, Rosji, chciały by poznać kolesia z Polski?

Proszę się nie nabijać, sprawa nie dotyczy mnie, kolega pytał! ?

 

 Sprawa ważna, przynajmniej dla mnie, dzięki za odzew.?

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, ale zamiast Ukrainek/Białorusinek/Rosjanek, które pomimo odznaczania się niezwykłą urodą i bardzo kobiecym charakterem uwielbiają emocjonalne gierki i zdecydowanie za bardzo interesuje ich twoja kiesa i szczebel w drabince społecznej, to chciałbym uzyskać namiar na Azjatki z Dalekiego Wschodu. Tylko z pominięciem tamtejszych odpowiedników Badoo czy Tindera, czyli internetowych Himalajów próżności, powierzchowności i nijakowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Figurantowy napisał:

 chciałbym uzyskać namiar na Azjatki z Dalekiego Wschodu. Tylko z pominięciem tamtejszych odpowiedników Badoo czy Tindera, czyli internetowych Himalajów próżności, powierzchowności i nijakowości.

Jedziesz na miejsce, dobrze się ubierasz i wychodzisz na ulicę. Trochę się pouśmiechasz, zagadasz do kilku i po paru godzinach masz nadmiar namiarów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adolf napisał:

Proszę się nie nabijać, sprawa nie dotyczy mnie, kolega pytał! 

Dziwne pytanie ze strony Adolfa. Bardzo doświadczony człowiek. Zna życie. A tu takie pytanie. No ale to nie on pytał, tylko kolega. ?

 

2 godziny temu, Adolf napisał:

strony, fora, portale gdzie kobiety z Białorusi, Ukrainy, Rosji, chciały by poznać kolesia z Polski?

Nawet jak przetransferujesz taką bogobojną prawilną prostą nieskażoną Ukrainkę ze wsi ukraińskiej do Polszy, to ona momentalnie podłapie standardy polskich wyzwolonych kobiet. Ja jestem kobietą, mi się wszystko należy. Czemu to? Bo jestem kobietą. Ja mam gotować? Zapomnij, kucharkę sobie zatrudnij, nie będę niszczyć swoich paznokci. Mam odkurzyć czasem? Mieszkasz tu, sam odkurzaj. I co to znaczy, że chcesz sexu raz na tydzień? Jesteś jakieś zwierzę bez uczuć, tylko sexu chcesz, ja cię zgłoszę do weterynarza. Poproszę go by cię zaszczepił jakimś bromem.

 

Osobiście uważam, że nie ma znaczenia skąd jest laska. Kiedyś miałem ochotę na Azjatkę. Że taka porządna i grzeczna. Nie, wytłumaczono mi, że to bujda. Kobieta to zawsze będzie kobieta. Niezależnie gdzie urodzona. Atawistyczna istota. Dąży tylko do tego, by jej dziecko przetrwało w jak najlepszych warunkach. A jak nie chce dzieci, to dąży tylko i wyłącznie do własnej wygody. U kobiety nie ma nawet grama sentymentów. Jest tylko czysta kalkulacja, kto mi zapewni więcej. Romantyczny to jest facet, kobieta jest księgową. Dochód ma być większy niż przychód.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kasownik napisał:

Zdecydowana większość pracujących w Polsce Ukrainek chętnie bliżej pozna ustawionego Polaka.

Moja lokalna biedrona została zdemolowana przez ukraińców. Na kasie same Masze i Swiety. Strach stówkę dawać, bo nie wiadomo jak wyda. Na sklepie słychać głównie ukraiński akcent. Kupują głównie serdelki i kustosza. Co tu się kuźwa wyprawia? Desant jaki czy co? Rozdziobią nas kruki i wrony i przyjaciele ze wschodu.

Edytowane przez Magician
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Aang napisał:

Dlaczego akurat stamtąd? 

Bo tam wcześniej wstaje słońce i kobieta jest już na nogach kiedy Ty polska, narodowo-szowinistyczna męska świnio smacznie sobie jeszcze śpisz, ona w tym czasie już krząta się żywo po kuchni żeby przygotować dla Ciebie, Ty polska, narodowo-szowinistayczna męska świnio, smaczne i pożywne śniadanie! ;)

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 4
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Xin napisał:

Ponoć kobiety w krajach islamskich specjalnie wstają przed swoim chłopem, żeby się umalować, bo mąż nie powinien jej widzieć bez makijażu :D

U nas jest dokładnie odwrotnie, Polki kiedy wracają na chatę po robocie zmywają tapetę, zdejmują fajne ciuszki a zakładają zapierdziane dresy a wszystko to robią specjalnie dla swoich polskich mężów ze szczerej miłości.

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Xin napisał:

kobiety w krajach islamskich specjalnie wstają przed swoim chłopem, żeby się umalować,

Słabo znasz islam. Mało która baba się tam maluje. Może w Dubaju. Tam są inne zwyczaje. Do posiłku zasiada facet czyli starszyzna i je do woli. Potem dzieci jedzą. A na samym końcu kobiety, o ile coś zostanie.

 

Mówią, że islam to inna kultura. Nie, to inna cywilizacja.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Xin napisał:

Ponoć kobiety w krajach islamskich specjalnie wstają przed swoim chłopem, żeby się umalować, bo mąż nie powinien jej widzieć bez makijażu :D.

No tak! Te tapety, paznokcie, balejaże, dekolty, spódniczki, rajstopki i buciki są dla wszystkich tylko nie dla męża!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ace of Spades napisał:

Te tapety, paznokcie, balejaże, dekolty, spódniczki, rajstopki i buciki

Kobieta zrobi wszystko by być ładniejsza niż jest. Cycki sobie przyprawi, usta powiększy na glonojada, dupkę brazylijską zrobi, z rzęs zrobi firany. By być ładną. Pójdzie do lokalu i gacie/stringi pokaże, by zyskać poklask i zainteresowanie facetów. Na rower ubiera taki biustonosz że aż piersi się wylewają i sutki widać. Przypadek. Spodnie muszą podkreślać jej nienaganne krągłe i jędrne pośladki. Kobieta musi błyszczeć. Pazury zrobione, szpile założone, tapeta 2 godziny robiona. Po co? Jak facet jest rozgarnięty, to i tak nic nie ugracie.

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wrotycz napisał:

Nic dziwnego, że chętnych nie brakuje.

 

 

Wbrew pozorom Polska nie jest dla obywateli Ukrainy Eldorado. Bardziej sobie upodobali Republikę Czeską, a także lubią Slowację. Nie brakuje też takich, którzy uderzają do Rumunii( ale te regiony sąsiadujące z krajem INNY ;) )

Jeden użytkownik innego forum dał w miarę wiarygodny raport z 3-4 dni we Lwowie, gdzie dopiero na ostatnie 2 dni wyrwał jakąś do hotelu, która akurat rozumiała polski język, bo jeździła dorobić do jakiś barów. Wcześniej jednak obowiązkowy obiad, jakiś szampan, a rano śniadanko, fajeczka itp.  Trzeba zainwestować w znajomość, licząc się z tym, że może nie wypalić.

 

Znajomość ukraińskiego bardzo się przydaje, a wbrew pozorom to nie jest identyczny język do polskiego. To tak jak po szkole średniej jedziecie do Londynu i słyszycie rozmowy miejscowych i nic nie rozumiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Aang said:

Czy ktoś mi może wyjaśnić fenomen kobiet ze wschodu? Dlaczego akurat stamtąd? 

Bo niektórym się wydaje, że te myszki są na pewno inne, nie mają internetu, parcia na ciuchy, na nowego srajfona czy dobry samochód i na kasę. Na pewno także nie mają najebane w tych pięknych główkach marząc jedyne o Polaku w 20 letnim volkswagenie i romantycznej miłości.

 

Edytowane przez Kleofas
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi zainteresowanie kobietami z "rakowych" państw jak Ukraina czy Rosja. Naprawdę chcecie mieć kobietę z cywilizacyjnych slumsów?

 

Ja bym uważał na AIDS:

 

chartoftheday_16254_new_hiv_diagnoses_pe

 

 

 

Frajerom wierzącym w "dobre" kobiety ze Wschodu, które są takie wierne i posłuszne, dbają o mężczyznę, i tak dalej, doradzam pogadanie na ten temat z mężczyznami z Ukrainy czy Rosji.

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Magician napisał:

Dochód ma być większy niż przychód.

Se ne da. Przychód z definicji jest większy, niż dochód. 

 

11 godzin temu, Magician napisał:

Słabo znasz islam. Mało która baba się tam maluje.

Eeee bez przesady. To tak, jak by mówić, że chrześcijanie chodzą po domach i chcą rozmawiać o Jezusie. Owszem, niektórzy chodzą po domach, ale na pewno nie można na ich podstawie wysnuwać globalnych wniosków. 

 

Muzułmanki z Libanu malują się ostro i wyraźnie, zakrywajac przy tym włosy. Marokanki podobnie. Te z Afryki Zachodniej i Azji często mają wyjebane i malują się i ubierają znacznie bardziej odważnie,  niż zachodnie kobiety. Ale nawet te kobiety, które zakrywają włosy,  mają pod spodem nie kołtuny, tylko efektowne fryzury. To atawizm, jak ktoś tu ładnie napisał. 

18 minut temu, Kleofas napisał:

niektórym się wydaje, że te myszki są na pewno inne,

Słyszałem, że dla wielu z nich wystarczy, że facet nie przepija całej wypłaty i nie bije kobiety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Figurantowy napisał:

namiar na Azjatki z Dalekiego Wschodu. Tylko z pominięciem tamtejszych odpowiedników Badoo czy Tindera, czyli internetowych Himalajów próżności, powierzchowności i nijakowości.

Filipinki z tzw. chrześcijańskimi wartościami, większość zna angielski. https://www.christianfilipina.com 

Tylko pamiętaj:

1. Jak na każdym portalu, jakiś % to zwykłe oszustki, szukające kolejnego gościa, który będzie wysyłał im kasę.

2. Filipinka, która tam trzymana krótko, będzie np. dobrą partnerką, kochanką i przyjaciółką w jednym. Przywieziona na zachód, w wielu przypadkach po kilku latach zmieni się w Europejską Karynę.

 

@Adolf Niech kolega jedzie na miejsce (Białoruś, Ukraina) i coś pozna. Daleko nie jest jak do dalszej Azji, o ile zna język. Pamiętając, że choć wychowana często inaczej i dająca mężczyźnie więcej niż roszczeniowa Polka, to nadal kobieta. Z parciem na kasę, stabilizację, lepsze życie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Kobiety ze wschodu - namiar na nie komercyjny sposób na zagadanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.