Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Pijany Mexicano wącha palce :)

Recommended Posts

Mexicano ciągle wącha swoje palce, z początku próbuje to ukrywać, niby że przeciąga dłonią po twarzy, ale ze względu na stan upojenia, kilka razy rozkoszuje się zapachem palców dłoni bez działań maskujących.

Z racji braku toalety w swoim domu i przebywania w słynącym z przeróżnych zapachów domu "przyjaciół", można założyć że palce fiołkami nie pachniały 😆

Nawyk wąchania palców jest u niego tak silny, że pamiętam z niektórych jego nagrań, że nie mógł się powstrzymać i niby przeciągał dłonią po twarzy, żeby niuchnąć chociaż raz palce 😆

• Haha 1
  • Confused 2
  • Sad 1

Gdy byliśmy u koleżanki na nocce jedni poszli  spać do pokoju dziewczyn drudzy zaś obok bo nie było jak tam się położyć oblężenie jak na bitwie pod Dreznem :P. Rano samcze grono spotkało się w kuchni i jeden z kolegów podwąchiwał palce. Ktoś sprytny go wyczaił i niebawem od śmiechów chichów pochwalił się swoim rękodziełem.

1 godzinę temu, CzarnyR napisał:

Ktoś sprytny go wyczaił i niebawem od śmiechów chichów pochwalił się swoim rękodziełem.

Nie za bardzo rozumiem?

Jeden z kolegów podpatrzył jak znajomy wącha palce od czasu do czasu. :) Rzucił hasło "palcówka" i tak się wszystko wydało. 

Marku, z całym szacunkiem ale to jest strasznie rzygliwy content, dlaczego go rozdmuchujesz? Po co?

Rozumiem, ze w ramach rozrywki, kiedyś też oglądałem, ale przecież to tylko karmienie troli. W żaden sposób to edukujące, rozwijające, a publika na forum spora, po co nabijać im wyświetlenia?

Swoją drogą skojarzyło mi się to ze szwagrami:

https://www.youtube.com/watch?v=9kvMjseW4Mo

• Like 3
  • Thanks 1

Serio mexicano wącha palce ? A co to jest za istotne info dla nas ludzi, że jakiś patus mexicano wącha palce ? Sam Marek mówisz aby trzymać poziom wypowiedzi, nie pisać głupot o młodych dziewczynach w łóżku itp chamówek na kobiety. A piszesz o jakimś wąchaniu palców ? To się hejterzy  mogą pośmiać na BS rozmawiają o wąchaniu palcy przez maxicano :( 
No chyba, ze ja nie kumam jakiegoś wyższego przekazu 

• Like 1
  • Thanks 1

Godzinę temu, CzarnyR napisał:

Rzucił hasło "palcówka" i tak się wszystko wydało. 

Rozumiem, masakra :)

@dyletant i @MaxMen mam dość rozwalania tematów filozoficznymi pytaniami po co coś wklejam, dlaczego i za co. Nosz kur... mać, ludzie, dajcie żyć.

Tego mi nie wolno, tamtego nie wolno, a co ludzie powiedzą, a co hejterzy powiedzą, a po co, a dlaczego - a co mnie to obchodzi? Jest wątek o uniwersum Szkolnej 17, wpisujemy tutaj swoje przemyślenia i tematy i tyle.

Ostrzeżenia za spamowanie na dobę, tyle razy prosiłem, tłumaczyłem i jak grochem o ścianę. Następnym razem będzie sporo dłużej. 

• Like 3
  • Confused 1
  • Sad 1

Ja pierdziele, ale tu faktycznie mexyk wygląda jak menel. Wystarczyło trochę abstynencji i już wygląda bez porównania lepiej.

14 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Mexicano ciągle wącha swoje palce, z początku próbuje to ukrywać

Serio, zaskakujesz mnie in minus oglądając takie rzeczy. Jak ludzie mają traktować poważnie kogoś ekscytującego się pato streamami? Usunąłbym ten temat.

• Like 2

Bracia, dajcie żyć Markowi. Co nie zrobi to się dopierdalacie do Niego. Mało ma kłopotów? Więcej szacunku za to co robi.

• Like 4
  • Confused 3

Tego się nie da nawet ogladać, nie wiem po co analizować  zachowania ludzi chorych ( alkoholików ) ? Tu nie ma nic madrego ani śmiesznego. 

• Like 3