Skocz do zawartości

Pijany Mexicano wącha palce :)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Mexicano ciągle wącha swoje palce, z początku próbuje to ukrywać, niby że przeciąga dłonią po twarzy, ale ze względu na stan upojenia, kilka razy rozkoszuje się zapachem palców dłoni bez działań maskujących.

 

Z racji braku toalety w swoim domu i przebywania w słynącym z przeróżnych zapachów domu "przyjaciół", można założyć że palce fiołkami nie pachniały ?

 

Nawyk wąchania palców jest u niego tak silny, że pamiętam z niektórych jego nagrań, że nie mógł się powstrzymać i niby przeciągał dłonią po twarzy, żeby niuchnąć chociaż raz palce ?

 

 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy byliśmy u koleżanki na nocce jedni poszli  spać do pokoju dziewczyn drudzy zaś obok bo nie było jak tam się położyć oblężenie jak na bitwie pod Dreznem :P. Rano samcze grono spotkało się w kuchni i jeden z kolegów podwąchiwał palce. Ktoś sprytny go wyczaił i niebawem od śmiechów chichów pochwalił się swoim rękodziełem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, z całym szacunkiem ale to jest strasznie rzygliwy content, dlaczego go rozdmuchujesz? Po co?

Rozumiem, ze w ramach rozrywki, kiedyś też oglądałem, ale przecież to tylko karmienie troli. W żaden sposób to edukujące, rozwijające, a publika na forum spora, po co nabijać im wyświetlenia?

 

Swoją drogą skojarzyło mi się to ze szwagrami:

https://www.youtube.com/watch?v=9kvMjseW4Mo

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio mexicano wącha palce ? A co to jest za istotne info dla nas ludzi, że jakiś patus mexicano wącha palce ? Sam Marek mówisz aby trzymać poziom wypowiedzi, nie pisać głupot o młodych dziewczynach w łóżku itp chamówek na kobiety. A piszesz o jakimś wąchaniu palców ? To się hejterzy  mogą pośmiać na BS rozmawiają o wąchaniu palcy przez maxicano :( 
No chyba, ze ja nie kumam jakiegoś wyższego przekazu 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CzarnyR napisał:

Rzucił hasło "palcówka" i tak się wszystko wydało. 

Rozumiem, masakra :)

 

 

@dyletant i @MaxMen mam dość rozwalania tematów filozoficznymi pytaniami po co coś wklejam, dlaczego i za co. Nosz kur... mać, ludzie, dajcie żyć.

 

Tego mi nie wolno, tamtego nie wolno, a co ludzie powiedzą, a co hejterzy powiedzą, a po co, a dlaczego - a co mnie to obchodzi? Jest wątek o uniwersum Szkolnej 17, wpisujemy tutaj swoje przemyślenia i tematy i tyle.

 

Ostrzeżenia za spamowanie na dobę, tyle razy prosiłem, tłumaczyłem i jak grochem o ścianę. Następnym razem będzie sporo dłużej. 

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Mexicano ciągle wącha swoje palce, z początku próbuje to ukrywać

Serio, zaskakujesz mnie in minus oglądając takie rzeczy. Jak ludzie mają traktować poważnie kogoś ekscytującego się pato streamami? Usunąłbym ten temat.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.