Skocz do zawartości

Brała mnie na litość ! jak ją ukarać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsi koledzy,a potem przyjaciele

Jedna z moich koleżanek w pracy która rozstała się z chłopakiem pewnym momencie zaczęła  rozwijać znajomość zemną .

Stawiała swojego byłego chłopaka w bardzo złym świetle opowiadała o tym jak o nią nie dbał że ciągle w niego ładowała pieniądze ze nigdzie jej nie zabierał itp.

Zrobiło mi się jej żal pomyślałem jak to jak tak można piękna kobieta do tego inteligentna i z dnia na dzień staliśmy się przyjaciółmi

Miałem nadzieję że może ja mam jakieś szanse u niej i że jeśli były chłopak o nią nie dbał to ja się o nią postaram

I podkreślam w ciągu naszej znajomości  ciągle stawiała swojego byłego w  złym świetle

Zabrałem ją na piękną kolacje(podczas kolacji powiedziała ze chce mieć faceta musi najpierw znać chłopaka dłużej żeby mieć pewność z kim ma doczynienia ) zaplanowaliśmy teraz wspólną podróż  zagranice ciągle jesteśmy przyjaciółmi (ona nadal twierdzi że z były chłopakiem niema nic wspólnego i że go nienawidzi)

Chce ze mną spędzać  wolny czas i oczywiście ja ponoszę koszta za to wszystko 

Niestety myliłem się

Okazało się że byłem w błędzie zostałem okłamany przez fałszywego szczura który wgryzał się w moją krtań swoimi ostrymi jak brzytwa zębami

Były chłopak dalej spędza u niej noce a ona wykorzystuje mnie materialnie ciągle mydląc mi oczy 

Za miesiąc jedziemy w spólną podróż w mojej głowię wybuchła bomba atomowa nie wiem co mam na ten temat myśleć nie daje mi to spokoju 

Jak to rozwiązać ?

Jak myślicie jak taką zakłamana materialistkę można ukarać co zrobić żeby zapamiętała na całe życie że popełniła wielki błąd i że nas facetów trzeba szanować 

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbroja aż lśni, a rumak zamiata ogonem! 

Dużo pracy przed Tobą. Poczytaj Kobietopedię, No more nr nice guy.

A z tą kobietą zakończ znajomość, nigdzie z nią nie jedź. Karą niech będzie olewka z Twojej strony. Nie reaguj na jej próby ponownego nawiązania kontaktu.

Za następna bierz się dopiero jak poprawisz swój mindset i samoocenę.

 

Edytowane przez nihilus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MetholMan183 napisał:

Jak myślicie jak taką zakłamana materialistkę można ukarać co zrobić żeby zapamiętała na całe życie że popełniła wielki błąd i że nas facetów trzeba szanować 

 

Dlaczego chcesz na to, traci swoja energie ? Warto nadal marnować swój czas ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MetholMan183 said:

Były chłopak dalej spędza u niej noce a ona wykorzystuje mnie materialnie ciągle mydląc mi oczy 

Jak się o tym dowiedziałeś?

 

1 hour ago, MetholMan183 said:

Jak myślicie jak taką zakłamana materialistkę można ukarać co zrobić żeby zapamiętała na całe życie że popełniła wielki błąd i że nas facetów trzeba szanować 

Powiedz że na wycieczke jedziesz jednak z inną kobietą, to wystarczy.

Edytowane przez smerf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MetholMan183 said:

Za miesiąc jedziemy w spólną podróż w mojej głowię wybuchła bomba atomowa nie wiem co mam na ten temat myśleć nie daje mi to spokoju 

Jak to rozwiązać ?

Nie jechać na wspólną podróż.

1 hour ago, MetholMan183 said:

Jak myślicie jak taką zakłamana materialistkę można ukarać co zrobić żeby zapamiętała na całe życie że popełniła wielki błąd i że nas facetów trzeba szanować 

To jest klon, większość kobiet obecnie tak traktuje facetów. Ona żadnej lekcji nie zrozumie tylko przeniesie się na nowego żywiciela. Poza tym nie jesteś od dawania lekcji tylko od tego, żeby dbać o siebie więc najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze zerwanie z pasożytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, MetholMan183 said:

Za miesiąc jedziemy w spólną podróż w mojej głowię wybuchła bomba atomowa nie wiem co mam na ten temat myśleć nie daje mi to spokoju 

Jak to rozwiązać ?

Jak myślicie jak taką zakłamana materialistkę można ukarać co zrobić żeby zapamiętała na całe życie że popełniła wielki błąd i że nas facetów trzeba szanować 

Zaproś na wyjazd jej faceta zamiast niej. ;)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MetholMan183 napisał:

Jedna z moich koleżanek w pracy która rozstała się z chłopakiem pewnym momencie zaczęła  rozwijać znajomość zemną .

Typowe łapanie na orbitę lub przeskoczenie na następną gałąź. Poza tym, nie sra się tam gdzie się je. Zawsze wychodzą kwasy, zawsze.

 

1 godzinę temu, MetholMan183 napisał:

Stawiała swojego byłego chłopaka w bardzo złym świetle opowiadała o tym jak o nią nie dbał że ciągle w niego ładowała pieniądze ze nigdzie jej nie zabierał itp.

Czerwona flaga(kartka?), na start. Próba manipulacji, ratuj mnie. Jak sądzisz, jak będzie opisywała ciebie?

 

1 godzinę temu, MetholMan183 napisał:

Zrobiło mi się jej żal (...)Miałem nadzieję że może ja mam jakieś szanse u niej i że jeśli były chłopak o nią nie dbał to ja się o nią postaram

Syndrom bohatera, czyli podstęp się udał. Widać też, że brakuje ci opcji. Wieje desperacją.

 

1 godzinę temu, MetholMan183 napisał:

Zabrałem ją na piękną kolacje(podczas kolacji powiedziała ze chce mieć faceta musi najpierw znać chłopaka dłużej żeby mieć pewność z kim ma doczynienia ) zaplanowaliśmy teraz wspólną podróż  zagranice ciągle jesteśmy przyjaciółmi (ona nadal twierdzi że z były chłopakiem niema nic wspólnego i że go nienawidzi)

Chce ze mną spędzać  wolny czas i oczywiście ja ponoszę koszta za to wszystko 

Umieram. Umieram z śmiechu. Dobry z ciebie przyjaciel. Pewnie nawet ci nie popuściła. Przecież nie jest gotowa.

 

1 godzinę temu, MetholMan183 napisał:

Niestety myliłem się

NAPRAWDĘ? Cóż za niespodziewany zwrot akcji.

 

1 godzinę temu, MetholMan183 napisał:

Były chłopak dalej spędza u niej noce a ona wykorzystuje mnie materialnie ciągle mydląc mi oczy 

Wow. Czego się spodziewałeś? Skoro sam pewnie proponowałeś wsparcie. On był od dymania, ty on zabawy.

Oczy sam sobie zamydliłeś.

1 godzinę temu, MetholMan183 napisał:

Za miesiąc jedziemy w spólną podróż

Odwołaj, albo jeszcze lepiej zabierz z sobą inna koleżankę z pracy.

 

1 godzinę temu, MetholMan183 napisał:

Jak to rozwiązać ?

Musisz przepracować parę tematów w swojej głowie. Czy koleżanka zachowała się nie fair, tak. Czy to schemat jak z telenoweli, tak! Czy to ty, spieprzyłeś sprawę x3 Tak!.

Masz okazję, wyjść z matrixu. Witamy w prawdziwym świecie.

Jak to rozwiązać? Doszło do czegoś między wami? Lepiej dla ciebie jak by tak.

Tera będziesz musiał, sponsorować coraz większe atrakcje, żeby spełnić oczekiwania Pani. Możesz też zerwać, kontakt. Podziękuj jej, za współpracę. Obie opcje, narażają cię na plotki w pracy. Że jesteś przegryw i nieudacznik.

Możesz w ramach zemsty, zacząć bawić się z kimś innym. Niech widzi jak "jej" zasoby odpływają z kimś innym. Albo porostu zacznij dzielić koszta.

 

1 godzinę temu, MetholMan183 napisał:

Jak myślicie jak taką zakłamana materialistkę można ukarać co zrobić żeby zapamiętała na całe życie że popełniła wielki błąd i że nas facetów trzeba szanować 

To ty się dałeś wymanewrować. Po tobie znajdzie następnego frajera którego sobie obwinie. Jeśli chcesz aby kobiety zaczęły nas szanować. Zacznij od szacunku dla samego siebie.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Edytowane przez Dakota
literówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MetholMan183 napisał:

Najlepsi koledzy,a potem przyjaciele

Już tutaj jest coś grubo nie tak. 

Cytat

Jedna z moich koleżanek w pracy która rozstała się z chłopakiem pewnym momencie zaczęła  rozwijać znajomość zemną .

Stawiała swojego byłego chłopaka w bardzo złym świetle opowiadała o tym jak o nią nie dbał że ciągle w niego ładowała pieniądze ze nigdzie jej nie zabierał itp.

 

Cytat

Zrobiło mi się jej żal pomyślałem jak to jak tak można piękna kobieta do tego inteligentna i z dnia na dzień staliśmy się przyjaciółmi

A tutaj jest Twój największy problem. Nawet nie to, że zrobiłeś z siebie białego rycerza czyli kompletnego frajera. Nie ty pierwszy i nie ostatni. 

Istotne jest to, co się z tym robi potem. Bo można się z tego podnieść i czegoś nauczyć, znaleźć problem u siebie i nad sobą popracować. Coś na lepsze zmienić. 

 

Ale Ty okłamujesz sam siebie. Odczuwasz wstyd, ale nie chcesz przyznać sam przed sobą, że sam sobie winien jesteś. Zamiast tego chcesz się mścić. 

 

Prawda jest taka, że nie zaprzyjaźniliście się, bo to nawet z Twojej strony nie była przyjaźń czy koleżeństwo. W swoim mniemaniu trafiła Ci się szansa na jakiś romansik z kobietą z pracy, na którą miałeś ochotę i uznałeś że będziesz tym miłym gościem co będzie wokół pańci skakał i w końcu pani go wpuści do swojego międzynoża, skoro jest taki szlachetny i dobry, w odroznieniu od złego byłego faceta, któremu tak naprawdę chętnie byś piwko postawił, ze przez niego trafia Ci się taka okazja. 

 

Cytat

Miałem nadzieję że może ja mam jakieś szanse u niej i że jeśli były chłopak o nią nie dbał to ja się o nią postaram

No właśnie. 

 

Cytat

I podkreślam w ciągu naszej znajomości  ciągle stawiała swojego byłego w  złym świetle

To jest standard. 

Cytat

Zabrałem ją na piękną kolacje (...) 

Chce ze mną spędzać  wolny czas i oczywiście ja ponoszę koszta za to wszystko 

Jak wyżej: chciałeś się przypodobać i jak klasyczny biały rycerz zacząłeś kasę wykładać. A pańcia cwana uznała, że dobrze dasz się doić. 

 

Obydwoje nie mieliście szczerych i uczciwych zamiarów. Ty gorzej stoisz, bo okłamujesz sam siebie. I teraz miotasz się i szarpiesz, bo Cie przechytrzyła.

 

Cytat

 Za miesiąc jedziemy w spólną podróż w mojej głowię wybuchła bomba atomowa nie wiem co mam na ten temat myśleć nie daje mi to spokoju 

Jak to rozwiązać ?

Aaa czyli jedziecie? Nadal to planujesz i uważasz, że to fajny pomysł? 

 

Cytat

Jak myślicie jak taką zakłamana materialistkę można ukarać co zrobić żeby zapamiętała na całe życie że popełniła wielki błąd i że nas facetów trzeba szanować 

 

Ja bym udawał, że wszytsko ok, na planowany wyjazd wykupił miejsce tylko dla siebie, a potem zostawił taką pannę z durną miną i bagażem na lotnisku. 

 

Buhahaaaaa

Ale Ty odpuść. Jedyne wyjście. 

Hodowanie złych emocji i takiego żalu, czy nienawiści tylko Ci zaszkodzi. 

 

W dużej mierze sam sobie winien jesteś. To dowal sobie: proponiję tydzień biegania 10km dziennie zmaienne na konkretny trening na siłowni. 

 

Na niej się nie mścij, bo źle się do tego zabierasz i nie nadajesz się do takich akcji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MetholMan183 napisał:

Jak myślicie jak taką zakłamana materialistkę można ukarać co zrobić żeby zapamiętała na całe życie że popełniła wielki błąd i że nas facetów trzeba szanować 

Jak ukarać? prosta sprawa!

Jedź z nią na tą zagraMAniczną wycieczkę, najlepiej do Dubaju, kup jej tam złoty kibel a po przyjeździe do TenKraju zamontuj ten kibel u niej na chacie wtedy kiedy będzie sie pruła z tym "byłym", kiedy "były" przyjdzie się wyszczać to spuść po nim wodę.

Edytowane przez Ace of Spades
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.