Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

21 hours ago, NimfaWodna said:

Bo jak kobieta wymienia faceta, odrazu jest nienormalna. Ale jak facet kobiete(bo ma zwisy), to ma do tego pełne prawo :)

A kto coś takiego sugerował ? Skąd ten z dupy wyciągnięty wniosek niezwiązany z pytaniem?

Masz nieodpartą potrzebę wbicia kilku mniej ogarniętych chłopaków w poczucie winy?

NimfaWodna:

Prawdą jest, że mądrze piszesz, argumentujesz i nie dajesz się wyprowadzić z równowagi.

W tym wypadku możesz mieć rację, że moglibyśmy się od Ciebie dużo dowiedzieć.

Jest i druga strona medalu.

Kobiety wypowiadają się wszędzie dookoła i większość tych wypowiedzi nie jest nic warta, bo postępując zgodnie z radami lądujemy wszędzie tylko nie tam, gdzie te rady powinny nas zaprowadzić.

To stwierdzony fakt, właśnie dlatego mężczyźni chcą rozmawiać z mężczyznami a o wiele mniej jest miejsc tylko dla mężczyzn niż tylko dla kobiet.

Niemniej faktem jest, że wpuszcza się parę szczupaków do stawu z karpiami, po to, żeby te karpie przestały być leniwe.

Pisz, i niestety wiedz, że będziesz atakowana.

W sumie chodzi o to, żeby ataki były w miarę fair.

Całkiem fair nigdy nie będą, bo wojna z założenia nie jest fair a kobiety są ostatnie w kolejce do tego, żeby mieć prawo nam to zarzucać.

Edited by JoeBlue
  • Confused 1

21 godzin temu, Bohun napisał:

Owszem facet jak czasem skoczy w bok to szuka jakiejś nowości, coś czego mu nie daje obecna partnerka(ale nie na stałe)

Wiec, to nie cytat o zwisach po czasie? Bo partnerka nie ma już mlodego i jedrnego ciałka

45 minut temu, azagoth napisał:

A kto coś takiego sugerował ? Skąd ten z dupy wyciągnięty wniosek niezwiązany z pytaniem?

22 godziny temu, dyletant napisał:

Tylko co będzie miała do zaoferowania w związku kiedy zaczną się zwisy i cellulit?

Jakieś pyatnia jeszcze?

47 minut temu, azagoth napisał:

Masz nieodpartą potrzebę wbicia kilku mniej ogarniętych chłopaków w poczucie winy?

Nie nie chce wbijać nikogo w poczucie winy. Nie na tym polega to forum. Chcę tylko odpowiadać na zadane pytania, skoro mogą komuś pomóc. Nie czytać tylko krytyki, za samo bycie kobietą

39 minut temu, JoeBlue napisał:

Pisz, i niestety wiedz, że będziesz atakowana.

W sumie chodzi o to, żeby ataki były w miarę fair.

Całkiem fair nigdy nie będą, bo wojna z założenia nie jest fair a kobiety są ostatnie w kolejce do tego, żeby mieć prawo nam to zarzucać.

Nie przyszłam tu by prowadzić wojne. Od czasu jak tu jestem, znacznie poprawił się mój nastrój. Każdy ma swoje problemy. I gdy tu wchodzę, zapominam o tym. Jest mi lepiej. To miejsce miało własnie taki cel. Czy robie coś złego? Czy bycie czynnym uczestnikiem sprawia, że kogoś krzywdzę? Odpowiadam na zadane pytanie. Jeśli komuś to ulatwi zrozumienie kobiecej psyche, cieszę się. Tylko po co, te krzywdzące komentarze? Po co prowadzić wojne? Nie lepiej nam uczyć się od siebie wzajemnie?

22 hours ago, NimfaWodna said:

Dla mnie taki szybki numerek jest podniecający jeśli mowa o 1 rundzie :) czyli po 20min. robimy powtórkę. Owszem kobiety podnieca świadomość szybkiego doprowadzenia faceta do finału.

22 hours ago, NimfaWodna said:

No i tu zaczyna dochodzić do głosu męski egoizm. Czy może coś mi się poplatało. Bo jak kobieta wymienia faceta, odrazu jest nienormalna. Ale jak facet kobiete(bo ma zwisy), to ma do tego pełne prawo :)

Nie każda kobieta podniecona faktem męskiego zajarania nią jest głupia. I czasem, można nawet z nią pogadać i dzielić pasje. To zostanie na starość :)

@NimfaWodna :

Specjalnie podzieliłem Twoją wypowiedź z pierwszego postu na dwie części.

W pierwszym akapicie odniosłaś się do tematu.

W drugim akapicie robisz offtop starając się potem kierować dyskusję bardziej na stronę męskiej zdrady.

Żeby wbić szpilę: "Ktoś Cię kiedyś skrzywdził?"

Trzymaj się tematu - ewentualnie rozwijaj go pobocznie / załóż nowy temat - a tutaj Brat zapytał o szybkie numerki. Nie o zdradę.

Pax

1 hour ago, NimfaWodna said:

Jakieś pyatnia jeszcze?

Owszem. W którym to miejscu Brat @dyletantzasugerował wymianę kobiety?

Ja widzę jedynie pytanie co kobieta, która swoją wartość upatruje w powierzchowności będzie miała do zaoferowania, gdy powierzchowność się zdewaluuje. Nic ponad to.

Nie potrafisz przeczytać poprawnie wypowiedzi że zrozumieniem i robisz gównoburzę, wbijając poczucie winy za niezaistniałe sytuacje.

• Like 2

Szybkie numerki - zayebista sprawa. Szybki, spontaniczni seksik, to dla mnie objaw silnej, męskiej podniety, którą ciężko obejść. Troszkę w tym czegoś pierwotnego. 

• Like 2

@azagoth dzięki za wyręczenie.

Nie wiem dlaczego, ale strasznie irytują mnie kobiety, które mimo argumentów robią gównoburze. Tyle razy już to przechodziłem, że chyba mam już alergię.

• Haha 1

Wątek o upodobaniach seksualnych, ale nie da się bez pogardliwych przytyków:

W dniu 1.12.2019 o 13:54, dyletant napisał:

Nie myślą o tym, bo nie myślą głową.

kurwa, żałosne i tyle w temacie. :)

• Like 2
  • Thanks 2

Kurczę, wychodzi na to, że nie można już nawet nic żartobliwie napisać bo od razu jest FOCH i robienie gównoburzy o jakieś zwisy, których nigdy nikt nie widział. 🙈🙈 

Co do tematu to ja to wolę namiętność, czułość, poczucie bliskości, delektowanie się drugą osobą, a nie takie wejść i wyjść. :) 

• Like 3
  • Haha 1

Przydałoby się nieco uściślić pojęcie "szybki numerek". Dla mnie jest to 10-15min a dla kogoś innego to będzie 5min albo 30....