Skocz do zawartości

Netflix czy HBO GO?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliżają się smutne, mroźne wieczory, czasem bym sobie obejrzał coś dobrego legalnie. Na dwie te platformy mnie nie stać, którą wybrać? Zupełnie nie mam z tym doświadczenia.

 

Ogólnie ciągnę seriale z serii The walking dead i lubię nowości kinowe ale w domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix, bogatsza oferta, a biorąc pod uwage serial The walking dead to tylko Netflix. 

Sam zrezygnowałem z Nc+ i żałuje tylko, że nie zrobiłem tego wcześniej. 

Pierwszy miesiąc za friko więc nic nie stracisz. 

Edytowane przez józekk
dopis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO, seriale znacznie wyższej jakości - Soprano, Prawo ulicy, Czarnobyl, Kompania Braci, Detektyw, Dolina Krzemowa, więc jeśli nie oglądało się któregoś z nich to HBO jest znacznie lepszym wyborem. Poza tym można przez jeden miesiąć używać HBO, a przez drugi Netflixa, nie trzeba się trzymać jednej platformy.

10 minut temu, józekk napisał:

Netflix, bogatsza oferta, a biorąc pod uwage serial The walking dead to tylko Netflix. 

Na HBO też jest The Walking Dead.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz to, raz tam to. Zamiennie, łatwo się zawiesza abonament lub odnawia.

 

HBO GO:. Seriale True Detective, Fargo, Wataha, Czarnobyl, Gomorra, Westworld, Kompania Bracia, Pacyfik, Californication, filmy GreenBook, Interstellar, Blade Runner 2030, Gra Torino, ...

 

Netflix, sporo lewackiej propagandy, ale są fajne produkcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflixa z tego co wiem, możesz z kimś wziąć na "spółę" i chyba z 4. osobami. Pewny nie jestem. Wiec przy dobrym układzie może uda Ci się ogarnąć HBO i Netflixa.

 

A wybór miedzy tymi platformami, to tak jak wybór lodów- śmietankowe czy czekoladowe ?

 

Osobiście wole Netflixa bo jest dużo s-f.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość wielu seriali Netflixa pozostawia wiele do życzenia, zaś niektóre wprost wołają o pomstę do nieba. HBO ma o wiele większą jakość swoich produkcji, plus klasyka taka jak: Rzym, Prawo ulicy, Kompania braci etc. Ja ostatnio testuje sobie Prime Video Amazona za 13,62 PLN produkcje takie jak: The Boyz, Carnival Row, The Terror, American Gods i sporo innych. Walking Dead też jest :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tatarus napisał:

wielu seriali Netflixa pozostawia wiele do życzenia, zaś niektóre wprost wołają o pomstę do nieba.

Niestety Netflix ostatnio odwala taką kiszkę produkcyjną, że juz nawet przekuło się powiedzenie że "film jak z Netflixa" -czyli niezła padaka.

Żeby coś znaleźć (z nowości) trzeba się przekopać przez stertę syfu.

 

HBO GO: Mają znacznie wyższy poziom, ale za to rzadziej wrzucają nowości. Poza tym tam się czeka na nowe odcinki, nadal w formule "jeden odcinek co tydzień" -a nie cała seria od razu jak w NF.

 

Amazon Prime: Tutaj znajdzie się większość klasyki, stare dobre produkcje z lat 90-tych i 2000-nych. Ja np. lece teraz z powtórką sezonów "Swiat wg Bandych". Czekam zaś na premierę  4-tego sezonu "Expanse". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.