Skocz do zawartości

Grudniowe zmiany na forum, sklepie i w moim życiu


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

1. Sklep zyskał nową nazwę STREFASAMCA.PL, oczywiście Brat który wynalazł tę nazwę wygrywa główną nagrodę, proszę o zgłoszenie do odpowiedniego wątku.

 

2. Strona na której są wszelkie moje audycje z kanałów na youtube, od tej pory nazywa się RADIOSAMIEC.PL - stara domena (samiectv.pl) jakiś czas będzie, zanim ludzie się przyzwyczają.

 

3. Lajwy będą tematyczne i skrócone. Po wczorajszym cały dzień zdycham, jestem jak po walce w kisielu z tłustym Hejterem ?

 

Będę wpisywał dalej co mi przyjdzie do głowy :)

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz tyle tych stron internetowych, dlaczego, nie usystematyzujesz tego,  i nie przekierujesz wszystkich swoich stron na jedną stronę internetową ?

Teraz, Marek Kotoński napisał:

3. Lajwy będą tematyczne i skrócone. Po wczorajszym cały dzień zdycham, jestem jak po walce w kisielu z tłustym Hejterem ?

Mam prośbę, jak planujesz lajwy dla fanów, postaraj się wcześniej informować, kiedy będziesz siedział przed kompem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Pomysł ciekawy, jednak nie przesadzałbym, ze zbyt częstymi zmianami domen. To niszczy SEO i autorytet stron w Google. Gdzie im starsza domena oraz im więcej wartościowych linków do niej prowadzi, tym lepiej. Jakiś % czytelników i potencjalnych klientów sklepu, trafia tam z wyszukiwarki. 

Oby te domeny zostały już jak najdłużej. 

 

PS Tytuły piszemy bez kropki na końcu. ;)

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/kropka-w-naglowkach-i-tytulach;10736.html

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Grudniowe zmiany na forum, sklepie i w moim życiu
17 godzin temu, Boromir napisał:

Jak masz tyle tych stron internetowych, dlaczego, nie usystematyzujesz tego,  i nie przekierujesz wszystkich swoich stron na jedną stronę internetową ?

Nie za bardzo rozumiem, jak to zrobić?

17 godzin temu, Boromir napisał:

Mam prośbę, jak planujesz lajwy dla fanów, postaraj się wcześniej informować, kiedy będziesz siedział przed kompem.

Niestety, u mnie jest tak ze zdrowiem że decyzje zapadają szybko. Nie mam możliwości zaplanowania, danego dnia może mnie boleć brzuch i nie mam nad tym ŻADNEJ kontroli.

 

17 godzin temu, Morfeusz napisał:

@Marek Kotoński Pomysł ciekawy, jednak nie przesadzałbym, ze zbyt częstymi zmianami domen. To niszczy SEO i autorytet stron w Google. Gdzie im starsza domena oraz im więcej wartościowych linków do niej prowadzi, tym lepiej. Jakiś % czytelników i potencjalnych klientów sklepu, trafia tam z wyszukiwarki. 

Oby te domeny zostały już jak najdłużej. 

Racja, ale domeny które były nie nadawały się do biznesu, domeny sklepu nikt nie pamiętał - to cios w mój biznes, podbródkowy co najmniej. Nie mogłem sklepu zareklamować, rzadko kto odwiedzał i kupował, a z tego mam chleb.

17 godzin temu, Morfeusz napisał:

Dzięki za info, poprawiłem co się dało. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dodać jakiś pasek informacyjny na górze forum, który będzie przypominał o livie + fajnie jakbyś 1 minutowy klip nawet wrzucił na główny kanał informujący o livie (wielu jutuberów tak robiło, gdy strimowali na twitchu, żeby zaangażować więcej osób, a potem usuwasz filmik, żeby nie śmiecił i wszystko). 

Spodobała mi się bardzo nazwa sklepu. Także dużo sukcesów w zmianach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Analconda napisał:

+ i +
Jakieś konkretne tematy oprócz wiadomego czy bardziej "a wpadło mi dziś do głowy...."?

Konkretne tematy i krótko, ostatnio straciłem głos, kolejny dzień nie daję rady nagrywać. Lajwy są kompletnie nieopłacalne dla mnie, tyle energii tracę i mógłbym w tym czasie ogarnąć kilka audycji.

 

40 minut temu, Gromisek napisał:

Może dodać jakiś pasek informacyjny na górze forum

Nie mam pojęcia jak to zrobić, chyba silnik forum nie ma takiej opcji nawet. 

 

A na Radio Samiec2 można wrzucić info, kiedyś tak zrobiłem, dobry pomysł.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2019 o 17:18, Marek Kotoński napisał:

Nie za bardzo rozumiem, jak to zrobić? 

Żebyś na swojej stronie głównej samczeruno.pl miał linki do swoich blogów, żeby można było łatwiej wybrać, a na swoich pozostałych stronach, zapraszam na samczeruno.pl i samiectv.com i skupiasz się na tych 2 stronach oraz 3 swoich kanałach na youtube a nie 10 stronach internetowych. Czy ile ty tam masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2019 o 17:18, Marek Kotoński napisał:

Nie mam możliwości zaplanowania, danego dnia może mnie boleć brzuch i nie mam nad tym ŻADNEJ kontroli.

Zdrowi ludzie nigdy tego nie zrozumieją. No jak to? Boli brzuszek i zmiana planów? A no tak jest. Dziś IBS tak mi dopierdolił, ze nawet nie byłem w stanie iść po gazetę do kiosku. 100 metrów.

 

Jestem tak samo niepełnosprawny jak ktoś na wózku inwalidzkim, chociaż wyglądam bardzo zdrowo. I na wózku nie jeżdżę.

 

Nie ma żadnej kontroli.

Edytowane przez Magician
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Boromir napisał:

Żebyś na swojej stronie głównej samczeruno.pl miał linki do swoich blogów, żeby można było łatwiej wybrać, a na swoich pozostałych stronach, zapraszam na samczeruno.pl i samiectv.com i skupiasz się na tych 2 stronach oraz 3 swoich kanałach na youtube a nie 10 stronach internetowych. Czy ile ty tam masz.

No ale przecież tak jest.

 

46 minut temu, Magician napisał:

Jestem tak samo niepełnosprawny jak ktoś na wózku inwalidzkim, chociaż wyglądam bardzo zdrowo. I na wózku nie jeżdżę.

 

Nie ma żadnej kontroli.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że co kilka dni muszę komuś tłumaczyć, że tego i tego nie mogę, bo mi zdrowie nie pozwala. Nikt tego nie rozumie, nawet jak spokojnie tłumaczę. Jest to upokarzające, czasem się zastanawiam na ile w tych pytaniach jest ukrytej złości, a ile niewiedzy.

 

Nie ma kontroli, chyba że po lekach na pewien czas, a później efekty uboczne leków...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.