Skocz do zawartości

Istotą małżeństwa jest zdrada


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznała się do zdrady męża, teraz ma stanąć na czele sejmowej komisji ds. rodziny?

„Jawnogrzesznica” – jak mówi (słodko) o sobie, Dominika Chorosińska(Figurska) (41 l.)

 

Chorosińska (z domu Figurska), znana dotąd jako celebrytka, prezenterka Telewizji Republika i była gwiazda serialu „M jak miłość”, została wybrana do Sejmu w listopadowych wyborach. W Sejmie czuje się jak ryba w wodzie i ma szanse wejść do dużej polityki, ponieważ PiS rozważa powołanie jej na nową przewodniczącą komisji ds. rodziny.

 

Zapisałam się do tej komisji, gdyż te sprawy najbardziej leżą mi na sercu – powiedziała posłanka „Super Expressowi”.

 

Dominika Chorosińska ma bogate doświadczenia rodzinne. W wywiadach chętnie opowiadała, że jej małżeństwo z Michałem Chorosińskim (44 l.), z którym wychowuje pięcioro dzieci, przeżywało kryzys. Kobieta miała mieć romans ze starszym o 10 lat reżyserem.

Media szeroko rozpisywały się, że zaszła z nim w ciążę. Celebrytka nie zaprzeczała, tłumaczyła, że trudno jest wytrwać w monogamicznym związku przez kilkanaście lat.

– Kryzysy w małżeństwie są zbawienne. To jest taka istota małżeństwa – mówiła dwa lata temu w „Pytaniu na śniadanie”.

 

A teraz uwaga panowie! Będzie bomba?

 

 

Małżeństwo Chorosińskich przetrwało dzięki przemianie – zbliżeniu do Boga. – Dziś uważam, że to m.in. św. siostra Faustyna uratowała moje małżeństwo – powiedziała w jednym z wywiadów.

 

Źródło: https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/zdradzila-meza-stanie-na-czele-komisji-rodziny-to-szansa-dla-poslanki-chorosinskiej-aa-7Uia-q2ah-vsyD.html

 

Najlepszym komentarzem do tego artykułu, będzie brak komentarza! 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to trzeba odrazu z kimś iść do łóżka?

 

A małżonka trwoniąca owoce pracy męża bez opamiętania to frajer czy przyjaciel?

 

A jak kobieta zrobi dziecku coś przykrego a potem chodzi o wspomina o tym w formie "my[rodzice razem a nie ona] to zrobiliśmy" to nie kawał kurwy?

 

A jak sie okazuje, że bez zgody na kolektyw majątkowy kończy sie wieloletnia miłość, czułość i seks to czyż nie boli to również?

 

Kiedy mezczyzni sie w koncu opamiętają...

 

Ps. Co do samego artykulu kolejna cegiełka w mentalnym kastrowaniu mężczyzn przez feminizm - po staremu?

 

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od polityki, bo każdy ma coś na sumieniu - zepsucie pewnych zachowań, ścieżki myślenia i brak empatii w ludziach osiąga powoli maksimum... Tylko gdzie to maksimum jest? Może jeszcze skala nie jest zdefiniowana?

 

Zakłąmanie ludzi jest niesamowite, wszystko można usprawiedliwić i ładnie ubrać w słowa :)  Tylko, zę ze wszystkiego kiedyś przyjdzie się rozliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Do komisji ds. rodziny potrzebujemy jakiejś porządnej kobiety z zasadami, wiernej żony i matki

 

- Mamy matkę i żonę, ale niewierną

 

- Dobra, może być, dawajcie ją tu. Aby ją uwiarygodnić niech się przyzna do zdrady, skruszonej matce Polce suweren żeński  wybaczy, pokochają ją:

Godzinę temu, Still napisał:

Przyznała się do zdrady męża

 

- ... aha niech też puści oczko do męskiego suwerena, on skrycie uwielbia ostre dupeczki, pokochają ją:

Godzinę temu, Still napisał:

„Jawnogrzesznica” – jak mówi (słodko) o sobie

 

- ... na koniec rzućcie trochę jakiejś dobrej karmy suwerenowi moherowemu, należy mu się:

Godzinę temu, Still napisał:

Małżeństwo Chorosińskich przetrwało dzięki przemianie – zbliżeniu do Boga

 

I jedziemy z koksem!

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://viva.pl/ludzie/newsy/dzieci-maz-i-przemiana-dominiki-figurskiej-z-kim-miala-romans-115449-r1/

 

Przed zbliżeniem się do Boga, o czym aktorka wielokrotnie opowiadała przed kamerami, była gwiazda M jak miłość zboczyła ze ścieżki wierności w małżeństwie. Media rozpisywały się o tym, że Dominika Figurska miała romans z o 10 lat starszym od siebie reżyserem i kompozytorem. To właśnie z nim miała zajść w trzecią ciążę z synem Józkiem. Mąż Michał uznał dziecko za swoje. Po latach aktorka tłumaczyła, że trudno jest wytrwać w monogamicznym związku, który trwa kilkanaście lat.

 

Kurwa, nie mam pytań.

 

Przy okazji innego wywiadu, tym razem z dziennikiem Fakt, wydało się, że nie tylko Dominika Figurska, ale i Michał Chorosiński ma na swoim koncie zdradę. Na szczęście żona mu wybaczyła. „Dobrze się nam układa. Myślę, że coś takiego się już nie powtórzy, no... bo człowiek uczy się na doświadczeniach. Najważniejsze jest dla nas dobro dzieci", mówił aktor i dodał, za co ceni ukochaną. „Dominika jest mądrą i dojrzałą kobietą, rozmawialiśmy na ten temat. Wychowujemy wspólnie dzieci, a to była tylko moja jednorazowa przygoda”, mogliśmy przeczytać na łamach gazety.

 

?

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny kwiatuszek z tej że strony ?

 

Zdrada, która ratuje

 

"Monika najpierw próbowała zrozumieć, potem robiła awantury, następnie posuwała się do gróźb, że odejdzie, by w kolejnym etapie walki o małżeństwo zobojętnieć, aż w końcu podjąć decyzję o rozstaniu. Jarek mimo obietnic, że kończy z romansowaniem, nie umiał zmienić ani siebie, ani swojego życia. - Przygotowywałam się do rozmowy, w której zamierzałam mu kazać się wyprowadzić - opowiada kobieta.

- Ale wtedy poczułam straszną złość, bo zdałam sobie sprawę, że kocham tego drania. I postanowiłam, że się zemszczę. Wiem, że to niedojrzałe było, ale klamka zapadła. Dzieci wysłałam do babci, Jarka na delegację, a ja do łóżka z jego najlepszym przyjacielem… Jarek znalazł różne dowody tej schadzki. Cieszyłam się z tego. Choć potem była dzika awantura, bicie talerzy, darcie włosów. Wybuch emocji ogromny."

 


Źródło: https://kobieta.wp.pl/gdy-kobieta-zdradza-oni-wybaczyli-6452025017567361a

 

Tutaj jednak siostra Faustyna się nie pojawiła ?

 

 

Edytowane przez Still
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Jezus wybaczył jawnogrzesznicy

Wybaczył, lecz jednak nie pozostał z nią dalej w związku małżeńskim :D

10 minut temu, Meg4tron napisał:

co albo kto kazał jej zgrzeszyć

Wiadomo, kochanek kazał i ona była zmuszona :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe co to są za niebezpieczne brednie te całe wyznania o zdradach i wybaczaniach.

 

To jest gwałt na społeczeństwie, dekonstrukcja przez jawne i korne przyzwolenie na hipergamię.

 

Przerażające że to jest dzisiaj główny nurt myślowy promowany w mediach.

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, czy ja dobrze rozumuję?

1) Dominika zdradziła męża z kochankiem i owocem zdrady jest nieślubne dziecko.

2) Dominika stwierdziła, że starszy samiec jednak nie rokuje, wyspowiadała się, powiedziała wszystkim, że żałuje i wróciła do ślubnego rogacza.

3) Ślubny jej przebaczył i kościół jej wybaczył (mimo naruszenia szóstego przykazania).

4) Dominika  teraz robi za wielką ekspertkę od wychowania do życia w rodzinie twierdząc, że kryzysy i zdrady są nieodłączną częścią związku małżeńskiego.

5) Dominika po tym całym skakaniu na cudzym bolcu twierdzi, że wiara pomaga ocalić małżeństwo.

 

???

 

Gdzie była ta jej wiara i pobożność, gdy zabawiała się z innym chłopem, łamiąc przysięgę daną ślubnemu przed ołtarzem? Ludzie widzą hipokryzję celebrytów, którzy prują się jak stare gacie co raz to z inną osobą, a potem w telewizjach i gazetach występują jako przykładni katolicy świadczący o swojej pobożności i dojrzałości.

A potem panowie biskupi wielce się dziwią, że ludzie tracą do nich szacunek i nie chcą wysyłać dzieciaków na seanse godzin prania mózgów i potem piszą listy z pogróżkami do wiernych twierdząc, że: "Owocny udział w Eucharystii wymaga zrozumienia i odpowiedniego przygotowania. Dlatego Kościół ma świadomość konieczności stałego nauczania, aby objawiana Tajemnica była zrozumiana i właściwie przyjęta. Zatem niepokojące są postawy chrześcijan, ludzi zadeklarowanych jako wierzący, którzy rezygnują z katechezy, podając argumenty w swojej ocenie przekonujące. Miejmy tego świadomość, że to bardzo poważny grzech zaniedbania i poważna krzywda".

A ja się pytam, czy krzywdą nie jest dla mężczyzny kobieta, która się puściła, zrobiła mu nieślubne dziecko, ale pod wpływem nauk kościelnych wyspowiadała się i uważa, że nic już tam nie było, a tych parę stosunków seksualnych z obcym facetem tylko umocniło to tak zwane małżeństwo.

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ben Zilbersztajn napisał:

 

???

 

Gdzie była ta jej wiara i pobożność, gdy zabawiała się z innym chłopem, łamiąc przysięgę daną ślubnemu przed ołtarzem? Ludzie widzą hipokryzję celebrytów, którzy prują się jak stare gacie co raz to z inną osobą, a potem w telewizjach i gazetach występują jako przykładni katolicy świadczący o swojej pobożności i dojrzałości.

 

Bo to ta jedna jedyna - ona nie jest taka.

To wiara ją nawróciła.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po zakonnic :D

Ostatnio było głośno o nich ;)

Dwie zakonnice zaszły w ciążę podczas misji. „Były zaskoczone, że zostaną mamami."

Normalnie, niepokalane poczęcie ;)

 

Źródło:https://www.wprost.pl/swiat/10267841/dwie-zakonnice-zaszly-w-ciaze-podczas-misji-byly-zaskoczone-ze-zostana-mamami.html

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Still napisał:

A pro po zakonnic :D

Ostatnio było głośno o nich ;)

Dwie zakonnice zaszły w ciążę podczas misji. „Były zaskoczone, że zostaną mamami."

Normalnie, niepokalane poczęcie ;)

 

 

Nas na forum to nie dziwi, natura kobiet wychodzi z nich i tyle?.

Będzie coraz gorzej, wolność seksualna.

Trzeba przyzwyczajać się do  życia samemu a kobiety tylko jako przygada i przyjemność.


 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ben Zilbersztajn napisał:

 

3) Ślubny jej przebaczył i kościół jej wybaczył (mimo naruszenia szóstego przykazania).

4) Dominika  teraz robi za wielką ekspertkę od wychowania do życia w rodzinie twierdząc, że kryzysy i zdrady są nieodłączną częścią związku małżeńskiego.

3. Kościół pisany małą literą to budynek. Raczej niczego nie wybaczy. Zresztą nie chodzi o wybaczenie Kościoła.

4. Twierdzi, że zdrady są nieodłączną częścią? Tak powiedziała?

30 minut temu, Ben Zilbersztajn napisał:

Ludzie widzą hipokryzję celebrytów, którzy prują się jak stare gacie co raz to z inną osobą, a potem w telewizjach i gazetach występują jako przykładni katolicy świadczący o swojej pobożności i dojrzałości.

Ciekaw jestem, skąd to wziąłeś. Świadectwo wiary jest niemodne, trendy jest teraz eko, wege i wspieranie lgbt lub feministek.

 

O pani i jej mężu wiadomo, że się zdradzili, raz, ciężko tutaj pisać o pruciu się z kim popadnie.

 

Na koniec- obecną przewodniczącą komisji jest skrajna, tęczowa lewaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Świadectwo wiary jest niemodne, trendy jest teraz eko, wege i wspieranie lgbt lub feministek. 

Świadectwo wiary akurat działa i dobrze się ma - gdyby nie głos szeregowych katolików arcybiskup Paetz byłby pochowany ze wszystkimi honorami w poznańskiej katedrze, gdyby nie zwykli księża i ich parafianie protestujący przeciwko temu. Nawet redaktor Terlikowski, wojujący katolik, nie zdzierżył i pochwalił działania maluczkich. Co więcej w nawiązaniu do wątku -  arcyhomoś wyleciał z hukiem z Watykanu na zesłanie do Łomży już w 1982 roku - więc już wtedy kadrowi wiedzieli, że ma niezdrowe zamiłowania. Ale to przemilczeli i gorącego kartofla wrzucili świadomie na Podlasie, gdzie ludzie nawet nie mogli sobie po pijaku wyobrazić, żeby chłop mógł z chłopem... Pozbyli się problemu nie rozwiązując go. Podobny mechanizm jest i tutaj. Wystarczy oficjalnie pochwalić obowiązującą doktrynę i "co było a nie jest, nie pisze się w rejestr".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Istotą małżeństwa jest zdrada
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.