Skocz do zawartości

Istotą małżeństwa jest zdrada


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem ani jednej z tych dziewoj w składzie sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny ale to pewnie dlatego, że wybory były wczoraj i admini nie zdążyli zaktualizować strony sejmowej. Tak czy owak nie jest to najpewniej istotne. Większość (demokracja) posłów, jak mniemam samych członków komisji* wybrało spośród siebie Biejat. PiS niezadowolony z tego wyboru postanowił wykorzystać dominującą pozycję i zagarnąć stanowisko dla siebie. Wymienili lewicową członkinię** na PiSowką puszczalską. Cel, tu: władza, uświęca środki.

Cała ta komisja jest tak prorodzinna jak Hitler prosłowiański.

 

 

 

Posłanka partii Razem Magdalena Biejat została wybrana w czwartek na przewodniczącą sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Jej kandydaturę poparło 25 posłów, przeciwko były trzy posłanki z Prawa i Sprawiedliwości: Anna Maria Siarkowska, Elżbieta Duda i Dominika Chorosińska, czterech posłów wstrzymało się od głosu.

Skoro głosowało 31 posłów (i posłanek) to jak mniemam byli to członkowie (i członkinie) komisji, z których 2/3 to kobiety, i 80% (25/31) to lewacy, skoro głosowali na gościnię.

 

** Pani Biejat, mimo swojego młodego wieku a może dzięki niemu jest pełna wigoru i jej wizja prac komisji to:

Zdaniem Biejat przedmiotem obrad komisji powinny być przede wszystkim kwestie związane z rozwojem usług publicznych – żłobków, systemu zabezpieczeń społecznych i sprawy osób z niepełnosprawnościami. (...) Zadaniem komisji powinno być dążenie do niwelowania nierówności. One nadal są bardzo głębokie i jeśli zależy nam na tym, żebyśmy współpracowali dobrze w tym kraju, to powinniśmy pracować nad tym, żeby te nierówności zasypywać.

 

Czyli jeszcze większe państwo, jeszcze większa równość, jeszcze większy socjalizm.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Istotą małżeństwa jest zdrada
2 godziny temu, Tomko napisał:

nierówności powinny być zniwelowane i na świecie powinien panować pokój". 

Te Ziominski i reszta Braci.

 

Tak czytam tyyyn wątek i się wam trochę dziwię.

Czy wy TOWARZYSZE niedoli nie macie co robić z wolnym czasem?

....na podstawie obserwacji...

Powiedzmy w pseudo sytuacyjnych dzielnicach patologicznych NIE istnieją problemy o których tu mowa/pisanina.

 

W dupie mają kk.

Liczą kasę.

Bzykaja się.

Mieszkania to .....

I jakoś to się turla......

 

Tu natomiast 'ŚMIETANKA' cały czas wałkuje  to samo.

 

Zaczyna brakować w tekście personalnych zwrotów pomiędzy Braćmi.

Jak się pojawi wątek to jak na trybunie.

Dwa obozy.

Ewentualnie 'coloseeeum' zaleci czasem ......live live.....kil kil....etc.

 

Dobra ja teraz napieram z pozycji(hiper pozycji)Kondensacja Bosego-Einsteina –

z tapczanem i mam wyebane.

Czy tylko o dupach, polityce.... można tak pierdolić bez sensu po wieki???

 

Po łbie mnie chodzi jakie macie zajawki wykraczające poza podstawiooową część piramidy potrzeb???

 

NO KURCZAKI, KTO TWARDZIEL TEN SYPIE!

....A O DUPach to najwincej wi  PAPIRUSCTOALETUS  z bezpośrednich relacji.( trochu smaczku do kolacji)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:DDDDDDDDDDDDDDDD a ja kurłła! cały czas myślałem, że oni tworzą takie ultra-świętojebliwe idealne katolickie męczeństwo (sorry - małżeństwo), jaki ja naiwny frajer jeZdem ;DDDDDDDDDDDD

Mam takie zasadnicze pytanie:

jeśli jej pomogła św siostra Faustyna - to kto do cholery! pomoże Faustynie?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez taką miłośmierdną spierdolinę przestałem mieć cokolwiek wspólnego z kk od momentu gdy dowiedziałem się, że sam zostałem zdradzony.

Nikt mi nie będzie truł o świętych i nierozerwalnych więzach małżeńskich w sytuacji gdy druga strona się puszcza i ma to w czarnej dupie. W przypadku tej pani to już jest całkowity odjazd i aberracja. To jawne wtłaczanie ludziom kału do mózgów, nic innego niż to, co robią lewacy. A potem dziwią się, że ludzie nie chcą chodzić do kościoła.

A ten Chorosiński to chyba trzyma swoje jaja w słoiku po amputacji. Dramat.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, nihilus napisał:

wtłaczanie ludziom kału do mózgów

Dżizus!

 

Chłopaki, pisząc wielokrotnie mądre stwierdzenia (zawodowo) muszę przyznać, że mam pomysł na słownik wyrażeń kloacznych.

Jednakże pojęcie: "wtłaczać ludziom kał do mózgu" jest zacnym pojęciem. Pokazuje mądrość narodu. 

 

Chwała Nam, za słowotwórstwo :)

Edytowane przez GriTo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominika Figurska Chorosińska już po zdradach, była nawet twarzą kampanii "Wierność jest sexy". Nie prostytutka a kur*a twarzą kampanii o wierności. :D

 

O tym, jak Dominika Figurska zdradzała męża, mówiła cała Polska. Teraz jej hipokryzja sięgnęła sufitu

O romansie Dominiki Figurskiej kilka lat temu rozpisywały się wszystkie kolorowe pisma. Dziś aktorka radzi innym małżeństwom, jak wytrwać w wierności - została twarzą akcji "Wierność jest sexy".

comment_j4eHvq4AU2XOTvqLvItfSgNI0uAwviFd

 
Na potrzeby partii może przecież grać każdą kobiecą rolę. ;)
z24753790Q.jpg
 
 
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Patusy w blasku fleszy.

 

Wprost niewiarygodne. Po raz kolejny okazuje się, że życie pisze zdumiewające scenariusze. 

 

To jest ogólnie chore i słusznie nazwane przez jednego z braci, gwałtem na społeczeństwie.

 

Bardzo mi to trudno zrozumieć. Mówię o decyzji jej męża. Facet pogodził się romansem żony, zaakceptował po romansowe dziecko i jeszcze zrobił jej dwa kolejne. Teraz mają 5. Gość jest udupiony na amen. Alimenty by go zjadły.

 

Nie chcę o tym myśleć. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.