Skocz do zawartości

Jak zapytać ojca swojej dziewczyny o jej rękę?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Imbryk napisał:

Po ile macie lat?

Ja 28

Ona 22

3 godziny temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Za to mają się "czepiać" jeśli ich oficjalnie nie poprosisz o rękę córki?

Ale napisałem przecież że nie chce robić tego oficjalnie tylko na luzie przy piwku powiedzieć o swoich zamiarach i zapytać o zdanie. 

Poprostu z racji szacunku do starszego chłopa, ojca mojej dziewczyny. 

 

 

 

Ale dobra. 

Poprostu się oświadcze bez gadania z jej ojcem. 

Przekonaliście mnie. 

Edytowane przez Zajac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę pytać starszego. Monopol ma na jej rękę czy jaki czort? Jak już robisz ten krok (nie analizując czy to dobry krok czy nie) to właścicielką tejże ręki anielskiej jest Twoja luba i ona da Ci znać czy chce czy nie. Ona też w przepływie emocji poinformuje wszystkich wokół, że takie zdarzenie miało miejsce, nie musisz przy piwku na luzie przyszłemu teściowi mówić, że robisz tak zabójczy krok. 

To nie są czasy kuźwa białych chusteczek czy innych cudów z wcześniejszych epok... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zajac napisał:

Ale dobra. 

Poprostu się oświadcze bez gadania z jej ojcem. 

Przekonaliście mnie

:D

podoba mi się to rozwiązanie  

To znaczy wcale nie podoba że się oświadczasz, ale jak już chcesz to taka forma wg mnie jest OK. 22 lata to już dorosła baba.

 

1 godzinę temu, Zajac napisał:

tylko na luzie przy piwku powiedzieć o swoich zamiarach i zapytać o zdanie

Wiesz, jeszcze tak pomyśl chwilkę, czy to aby na pewno szacunek dla tego pana, że jakiś koleś na luzie przy piwku zagaduje go o najważniejszą i brzemienną w konsekwencje decyzję życiową ukochanej córki. Przy piwku.... na luzie...  

Edytowane przez Imbryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci jej ręka? są ciekawsze części ciała kobiety!

A tak serio, nikogo o nic nie proś, zawsze powtarzam - nie warto sie wysilać, bierzesz kobietę, prowadzisz ją po swojemu przez życie, trzymasz ramę, a jak jej się to nie podoba to niech spada na szczaFF!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Imbryk napisał:

Hehehe jak widze te wszystkie filmy z oświadczyn, skacze z dachu, pisze cośtam samolotem, płyną do Rowu Mariańskiego -  to mi się chce śmiać.

Ale fakt - dawkę emocji laska chyba dostała maksymalną i po oświadczynach trudno było to przebić :D

Gościu strzelił sobie w stopę, już więcej takich emocji jej nie do star czy.

...

Kij tam, jeden raz a dobrze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Imbryk napisał:

tylko na luzie przy piwku powiedzieć o swoich zamiarach i zapytać o zdanie

To chyba nie ma prawa zabrzmieć dobrze.

Dzień dobry, no to tak... no więc ładna dziś pogoda, a skoro ładna ta pogoda, i tak sobie siedzimy, to chciałbym poprosić o rękę pana córkę, to jak, jeszcze po piwku i co pan na to? ;) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pillsxp napisał:

Weź jakiegoś Whisky minimum 1L, a jak są większe to większą i po kilku kielonkach powiedź tatusiowi o twoich zamiarach wobec jego córki.

Jak przyjdzie z takim Balasiem 1,5l, to ja będąc ojcem od razu bym pomyślał, że chce mi powiedzieć, że moja córka jest w ciąży :D.

Polecam genialny Kentucky bourbon - Wild Turkey 101. Trunek jest przepyszny, ma 50,5% a w smaku jest dużo bardziej delikatny, niż większość whiskey 40% (a to m.in. przez to, że 8 lat dojrzewa w dębowej beczce). Whiskey, które spokojnie można pić saute - ale w blendach też genialne. Cena za 0.7 to ok. 100 pln - śmieszna jak za taką jakość. Łatwa dostępność (nawet w metach widywałem).

Edytowane przez Xin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.