Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pany! Zamiast śmiać się z ortografii naszego brata (niebyłej bo ktoś doskonale poprawił),

wróćcie do tematu -

 

przemoc wobec mężczyzn należy nagłaśniać bo kobiety bijąc ich w zaciszu domowym są pewne że są pod ochroną społeczeństwa i zawsze zeznają ON MNIE NAPADŁ A JA SIĘ BRONIŁAM.

 

Dzięki @pillsxp za poruszenie tematu!

Edytowane przez Imbryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że temat zaczyna być bardziej widoczny. Jednak to nadal kropla w morzu, wobec ilości pseudo problemów, wymyślanych przez feminazistki.

Ostatnio w głównym ścieku medialnym, (w tym w Wydarzeniach Polsatu i Faktach TVN), znów prześcigają się w pluciu na mężczyzn. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam za błędy, ale jestem Dysgrafikiem i stąd te błędy, potem zablokowaną miałem edycję tematu.

Mam nadzieje że w końcu doczekamy się też tego że media głównego ścieku zaczną mówić prawdę, a nie jak jest teraz że feministki i kombinatorki zdominowały media.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pillsxp na przyszłość pamiętaj że forma przekazu jest ważna, czasem niestety przyćmiewa treść. 

 

Dałeś bardzo ważny przekaz ale w (podobno, bo poprawionej) ch.. formie i przyjaciele się na tym przez chwilę skupili.

 

Dzięki za temat, jest mega ważny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.