Skocz do zawartości

Krazy girl, naprawdę krazy.


larry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

 

Niedawno się skarżyłem o spotkanie z laską z którą nie mam za bardzo nic wspólnego. Posłuchałem rad i sobie posłuchałem, ale szczęście do mnie się uśmiechało szczęście (albo pech), że udałem się z inną maską. Bardzo inteligentna Pani, także seksowna (7/10), da się pogadać, ale takiej nie miałem nigdy. Otóż jest:

 

- znacznie młodsza ode mnie. Studentka

- lubi w chuj tatuaże i ma ich sporo

- zapytałem się jej o przebieg i ma ok. 50 kutangów. Mi się wydawało, że mam dużo, ale jej przebieg jest większy od mojej (może nimfa?)

- lubi sado maso. Klapsy, nawet duszenie. Dla mnie coś nowego. Większość moich byłych koleżanek to była vanilla

 

Ona chce się spotkać po raz kolejny (za pierwszym razem zaprosiłem ją na moją kolekcję znaczków i były segzy) i nie wiem co dalej robić.

 

Opcja a) mam wyjebane i się baw póki możesz

Opcja b) zaangażuj się i miej przejebane.

 

Na razie mi na niej nie zależy. Pytanie jak trzymać ramę i się bawić. Podkreślam, że dupa jest inteligentna i może mi zajść za skórę.

 

Póki co cieszę się na kolejne spotkanie, ale obawiam się, że może mnie zaczarować swoją cipą. Bardzo bym tego nie chciał, więc prewencyjnie się pytam Braci jak to rozegrać.

 

Ruchać dalej czy nie? Jeśli tak, to jak się nie zaangażować emocjonalnie?

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Komti said:

Lol. Zaangażować się emocjonalnie w 50 kuntangów? ? Czy Ty czytasz siebie ze zrozumieniem? 

no właśnie nie wiem czy siebie rozumiem. laska jest pojebana (very sexy), ale pytanie jak sobie poruchać i nie dać się w emocjonalne sigła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studentka i.... 50 kutangów?! O_o

To ile ma lat? max 25? i już 50 kutangów?! 

To ona już od początku gimnazjum po kilka kutangów na rok? XDDDDD

Dziewczyna wie, jak się bawić :) 

I gość się pyta czy się zaangażować XD

 

Ja wiem, jakie są dzisiejsze laski, ale ta to jakaś rekordzistka... XD

 

Jak chcesz mieć choróbska, to proszę bardzo, idź na samozagładę XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta jak konstrukcja.. kutanga. Ogarnij sobie kolejną koleżankę, a najlepiej w sumie ze dwie. Nie będziesz miał czasu i ochoty na 'angażowanie' się.

A gdy będziesz miał już dosyć, to skup się na samodoskonaleniu.. 

Edytowane przez Komti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Komti said:

Lol. Zaangażować się emocjonalnie w 50 kuntangów? ? Czy Ty czytasz siebie ze zrozumieniem? 

wiem, brzmi pojebanie, ale nie zawsze zdarza się cipka o 15 lat do poruchania. Normalna by nie chciała starego chuja. Nadarzyła się okazja i nie wiadomo co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochaj się! Bądź dla niej miły, kupuj kwiaty, poproś o rękę (ale naj-sam-pierw zapytaj się ojca bo pewnie panna z konserwatywnej rodziny - lubi jak facet trzyma krótko za ryj), przepisz cały swój majątek, niczego nie żałuj, poświęć wszystko dla tych kilku chwil przyjemności, idź na całość przecież nic lepszego Ci się w życiu nie trafi! 

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Ace of Spades said:

Zakochaj się! Bądź dla niej miły, kupuj kwiaty, poproś o rękę (ale naj-sam-pierw zapytaj się ojca bo pewnie panna z konserwatywnej rodziny - lubi jak facet trzyma krótko za ryj), przepisz cały swój majątek, niczego nie żałuj, poświęć wszystko dla tych kilku chwil przyjemności, idź na całość przecież nic lepszego Ci się w życiu nie trafi! 

Stary, w chuja sobie nie leć. Nigdy to się nie zdarzy. Mi chodzi o to czy warto iść na dalsze sexy, czy sobie odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, larry napisał:

Nigdy to się nie zdarzy.

JeZdeś pewny?

A tak serio, ruchaj póki daje, niczego nie żałuj, pamiętaj o zabezpieczeniach, korzystaj jak dają! O czym tu gadać!

Za chwile znajdzie innego ruchacza więc ruchaj ile fabryka dała!

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Baelish said:

 

@larryZalecałbym ostrożność, może pukasz z kilkoma na zmianę :D 

obecnie wcale bym się nie zdziwił

1 minute ago, Ace of Spades said:

A tak serio, ruchaj póki daje, niczego nie żałuj, pamiętaj o zabezpieczeniach, korzystaj jak dają! O czym tu gadać!

póki co tak robię. Problem w tym, że ona jest inteligentna i fajnie się z nią gada (nawet po segzach), więc nie chcę wpaść w pułapkę, ale się obawiam, że mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, larry napisał:

Problem w tym, że ona jest inteligentna i fajnie się z nią gada (nawet po segzach), więc nie chcę wpaść w pułapkę, ale się obawiam, że mogę.

Wyobraź sobie, że wybrałeś się na egzotyczną drogą wycieczkę ale, ze jesteś zwykłym polaczkiem cebulaczkiem to stać Cię było na najtańszą opcję takiej wycieczki, na miejscu w wyniku jakiejś tam pomyłki komputera, dostałeś status VIPa - najlepszy apartament, najlepsze żarcie, alkohol, obsługa i dziwki - co robisz? - korzystasz? czy próbujesz wyjaśnić błąd? - jak to co? kurłła! korzystasz! masz 2 tygodnie, więc jedziesz z koksem ile fabryka dała, a to że dziwki mają ukończone po kilka fakultetów i po ruchaniu można pogadać z nimi o "Fenomenologi ducha" w/g Hegla to tylko dodatkowy atut ale nic więcej ;)  to nie zmienia faktu, ze to tylko dziwki!

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, tomekbat said:

japierdole, gość chce sie "angażować" z laską która miała w sobie 50 penisów. Nie wierzę. Jakby miała 100 penisów w przeszłości to chyba byś sie oświadczyl od razu

no właśnie nie chcę się angażować. Braci się jedynie pytam jak to rozegrać, żeby se poruchać i się nie angażować (a z natury jestem niepoprawnym romantykiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@larry

Brakło opcji, c)Uciekaj!

39 minut temu, larry napisał:

Opcja a) mam wyjebane i się baw póki możesz

Opcja b) zaangażuj się i miej przejebane.

Pamiętaj "Don't fuck crazy" nie wzięło się z znikąd.

Jak, lubisz ten styl. Wygrałeś kutasa na loterii. Lubisz ryzyko. Możesz ją pobałamucić.

 

Jeśli rozważasz nawet opcję "b". To sobie ją odpuść, już teraz. Bo przepadniesz.

Może ktoś mądrzejszy ci to wyłoży.

 

Powodzenia! Jeśli planujesz się bawić. Pamiętaj o bezpieczeństwie.

 

 

PS

1 minutę temu, larry napisał:

Braci się jedynie pytam jak to rozegrać, żeby se poruchać i się nie angażować

Poszukaj sobie, jakiejś "cichej wody".  Kogoś, twojego rodzaju.

Skoro wiesz że popłyniesz to czemu wskakujesz do rwącej rzeki?

 

Edytowane przez Dakota
PS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tylu jej kutasach, nie boisz się chorób wenerycznych, których ona w tym momencie może nawet nie być świadoma? Ja bym ze swojej strony już nie ryzykował i nie szedł w to, zwłaszcza że seks w gumce coraz mniej mnie kręci niestety... Chyba że kobietka jest dla mnie 9+/10 to może bym się skusił w gumie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, BrightStar said:

Przy tylu jej kutasach, nie boisz się chorób wenerycznych, których ona w tym momencie może nawet nie być świadoma? Ja bym ze swojej strony już nie ryzykował i nie szedł w to, zwłaszcza że seks w gumce coraz mniej mnie kręci niestety... Chyba że kobietka jest dla mnie 9+/10 to może bym się skusił w gumie.

oczywiście, że w gumce, ale przy moim ryju (5/10), uważam (7/10) za wygryw, więc czuję się szczęściarzem, z drugiej strony wiem, że coś nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Studentka i.... 50 kutangów?! O_o

To ile ma lat? max 25? i już 50 kutangów?! 

A dlaczego by nie ? Ja już od dawno olewam te bzdurne "pomnóż x3 (k) i podziel przez x3 (m)" bo to jest przestarzały sposób. Teraz obowiązuje nowy wzór:

 

A x 2 = B x 2 = prawdziwa liczba kutangów :D

 

gdzie A - wiek

B - A x 2

Skoro niunia przyznała się, że miała 50, to musiało ich być 2 razy tyle.

Cytat

To ona już od początku gimnazjum po kilka kutangów na rok? XDDDDD

Dziewczyna wie, jak się bawić :)

Bynajmniej, wystarczyło klubowanko i ONS, stąd taki wynik. Taka niunia w naszych czasach nie musi się specjalnie wysilać by ktoś ją przeleciał, ba, może przebierać do woli, a Ty się kurwa farciarzu ciesz, że Ci się "poszczęściło" JAJA Panie Ferdku, JAJA!!

 

Byłem w sobotę na koncercie Ghosta w Katowicach, poziom spermiarstwa, który zaobserwowałem, wyjebał skalę ze 3-4 razy w kosmos. Laski, które poznałem w przedziale wiekowym 16-22 lata - DNO totalne, zarówno pod względem zachowania jak i wiedzy. Szczerze współczuję młodszym braciom, w szczególności tym nieświadomym, choć po krótkim zastanowieniu się, patrząc na tą służalczość względem niuń, pizdowatość... to jednak niee, wcale mi ich nie szkoda. Najlepsze, że jedyni normalni ludzie, których udało mi się tam poznać, to była 3jka Francuzów, jeden 40+ lat, drugi 21 i dziewucha około 20. Można było fajnie pogadać i wymienić się poglądami. Z naszymi? Nie było po prostu o czym, poziom młodych firek tragiczny, chłopaczków nie lepszy. 

Edytowane przez lxdead
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, lxdead said:

Nie było po prostu o czym, poziom młodych firek tragiczny, chłopaczków nie lepszy. 

No właśnie nie wiem co o tym myśleć. Jest całkiem spora w miarę inteligentnych niewast, tylko one naprawę mają nasrane (z punktu widzenia starego chuja).

28 minutes ago, Komti said:

chyba nieporawnym trollem ?

nie. Jestem zwykłym ruchaczem, co nie wie jak to rozegrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lxdead napisał:

A dlaczego by nie ? Ja już od dawno olewam te bzdurne "pomnóż x3 (k) i podziel przez x3 (m)" bo to jest przestarzały sposób.

Zdaję sobie sprawę ze wzoru, spokojnie :)

Wiem że jak laska mówi o 50 kutangach to się mnoży 2x :D

Dlatego się tak zdziwiłem że 50, a tak naprawdę 100 XD

Smuci mnie, że takie laski mają branie mimo że każdy wie że są paniami lekkich obyczajów,

magia miejsca między nogami....

15 minut temu, lxdead napisał:

Byłem w sobotę na koncercie Ghosta w Katowicach, poziom spermiarstwa, który zaobserwowałem, wyjebał skalę ze 3-4 razy w kosmos. Laski, które poznałem w przedziale wiekowym 16-22 lata - DNO totalne, zarówno pod względem zachowania jak i wiedzy. Szczerze współczuję młodszym braciom, w szczególności tym nieświadomym, choć po krótkim zastanowieniu się, patrząc na tą służalczość względem niuń, pizdowatość... to jednak niee, wcale mi ich nie szkoda. Najlepsze, że jedyni normalni ludzie, których udało mi się tam poznać, to była 3jka Francuzów, jeden 40+ lat, drugi 21 i dziewucha około 20. Można było fajnie pogadać i wymienić się poglądami. Z naszymi? Nie było po prostu o czym, poziom młodych firek tragiczny, chłopaczków nie lepszy. 

Bo tak media ludźmi kieruje...

Mało dobrej jakości kobiet (i facetów) to takie mamy skutki...

ale tak naprawdę nie mamy na to wpływu, można z tej sytuacji teraz tylko korzystać.... tylko trzeba mieć zasoby sensowne, więc mimo black pillowej wiedzy bez zasobów ani rusz.

Zobacz jakie spermiarstwo promuje np JoeMonster czy inny kwejk....

 

Dzisiaj od kobiet się nic nie wymaga to takie mamy tego skutki, facecie -  służ kobiecie, bo inaczej jesteś ,,niemęski".

A jak będziesz zbyt męski to tylko ONS, bo dziewczyny wybierają do LTR pantofli, bo lubią mieć kontrolę, mimo że często nie ma to sensu. 

Aha, i facet musi spełnić wymogi, żeby łaskawie panie zwróciły na faceta uwagę.

A facet musi brać co ma do wyboru bo hipergamia zawsze aktywna...

 

No i laski nie widząc swojego spierdolenia, krytykują facetów i ich wykorzystują, a same w tym temacie nie zrobią nic.

A potem wielkie zdziwienie, że u nas faceci z zagranicy mają sexturystykę bo ,,polakami gardzę, bo są biedni" a w internecie potem się śmieją z polek XD 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zły_Człowiek napisał:

Mało dobrej jakości kobiet

A ja wam Panowie napisze coś optymistycznego oczywiście (jak powiedział chłop do oczu wieszając je na haku) z mojego męskiego szowinistycznego punku widzenia.

Co z tego, ze te wszystkie puszczalskie laski sypia się na lewo i na prawo jak i tak w całym tym swoim spierdoleniu nie potrafią być naprawdę szczęśliwe, kurłła! pojadę z koksem dalej i zaryDzykuje twierdzenie, ze one się właśnie dlatego tak sypią i prują bo są nieszczęśliwe i w tym swoim chorym ruchaniu szukają szczęścia, którego nie znajdą.

Zakończę takim oto optymistycznym akcentem - chÓj im w dupę i kamieni kupę oraz taczkę gruzu żeby nie było luzu!

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.