Skocz do zawartości

Krazy girl, naprawdę krazy.


larry

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Perun82 napisał:

Bo żadna samica nie da Tobie za sam fakt bycia samcem :) Ona siadając na przyrodzenie - siada na umiejętnościach,inteligencji,wpływach,majątku, oraz innych przymiotach.

To właśnie powinno być wykładane w szkołach na wychowaniu seksualnym / przygotowaniu do życia w rodzinie!

@Perun82 pięknie ujęte! :D 

Edytowane przez Exar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi tu nie wciskać, że jestem lamenciarz, robię lincz albo jakieś inne gówno.

Nie można wyrazić swojej SUBIEKTYWNEJ opinii bo zaraz 50 łatek przypną. Zakompleksiony itp.

Po prostu dla mnie 50 pał (u mnie mityczna jest seta, jak seta wódki) u młodej laski, koło dwudziestki to dużo. Dla klubowej, rasowej raverki albo nimfomanki jak tu piszą to co innego ale chodziło mi bardziej o niby normalne dziewczyny. 

I ciekawa jest skala, ile lasek ma taki przebieg, żeby nie zrobić z kilku albo kilkunastu procent normy.

Jak to jest zwykły przebieg to czemu niektórzy odradzają angażowanie się z tą laską? 

Kurwa wejdzice tu ktoś nowy i przeczyta, że 50 pał to jest norma to chyba sie lekko załamie.

 

8 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Jeśli łatwo się zakochujesz to odpuść

Dlaczego ma odpuścić? 

Normalna dziewczyna podobno. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Exar napisał:

To właśnie powinno być wykładane w szkołach na wychowaniu seksualnym / przygotowaniu do życia w rodzinie!

Już widzę, jak uczą prawdy w szkołach.

A Ojcowie, gdzie są Ojcowie, to właśnie Im powinno najbardziej zależeć na tym aby syn nie wyrósł na frajera, żeby sobie życia nie zmarnował.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ace of Spades

Ja jestem takim ojcem. Nie rozśmieszaj mnie frazesem. Masz dzieci? Zakładam, że nie, bo byś nie sadził tym tekstem.

 

Dopóki mali mężczyźni nie są wystarczająco kumaci, dopóty muszą żyć w matriksie. Trzeba być delikatnym - sorry, ale taki mamy klimat.

"Pana Syn cytuje nam redpilla na lekcjach i nie tylko, trzeba zgłosić to do sądu, kuratora i międzynarodówki feminazistek." Taka historia.

Już miałem przedsmak, nie będę wchodził w szczegóły, bo Młody nie tylko cytował, ale wdrażał w życie. Nie spotkało się to ze specjalnym zrozumieniem damskiej części populacji i małej i dużej.

 

Więc moje marzenie będzie marzeniem.

Ale w tym masz oczywiście rację - rola ojców jest kluczowa!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Exar napisał:

Ja jestem takim ojcem. Nie rozśmieszaj mnie frazesem. Masz dzieci? Zakładam, że nie, bo byś nie sadził tym tekstem.

 

Dopóki mali mężczyźni nie są wystarczająco kumaci, dopóty muszą żyć w matriksie. Trzeba być delikatnym - sorry, ale taki mamy klimat.

Rozumiem, nie mam dzieci, faktycznie trzeba być ostrożnym żeby nie wylać dziecka z kąpielą (nomen omen) ale Kto? po za Ojcem ewentualnie jakimś kumatym Wujkiem jest w stanie coś młodemu chłopakowi przekazać, jak nie trafi na takie Forum to wiele szamba upłynie w Wiśle zanim cokolwiek skuma i zajarzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ace of Spades napisał:

ale Kto? po za Ojcem ewentualnie jakimś kumatym Wujkiem jest w stanie coś młodemu chłopakowi przekazać,

Problem jest taki, że nie można się z ową wiedzą obnosić. A co dopiero oficjalnie nauczać. Każdy podskórnie zna prawdę, jest świadomy matrixu, ale dla wygody i bezpieczeństwa nie będzie tego wdrażał w życie czy tym bardziej rozpowszechniał. Prewencyjna Autocenzura. Po prostu na zewnątrz udawać, a robić swoje. 

 

I z całym szacunkiem - wymagamy od szkoły, będącej filarem - wręcz fundamentem utrwalania systemu, aby popełniła społeczne samobójstwo nauczając takich treści? 

 

24 minuty temu, Exar napisał:

"Pana Syn cytuje nam redpilla na lekcjach i nie tylko, trzeba zgłosić to do sądu, kuratora i międzynarodówki feminazistek." Taka historia.

Dzieci chyba mają zakładane teczki i są zapisywane takie "odchyły" od przyjętej "normy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Perun82 napisał:

I z całym szacunkiem - wymagamy od szkoły, będącej filarem - wręcz fundamentem utrwalania systemu, aby popełniła społeczne samobójstwo nauczając takich treści? 

System ma błąd.

Błąd należy skorygować.

Wenus albo jest równa i ma ten sam wiek emerytalny, pracę, płace, alimenty, obowiązki i może być górnikiem albo hutnikiem - pełne fifty-fifty, albo jest równiejsza tj. dostaje kwiaty, przepuszczasz ją w drzwiach, a jak wracasz do domu to wiernie czeka na przyjazd - jak kolacja, pranie, sprzątanie i zakupy itd. są tylko przez nią ogarnięte.

Błąd polega oczywiście na uczeniu od małego korzystania wyłącznie z benefitów, przy jednoczesnym pomijaniu uciążliwości.

 

Osobiście za postępem i opcją numer jeden - pełna równość i równouprawnienie. Niech Kazia Sz. z Joanną S. mają szansę rozwijać karierę np. w kopalni!

 

Edytowane przez Exar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Ace of Spades said:

 pojadę z koksem dalej i zaryDzykuje twierdzenie, ze one się właśnie dlatego tak sypią i prują bo są nieszczęśliwe i w tym swoim chorym ruchaniu szukają szczęścia, którego nie znajdą. 

Zakończę takim oto optymistycznym akcentem - chÓj im w dupę i kamieni kupę oraz taczkę gruzu żeby nie było luzu!

Idealny obraz nimfomanki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/2/2019 at 11:51 PM, larry said:

- lubi w chuj tatuaże i ma ich sporo

- zapytałem się jej o przebieg i ma ok. 50 kutangów.

Histrioniczka, DDA, psychopatka czy inna zj...bka. Pewnie ma mnóstwo znajomych na popularnym portalu społecznościowym. Nic dla niej nie znaczysz jesteś tylko zapchaj dziurą przed alfą napier......laczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, nie_warto napisał:

50? 

To nie moze byc zdrowa psychicznie dziewczyna. Fizycznie też może nie być. 

Przy takim przebiegu to powinieneś patrzeć na nią jak na pisuar, a ty sie pytasz o jakieś zaangażowanie.... 

Mam podobne zdanie. Mało prawdopodobnym jest, aby wszystkim robiła lody w gumie. O ile sam sex być może miał miejsce z zabezpieczeniem to już oral wątpliwe.

@larry Zapytaj ją czy bierze tabletki, czy często wyjeżdża za granicę, jeżeli tak to mogli ją ruchać bez gum, a wiesz co to może oznaczać?

Zachowaj podwójną ostrożność, albo zaproponuj jej wspólne badania.

Drugie co się rzuca w oczy to to, że raczej nie potrafi utrzymać dłuższej relacji związkowej z jednym mężczyzną. Albo go zdradza.

 

A może chciała Cię jakoś przetestować i to nie prawda z tą ilością.

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Exar napisał:

System ma błąd.

Błąd należy skorygować.

Wenus albo jest równa i ma ten sam wiek emerytalny, pracę, płace, alimenty, obowiązki i może być górnikiem albo hutnikiem - pełne fifty-fifty, albo jest równiejsza tj. dostaje kwiaty, przepuszczasz ją w drzwiach, a jak wracasz do domu to wiernie czeka na przyjazd - jak kolacja, pranie, sprzątanie i zakupy itd. są tylko przez nią ogarnięte.

Błąd polega oczywiście na uczeniu od małego korzystania wyłącznie z benefitów, przy jednoczesnym pomijaniu uciążliwości

 

Szanowni Bracia,

Piątka z plusem dla @Exar(szóstek nie uznaję, za stary jestem).

 

Szkoda, że dziadkowie i ojcowie (pierwsi już dawno nie żyją) nie wpadli na to wcześniej. Pewnie wojna i cały okres powojenny były traumą dla wszystkich.

 

ps. sam jestem ojcem (córki), widzę jak to działa (programowanie). Nawet jeśli byś samemu coś robił, pracował z dzieckiem to system zrobi swoje.

Ot, to.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ace of Spades napisał:

Niestety ja już za stary jestem a po za tym zbyt słabe geny przekazałbym.

Też o tym kiedyś myślałem, w odniesieniu do siebie oczywiście. Kurła, niektórzy się je*bią jak króliki i mają po kilkoro dzieci nad niczym się nie zastanawiając. A my tu wielkie przemyślenia, czy mamy co przekazać, czy geny odpowiednio silne. To brzmi mądrze i pragmatycznie, ale... natura nas nie lubi ?

Co do 50-ciu kutangów, to tak na prawdę nie wiecie i się nie dowiecie ile Wasza myszka miała... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2019 o 23:51, larry napisał:

- zapytałem się jej o przebieg i ma ok. 50 kutangów.

 

No tak. Do 50 się przyznała - a skoro do tylu się przyznała to znaczy, że tą liczbę nalezy pomnożyć moze ze 2 albo 3 razy.

 

Mówisz....studentka.....z takim przebiegiem.....

 

Baw się ile możesz i nie traktuj tego poważnie, ona tak już skończy skoro poznała TEN sport i przyzwyczajeń już nie zmieni. Cały czas będzie ją ciągnęło do nowości.

 

Taka kobieta ma już określoną rolę w życiu. Dobrą żoną, matką nie będzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2019 o 00:37, lxdead napisał:

Byłem w sobotę na koncercie Ghosta w Katowicach, poziom spermiarstwa, który zaobserwowałem, wyjebał skalę ze 3-4 razy w kosmos. Laski, które poznałem w przedziale wiekowym 16-22 lata - DNO totalne, zarówno pod względem zachowania jak i wiedzy. Szczerze współczuję młodszym braciom, w szczególności tym nieświadomym, choć po krótkim zastanowieniu się, patrząc na tą służalczość względem niuń, pizdowatość... to jednak niee, wcale mi ich nie szkoda. Najlepsze, że jedyni normalni ludzie, których udało mi się tam poznać, to była 3jka Francuzów, jeden 40+ lat, drugi 21 i dziewucha około 20. Można było fajnie pogadać i wymienić się poglądami. Z naszymi? Nie było po prostu o czym, poziom młodych firek tragiczny, chłopaczków nie lepszy. 

Ghost trochę za bardzo rajtuzowy metal dla mnie ;)

...ale

 

Poziom spermiarstwa jest ogólnie duży wśród metali, tak sobie obserwuję środowisko w wieku 20-45, metalowe/alternatywne, i jest sporo prostaków i chamskich dziadów, ale i białorycerstwa i lewactwa.

 

Jak są jakieś Czarne Marsze, akcje Dziewuch, femi-nazi spędy - to mnóstwo znajomych metali szeruje, wspiera, komentuje pozytywnie...

Jak była np akcja z Decapitated w USA, to mnóstwo było opinii o gwałcicielach, a dyżurni metalowi lewacy powstrzymywali się ledwo, ledwo tylko dlatego, że kiedyś wódkę pili i koledzy - gdyby nie to, to większość osób , które znam, ziało by na Decap lewackim hejtem.

 

Trochę mi się serce kraje, ale widzę straszną polaryzację w metalu - albo lewackie białorycerstwo/spermiarstwo, albo chamskie kuce/dziady od ajron mejden.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając takie tematy i pytania w pierwszym poście, czasami zastanawiam się jak dorośli ludzie dorastają do tego, żeby funkcjonować samodzielnie a nie wykręcają kitę gdzieś po drodze pijąc wodę z kibla z domestosem czy coś. Natura mnie zadziwia często.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźniona odpowiedź, ale dostałem tymczasowego bana od Wodza (mam nawyk pisania z małej litery, no ale takie są reguły forum. No i w sumie dobrze, porządek musi być).

 

Wracając do meritum sprawy. Ktoś mnie posądził o trolling (trochę zrozumiałe biorąc treść posta), ale historia jest jak najbardziej autentyczna i dla mnie sytuacja dość niespotykana (z porównaniem do innych loszek jakie dane mi było spotykać).

 

Dzięki Wam za słowa co pomogły trochę trzeźwiej spojrzeć na sprawę. Spotkałem się z nią po raz drugi i chyba podświadomie się przekonałem, że to chyba jednak nie dla mnie. Widać gołym okiem, że z nią coś nie ten teges, a chyba dla samych segzów nie warto się męczyć. W sumie, to nawet nie wiem czy chciałoby mi się z nią ponownie spotkać.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 kutangów :) hmm laskie zawsze ale to zawszę zaniżają swój wiek, ile zarabiają etc a na pewno ilość kutangów. Ja bym to pomnożył razy 2 (nie wliczając tu innych czynności seksualnych bo niektóre laski uważają że zrobienie loda to nie seks :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sargon ja jestem metalem, ale takim w sercu. Na koncerty jeżdżę, głównie mniejszych kapel w okolicy (Frontside, venflon itp) a nie na Metallice, żeby stanąć w 285 rzędzie i zrobić sobie zdjęcie na Facebooka ? wyglądam też normalnie, jak ktoś mnie nie zna to jest zdziwiony, że słucham czegoś takiego ?. Ale znam dużo Kinder metali i pozerów, którzy chcą jakieś braki sobie nadrobić i znaleźli się w tej subkulturze w sumie przypadkowo. Najlepiej to oddaja zdjęcia wokalisty Slayera na co dzień pomyka w koszulkach np. ze spoongebobem, a jego fani wożą się jak goci czy chuj wie co  ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2019 o 00:37, lxdead napisał:

Byłem w sobotę na koncercie Ghosta w Katowicach, poziom spermiarstwa, który zaobserwowałem, wyjebał skalę ze 3-4 razy w kosmos. Laski, które poznałem w przedziale wiekowym 16-22 lata - DNO totalne, zarówno pod względem zachowania jak i wiedzy. Szczerze współczuję młodszym braciom, w szczególności tym nieświadomym, choć po krótkim zastanowieniu się, patrząc na tą służalczość względem niuń, pizdowatość... to jednak niee, wcale mi ich nie szkoda. Najlepsze, że jedyni normalni ludzie, których udało mi się tam poznać, to była 3jka Francuzów, jeden 40+ lat, drugi 21 i dziewucha około 20. Można było fajnie pogadać i wymienić się poglądami. Z naszymi? Nie było po prostu o czym, poziom młodych firek tragiczny, chłopaczków nie lepszy. 

W sensie chodzi o lizanie dupy over 9000? Bo ja ostatnio byłem świadkiem że 2 gimbusów z jedną gimbusiarą stali w kolejce w sklepie Netto i ci goście zachowywali się hmm jak na moje oko strasznie zniewieściali, nie wiem po ile mieli lat bo wzrost z 183 a dziewczyna tyle co ja (180) XD ale jeden jej szczotką zaczął czesać włosy XD przy kasie w kolejce XD nie wiem czy tak dla jaj czy co. 

Dziwnie to wyglądało, widać było że mocno orbitowali w okół niej. Współczesne pokolenie przystojne, wysokie, często siłownia, dobry ciuch a zachowują się jak totalne lamuski a dziewczynki często harde, pyskate, z wyższością wypisaną na twarzach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura A idź pan w ch.. no. Ja jak nieraz patrzę na te ich zachowania, teksty, ergo całą tą "subkulturę", czy też może raczej generację, z tym swoim slangiem, zachowaniami - śmiać mi się chce i czuję zażenowanie. Po prostu wyrasta pokolenie puszczalskich panienek i cucków.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.