Skocz do zawartości

Uniknęcie ewentualnych alimentów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam samców i od razy przejdę do rzeczy.

W sobotę poznałem laskę w klubie i poszedłem z nią do hotelu. Byłem trochę pijany i nie wiem czy zadbałem o odpowiednie bezpieczeństwo. Nie chce być mądrym mężczyzna po szkodzie tylko wole dmuchać na zimne. Dlatego mam kilka pytań. Po pierwsze czy jeśli laska zna tylko moje imię i numer telefonu to czy może mnie odnaleźć, a jeśli tak czy istnieje możliwość dezaktywacji numeru i usuniecie moich danych u operatora i jak to zrobić. Po drugie czy hotel w którym się rejestrowałem może podać jej moje dane, a jeśli tak to czy można coś z tym zrobić ?

  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Selekcjoner napisał:

Po pierwsze czy jeśli laska zna tylko moje imię i numer telefonu to czy może mnie odnaleźć

Tak.

36 minut temu, Selekcjoner napisał:

usuniecie moich danych u operatora

Z tego co się orientuję to operatorzy sieci komórkowych przechowują takie dane.

 

W świetle RODO niby można się ubiegać o ich usunięcie, ale występują sprzeczności z prawem telekomunikacyjnym i nasi ustawodawcy jeszcze tego nie rozwiązali.

 

Więc raczej nie zrobisz tego skutecznie. 

 

36 minut temu, Selekcjoner napisał:

Po drugie czy hotel w którym się rejestrowałem może podać jej moje dane, a jeśli tak to czy można coś z tym zrobić ?

Oczywiście że może podać na wniosek uprawnionego organu. 

 

https://certyfikatydo.pl/dane-osobowe-w-hotelach-i-pensjonatach-czeka-nas-rewolucja/

 

 

Jeśli zapłodniłeś to masz ciężko, znajdzie cię. Jeśli nie zapłodniłeś to masz fart i na przyszłość wyciągnij wnioski i wprowadź zmiany:

 

1 Numer telefoniczny od zagranicznego operatora, gdzie nie wymaga się rejestracji danych. Nowy telefon tylko do tego numeru. Jeśli laska pyta czemu np. masz niemiecki/ czeski/ słowacki numer mówisz, że większość twoich kontrahentów jest z tego kraju i często tam jeździsz i spędzasz więcej czasu niż w Polsce/ że pracujesz na stałe w tym kraju czy inna ściema, dodatkowo łapiesz bonus za pracę w zagranicznej firmie lub zamieszkanie w innym kraju ? No i zmieniaj numer telefonu co kilka przygód. 

 

2 Idź do hotelów gdzie nie proszą o dowód, ewentualnie ty wyjmujesz kasę i płacisz, ale mówisz lasce że nie masz przy sobie  dokumentu został w domu/ aucie itp. niech ona da swój.

 

3 Unikach hoteli gdzie jest monitoring, albo unikasz monitoringu jako takiego.

 

Ale znacznie prościej jest zwyczajnie używać prezerwatyw ? 

 

  

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Selekcjoner napisał:

czy można coś z tym zrobić ?

Tak, dojrzeć dziecko.

 

Nie zazdroszczę jeśli doszło do tragedii poczęcia, ale z tego będzie człowiek nie paczka chipsów. Wystalkuj dupencje i obserwuj zbieraj dane, jeśli zaszła cóż, twoja decyzja.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma radczyni od rozwodów właśnie w takiej sytuacji namierzyła kolesia. (Po dwóch latach po porodzie dziecka! Nie namierzała tak długo tylko kobieta zgłosiła się do niej tak późno) Było imię i nr pokoju hotelowego. Chłop wpadł na imprezę kilkaset km od domu. Po namierzeniu prosił aby chwile poczekać bo jego żona rodzi i nie chciałby aby doznała stresu i poroniła lub urodziła za wcześnie. 
 

Tak, że tak. Można spokojnie namierzyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, no nie.

 

...nie wytrzymam.

 

Gość ma avatar pod tytułem "jestem kozak" a jedyną, przynajmniej jak do tej pory, widzialną "rozkminką" to jest- jak dać nogę.

 

Moja rada:

W razie czego kupuj pampersy w większych paczkach, w takim dużym sklepie na "R" ( niemieckim) Mając kartę stałego klienta można zaoszczędzić nawet 35 zł na dwóch paczkach !

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo osądzać ale gość ma tylko 2 posty i od razu taka rakieta nt. uciekania od odpowiedzialności w kontekście ewentualnego dziecka. Mały red alert, być może liczył, że mu pomożemy i pokażemy, że forum wspiera takie coś?

 

A jeśli nie, no to poczciwy kolego @Selekcjoner, jesteś w dupie i niestety trzeba wziąć konsekwencje działań na klatę. Dziecko to nie zabawka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi i porady. Jutro pójdę do operatora i się spytam dokładnie jak to wygląda z numerem z ciekawości, bo skoro dane może dostać z hotelu to nie będę kombinował.

Co do nieprzychylnych odpowiedzi, to trochę rozumiem, ale każdy w życiu popełnia jakieś błędy i na ich podstawie dojrzewa, zmienia poglądy i swoje zachowanie.  Żałuje tego, że po pijaku przespałem się z jakąś obcą laską, bo bardzo dawno nie piłem i źle wyczułem ile mogę wypić. Normalnie nie doprowadziłbym do takiej sytuacji. Czy chce uciec ? Dziewczyny nie znam, nic do nie czuje, nie mam do niej żadnego kontaktu i ewentualne dziecko tego nie zmieni, bo nie znoszę dzieci. Jak urodzi to oczywiście będę płacił alimenty i nic więcej. Jeśli chodzi o to czy żal mi dziewczyny to tak.

Tylko czy będzie dla niej różnica dostawać pieniądze ode mnie czy od państwa ? Co lepsze dla młodej dziewczyny szukać ewentualnego ojca, zbierać dowody, robić test na ojcostwo, a później powiedzieć dziecku, że ojciec cie nie chciał ? Czy zgłosić się o alimenty z funduszu od państwa i na ewentualne pytanie co z ojcem po prostu powiedzieć, że nie zna.

Podsumowując, jeśli i tak i tak nie będę się zajmował dzieckiem. Dziewczyna i tak i tak dostanie pieniądze na wychowanie. To czy nie lepiej wykorzystać do tego państwo zamiast swoją kieszeń ?

Czy tylko ja ze wszystkich facetów nie che wychowywać dziecko ? Czemu ich nie moralizujecie ?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Selekcjoner Ty gościu kompletnie jednak nie jarzysz o co kaman. Tu chodzi o dziecko a nie o jakąś laskę, którą za obopólną zgodą zaruchałeś. Brzydzi mnie Twoja postawa. 

6 minut temu, Selekcjoner napisał:

To czy nie lepiej wykorzystać do tego państwo zamiast swoją kieszeń ?

Państwo dziecka nie wychowa. Ale jednak nadawałbyś się w jakimś stopniu na ojca, przynajmniej na takiego z gatunku "patologia 500+", bo zasysanie od państwa jak widać masz we krwi.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zrobiłem głupotę. Nie piłem prawie dwa lata i tak się skończyło. Myślę jednak, że nie jestem jedyny, który zrobił głupią rzecz po pijaku. 

A co do wychowywania dzieci widocznie jestem jedynym mężczyzna na świecie, który nie chce mieć dzieci i ich wychowywać. Dziwne zatem po co ludzie używają antykoncepcji, dokonują aborcji i tyle samotnych matek. 

Myślę, że temat można zamknąć, bo dowiedziałem się co chciałem i dalsza dyskusja jest nie potrzebna. Teraz wiem, że jak nie chce wychowywać dziecka to mam nigdy nie uprawiać seksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Selekcjoner napisał:

Czyli, jeśli nie chce mieć dzieci to mam nigdy w życiu nie uprawiać seksu, bo może się urodzić dziecko albo mam kazać je usuwać  (...)

Teraz wiem, że jak nie chce wychowywać dziecka to mam nigdy nie uprawiać seksu. 

Skasowałem, bo rozmawiam sam ze sobą przecież - mod prośba o usunięcie tematu trolla.

 

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.