Skocz do zawartości

Niezłe jaja


Mat2206

Rekomendowane odpowiedzi

Wadliwe gówno, którego podanie/sprzedanie gdyby wyszło na jaw na zachodzie spowodowałoby odpadanie głów na świecznikach pcha się do Polski, to taki rynek zbytu dla syfu z zachodu. Jak nie sól drogowa w żarciu to zatrute leki a jeszcze minister zamiast kazać to ścierwo utylizować i zaradzić to mówi takie rzeczy.

Tutaj to podwójne skurwysyństwo, ponieważ o ile żarcie można jakoś selekcjonować i kupować jak najmniej przetworzone o tyle ludzie chorzy prawdopodobnie nie mogą zaprzestać brania leku(nie jestem lekarzem więc to tylko moje gdybanie).

 

Mnie zastanawia, czy oni tego wszystkiego nie robią dla jaj, przesuwają granicę coraz bardziej, jak bardzo Polacy stali się ulegli, czy chwycą za widły i pochodnie? Nawet jak chwycą to 1066 i bratnia pomoc od niemiaszków (a raczej ich panów) dla tych klakierów na smyczach Ż-zachodu.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, SSydney said:

Mnie zastanawia, czy oni tego wszystkiego nie robią dla jaj, przesuwają granicę coraz bardziej, jak bardzo Polacy stali się ulegli, czy chwycą za widły i pochodnie?

Bez przesady z tym, że gówno pcha się tylko do Polski. Podział jest na biednych i bogatych. Ci pierwsi wpieprzają gówniane produkty i chorują, tych drugich stać na tzw. ekologiczne i droższe żarcie. Tak samo jest w USA i tak samo jest w Polsce czy gdzie indziej na Zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, SSydney napisał:

Wadliwe gówno, którego podanie/sprzedanie gdyby wyszło na jaw na zachodzie spowodowałoby odpadanie głów na świecznikach pcha się do Polski, to taki rynek zbytu dla syfu z zachodu

Ale zauważyłeś, że problem dotyczy leków sprzedawanych w całej Europie, i nie tylko Polska tu dostaje po tyłku ?
Poza tym to nie dotyczy LEKU, tylko substancji aktywnej leku, która produkowana jest w Chinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.