Skocz do zawartości

Atrakcyjna sąsiadka


tupak1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia

W moim sąsiedztwie mieszka małżeństwo z 20 letnim stażem. Agnieszka bo o niej mowa to atrakcyjna żona, kobieta po 40-stce, matka dwójki dzieci. Pracuję w okolicy jako recepcjonistka w hotelu. Z pewnego źródła mam informację dowodzące jej niewierności. Wiem , że z tego tytułu było blisko rozwodu lecz dalej są małżeństwem. Temat wierności mełżatek jest wszystkim znany... Moja relacja z nią jest bardzo znikoma ponieważ praktycznie wogóle się nie znamy, nigdy nie rozmawialiśmy, nie jestem do końca przekonany czy ona wogóle kojarzy mnie po sąsiedzku, ponieważ długo przebywałem za granicą. Ja będąc zdecydowanie młodszym sąsiadem mam łamigłówkę czy mógłbym spróbować ją zbajerować. Chodzi mi głównie w jaki sposób, bo miejsce jest raczej znane mianowicie na recepcji u niej w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro miejsce pracy jest już ci bardzo dobrze znane to pozostaje tylko wyczekać odpowiedni moment kiedy będzie w robocie, a wtedy to robisz tak - podchodzisz do niej, rezerwujesz pokój i mówisz do niej "będę czekał tam na ciebie piękna niewiasto" posyłasz jeszcze buziaka i odchodzisz do swojego pokoju. Efekt murowany nie ma bata żeby nie przyszła ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od 100 postów zakładanie nowych tematów? Generalnie troche dziwne jest jak typ sie rejestruje napisze 20 postów i nagle mądry jakby wszystkie rozumy pozjadał, a nie daj Boże wejdziesz w polemike to obrażony że ktoś ma inne zdanie. Tak troche szacunku dla starszych stażem użytkowników forum tez by nie zaszkodziło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.