Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
tupak1992

Atrakcyjna sąsiadka

Recommended Posts

Witajcie Bracia

W moim sąsiedztwie mieszka małżeństwo z 20 letnim stażem. Agnieszka bo o niej mowa to atrakcyjna żona, kobieta po 40-stce, matka dwójki dzieci. Pracuję w okolicy jako recepcjonistka w hotelu. Z pewnego źródła mam informację dowodzące jej niewierności. Wiem , że z tego tytułu było blisko rozwodu lecz dalej są małżeństwem. Temat wierności mełżatek jest wszystkim znany... Moja relacja z nią jest bardzo znikoma ponieważ praktycznie wogóle się nie znamy, nigdy nie rozmawialiśmy, nie jestem do końca przekonany czy ona wogóle kojarzy mnie po sąsiedzku, ponieważ długo przebywałem za granicą. Ja będąc zdecydowanie młodszym sąsiadem mam łamigłówkę czy mógłbym spróbować ją zbajerować. Chodzi mi głównie w jaki sposób, bo miejsce jest raczej znane mianowicie na recepcji u niej w pracy.

A może ban, dla każdego świeżaka za podejrzane tematy? :D

• Like 4

Szanuj się człowieku. 

Poza tym śmierdzi kolejnym trollem.

• Like 1

Pokojarzyłem tego trollasa z tematu o prezencie urodzinowym i się nie myliłem.

A dodatkowo temat z kwietnia:

Nie szukaj u nas odpowiedzi na durne pytania. Szkoda naszego cennego czasu.

• Like 1

Ostatnio sporo tych trolli i prowokatorów. Swoją drogą strasznie te prowokacje są prymitywne. Pozdrawiam :) 

• Like 3

A nie mówiłem że trzeba zrobić jakiś próg przeczytania postów żeby dostać możliwość pisania?

Pozyskają odpowiedzi na pytania które zadają i jeśli ktoś naprawdę chce dostać wstęp, to będzie do tego dążył.

• Like 2

Mając konto na wykopie i czytając co jakiś czas zarzutki, pasty, czy inne prowokacje, zazwyczaj się z tego śmieje, bo przywykłem. Znajdź sobie zajęcie jakieś i nie zawracaj tyłka szerząc te kocopoły. 

Ja pierdolę, na ścianę hańby. 

• Like 1

Skoro miejsce pracy jest już ci bardzo dobrze znane to pozostaje tylko wyczekać odpowiedni moment kiedy będzie w robocie, a wtedy to robisz tak - podchodzisz do niej, rezerwujesz pokój i mówisz do niej "będę czekał tam na ciebie piękna niewiasto" posyłasz jeszcze buziaka i odchodzisz do swojego pokoju. Efekt murowany nie ma bata żeby nie przyszła 😁

• Haha 1

Podejrzany Temat, pasuje na ścianę hańby a nie do Świeżakowni. 

7 minut temu, chlopaczek84 napisał:

Za wyrażanie swoich poglądów? 😂

Nie, za instruowanie jak wykorzystać mężatkę.

• Like 1

Znajdź sobie jakąś wolną, a nie polujesz na zajęty, zdesperowany towar, desperacie. O relacjach z mężatkami jest mnóstwo wątków. Poczytaj sobie. Może zmienisz zdanie i przestaniesz myśleć wyłącznie fiutem.

Edited by Kotomine

Hehe, jak znam życie to "Agnieszka" chodzi parę razy dziennie do kościoła i klęka nie przed tym mieczem co potrzeba, i do buzi to nie bierze konar tylko opłatek ;)

Fajowa historia.

;)

Pozdro

• Like 1

Może od 100 postów zakładanie nowych tematów? Generalnie troche dziwne jest jak typ sie rejestruje napisze 20 postów i nagle mądry jakby wszystkie rozumy pozjadał, a nie daj Boże wejdziesz w polemike to obrażony że ktoś ma inne zdanie. Tak troche szacunku dla starszych stażem użytkowników forum tez by nie zaszkodziło. 

48 minut temu, dyletant napisał:

@chlopaczek84 prosisz się o bana?

Daj spokój, to był żart wg mnie. Nie wiem jak durna albo napalona musiałaby być baba, żeby coś takiego zrobić.

Moim zdaniem idź do niej i wal prosto z mostu: 

- Słyszałem, że się puszczasz. Jeśli miałabyś ochotę, to ja i owszem bardzo chętnie. 

• Like 1

Może zamieszkaj na jakiś czas w hotelu.

Edited by Rodanek

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.