Skocz do zawartości

Informacyjne memy, propagujące nasze idee do mainstreamu


t0rek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia!

Wpadłem na pomysl jak cwanie rozpropagować (np. na Demotywatorach, Wykopach, Kwejkach itp.) idee naszego forum. Można by tam dodawać np. logo forum - ale można rozważyć i bez i z logo.
Np. "Nie jestem taka jak wszystkie bingo", "związek z samotną matką BINGO", Generalnie propagować red pillową wiedzę na zasadzie "bomb informacyjnych".

c39ef907f28b11dc7c26408df2b0b7da.jpg


Znalezione obrazy dla zapytania kobieta z dzieckiem bingo

 

Jak Wam się taki pomysł podoba? Sprawdzałem na szybko i nie znalazłem czegoś podobnego na forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda Najprościej - wiedza forumowa podana w postaci polskojęzycznych memów.  Żeby było konkretnie, inteligentnie, z jajem. Coś jak audycje "Czarny Profesor", ale w postaci grafiki statycznej.

Może nie aż tak artystycznie jak to - pewnie byśmy potrzebowali rysownika (może jest?).
78551926_2608400275874158_560994287307718656_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=bi1R0xrWIyUAQl2GYdVF1fozF9ambp7_UW2MBmAxSjLeU8gBjMDoNQeUw&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=11c62f51c5c1cf088797e9a0000e7361&oe=5E72CB52

(BTW zobaczcie - nawet ten mem pokazuje, że one najbardziej interesują się tym jak zrobić, żeby to się nie wydało, hihi )
 


Znalezione obrazy dla zapytania red pill memes mgtow

 

Znalezione obrazy dla zapytania red pill memes mgtow


Pierwszy lepszy pomysł - "Zakończyłem związek z samotną matką BINGO":
- wbijanie poczucia winy,
- jej rodzice mnie nienawidzą,
- jej koledzy chcą mi porysować auto,
- "nigdy więcej nie będę wychowywał cudzego dzieciaka",
- itp. itd.

I to np. w formie takiego bingo jak wyżej, czyli podsumowanie popularnych schematów w formie mema.
 

Edytowane przez t0rek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.