Skocz do zawartości

Sygnety Braci Samców "Viri Fratres", ponownie dostępne w sprzedaży!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

sygnet-bracia-samcy.jpg

 

sygnety-srebrne-bracia-samcy.jpg

 

W odpowiedzi na liczne prośby Braci, wykonam na zamówienie sygnety z logo Viri Fratres. Zdjęcia zamieszczone powyżej są poglądowe, przedstawiają sygnety srebrne które były dostępne poprzednio. Nowe sygnety będą miały taki sam grawerunek, takie same eleganckie pudełko, kształt tarczy zbliżony do kwadratu, mogą się nieznacznie różnić od tych ze zdjęcia.

 

Wielokrotnie mnie widzieliście (lajwy, nagrania video) z takim srebrnym sygnetem - jest bardzo elegancki, zwraca uwagę swoją subtelnością. Nie jest chamskim, krzykliwym badziewiem. Tylko dla eleganckich mężczyzn, albo dla fanów, którzy chcą mieć coś z górnej półki tylko dla siebie.

 

 

Dostępne będą trzy opcje, srebrna, żółte złoto, białe złoto.

 

CENNIK:

 

Sygnet srebrny      - 1200 PLN

 

Sygnet żółte złoto - 2500 PLN

 

Sygnet białe złoto - 2800 PLN

 

 

DOSTĘPNE ROZMIARY:

 

od 18 do 30

 

 

ZASADY ZAKUPU:

 

1. Sygnety z grawerunkiem są unikatowe, dedykowane pod konkretnego zamawiającego (rozmiar) dlatego nie podlegają zwrotowi i opłacone zamówienie nie podlega anulowaniu.

 

2. Czas oczekiwania na sygnet, może wynieść od dwóch tygodni do sześciu tygodni (licząc od dnia 20 grudnia 2019). Wynika to z tego, że sygnety muszą być odlane i musi zostać wykonany grawerunek a firma która się tym zajmuje, ma dość długi czas oczekiwania na realizację. Poza tym czas przesyłek od firmy do mnie i ode mnie do klienta.

 

3. Zamówienia dokonujemy poprzez wpłatę na konto, w tytule przelewu należy podać wariant (srebrny, żółte złoto, białe złoto) i rozmiar. Po dokonaniu przelewu, proszę o informację na meil [email protected] o dokonanym zamówieniu. 

 

Konto: Mbank Marek Kotoński 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874

 

4. Ponieważ jest to sprzedaż okazjonalna, zamówienia zbieram do 20 grudnia 2019 roku. 

 

5. W dniu 21 grudnia 2019 zamówię odlew i grawer, sygnety do zamawiających wyślę po otrzymaniu ich od jubilera.

 

Lwią część pieniędzy które zarobię, przeznaczam na funkcjonowanie forum i innych serwisów, by żyło się lepiej.

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patricio - przybliżona waga sygnetu po grawerunku to od 4.1 do 5 g, zależy od rozmiaru i tego ile materiału odejdzie przy grawerowaniu.

 

@GurneyHalleck - mówimy tutaj o nabyciu towaru na rzecz innego podmiotu, czyli zasadniczo jest to odpłatna dostawa towarów. Oczywiście wyroby ze złota i srebra są ovatowane i Marek ureguluje vat przy zakupie towaru  w firmie jubilerskiej, odprowadzi też podatek dochodowy od całości, ale jak to będzie rozliczone i ujęte na fakturze to zdecyduje biuro podatkowe, które obsługuje Marka.  

 

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew na konto Mbank: 97....? Albo jestem ślepy albo fail bo nie ma tu podanego nr konta. Ja dopiero w przyszłym tygodniu zamówie jak będe robił zakupy na ponowne narodziny Chrystusa. I jeszcze się chciałbym zapytać o koszt wysyłki do Niemiec jeśli będzie taki dodatkowy koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne te sygnety, chciałbym mieć taki naszyjnik jednak. Uważam, ze byłyby bardziej praktyczny.

W dniu 4.12.2019 o 22:45, Marek Kotoński napisał:

Dostępne będą trzy opcje, srebrna, żółte złoto, białe złoto.

Wodzu nie myślałeś o naszyjniku ?

W dniu 4.12.2019 o 22:45, Marek Kotoński napisał:

sygnety z logo Viri Fratres

Czy masz jakiś inny wzór, czy tylko z logo Viri Fratres ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

@Marek Kotoński

 

Trzeba reaktywować pomysł z sygnetami zawsze dało by Ci to kilka czy kilkanaście tysiączków zarobku😉

Ja jestem zainteresowany nabyciem takiego cacka a i chętnie wielu braci też by kupiło.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 11.05.2023 o 11:14, Iceman84PL napisał(a):

@Marek Kotoński

 

Trzeba reaktywować pomysł z sygnetami zawsze dało by Ci to kilka czy kilkanaście tysiączków zarobku😉

Ja jestem zainteresowany nabyciem takiego cacka a i chętnie wielu braci też by kupiło.

Podłączam się, jestem chętny na srebrny sygnet, i na srebrny najszyjnik (lubię naszyjniki, i nie jestem homo). Ogólnie @Marek Kotoński powinieneś co roku coś takiego robić, jako że co roku społeczność braci się powiększa. Taki sygnet może być naszym znakiem rozpoznawczym (prawie jak masoni XD). 

Tak btw czy dobrze rozumiem że viri fratres to coś jak bracia samcy? Lub bracia mężczyźni? Szczerze to z łaciny słaby jestem, jedynie włoski trochę znam, i wiem że „i fratelli” to po włosku bracia.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie zjedziecie ale mi się sygnet kojarzy z cyganami z odpustu.

Niemniej nawiązanie współpracy z kimś kto.robi różne grawerki, może być niezłym pomysłem. Ja np. fajny wzór bransoletki skórzanej, na nadgarstek, czy nawet koszulki, bym rozważył. 

 

Youtuberzy współpracują np. Z "kupsell" gdzie mają sporo produktów z własnym logo.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2023 o 21:32, bzgqdn napisał(a):

Pewnie mnie zjedziecie ale mi się sygnet kojarzy z cyganami z odpustu.

Taki sygnet to piękna pamiątka, a nie to co ma np. humorbagel w swoim sklepie. Fajnie jakby sygnet sprzedawał, ale nie ma.

 

https://humorbagel.creator-spring.com/?utm_medium=product_shelf&utm_source=youtube&utm_content=YT-APM2gMBAIjLlZylY9H-vUo3eBhM0UULVR5eyARjiVsyO_PDEiFOt14W5gZSQDMDvF7PQ4kuxwVGICooulCChJU2SQFTYtawlizhi5dZYqAEeLscXKL4SapWQNkb_1YH9kIc9OPqXhYjv59Ij0fMxYBRAPFTntd6JA_N6wtG5SKJCsBm4lxryyYE%3D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.