Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Sygnety Braci Samców "Viri Fratres", ponownie dostępne w sprzedaży!

Recommended Posts

sygnet-bracia-samcy.jpg

sygnety-srebrne-bracia-samcy.jpg

W odpowiedzi na liczne prośby Braci, wykonam na zamówienie sygnety z logo Viri Fratres. Zdjęcia zamieszczone powyżej są poglądowe, przedstawiają sygnety srebrne które były dostępne poprzednio. Nowe sygnety będą miały taki sam grawerunek, takie same eleganckie pudełko, kształt tarczy zbliżony do kwadratu, mogą się nieznacznie różnić od tych ze zdjęcia.

Wielokrotnie mnie widzieliście (lajwy, nagrania video) z takim srebrnym sygnetem - jest bardzo elegancki, zwraca uwagę swoją subtelnością. Nie jest chamskim, krzykliwym badziewiem. Tylko dla eleganckich mężczyzn, albo dla fanów, którzy chcą mieć coś z górnej półki tylko dla siebie.

Dostępne będą trzy opcje, srebrna, żółte złoto, białe złoto.

CENNIK:

Sygnet srebrny      - 1200 PLN

Sygnet żółte złoto - 2500 PLN

Sygnet białe złoto - 2800 PLN

DOSTĘPNE ROZMIARY:

od 18 do 30

ZASADY ZAKUPU:

1. Sygnety z grawerunkiem są unikatowe, dedykowane pod konkretnego zamawiającego (rozmiar) dlatego nie podlegają zwrotowi i opłacone zamówienie nie podlega anulowaniu.

2. Czas oczekiwania na sygnet, może wynieść od dwóch tygodni do sześciu tygodni (licząc od dnia 20 grudnia 2019). Wynika to z tego, że sygnety muszą być odlane i musi zostać wykonany grawerunek a firma która się tym zajmuje, ma dość długi czas oczekiwania na realizację. Poza tym czas przesyłek od firmy do mnie i ode mnie do klienta.

3. Zamówienia dokonujemy poprzez wpłatę na konto, w tytule przelewu należy podać wariant (srebrny, żółte złoto, białe złoto) i rozmiar. Po dokonaniu przelewu, proszę o informację na meil [email protected] o dokonanym zamówieniu. 

Konto: Mbank Marek Kotoński 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874

4. Ponieważ jest to sprzedaż okazjonalna, zamówienia zbieram do 20 grudnia 2019 roku. 

5. W dniu 21 grudnia 2019 zamówię odlew i grawer, sygnety do zamawiających wyślę po otrzymaniu ich od jubilera.

Lwią część pieniędzy które zarobię, przeznaczam na funkcjonowanie forum i innych serwisów, by żyło się lepiej.

• Like 7

Czy faktura razem z sygnetem zostanie dołączona ? Jaki tam jest VAT 23% czy 8% ?
Z góry dzięki za odpowiedź

• Like 1

@Patricio - przybliżona waga sygnetu po grawerunku to od 4.1 do 5 g, zależy od rozmiaru i tego ile materiału odejdzie przy grawerowaniu.

@GurneyHalleck - mówimy tutaj o nabyciu towaru na rzecz innego podmiotu, czyli zasadniczo jest to odpłatna dostawa towarów. Oczywiście wyroby ze złota i srebra są ovatowane i Marek ureguluje vat przy zakupie towaru  w firmie jubilerskiej, odprowadzi też podatek dochodowy od całości, ale jak to będzie rozliczone i ujęte na fakturze to zdecyduje biuro podatkowe, które obsługuje Marka.  

• Thanks 1

Przelew na konto Mbank: 97....? Albo jestem ślepy albo fail bo nie ma tu podanego nr konta. Ja dopiero w przyszłym tygodniu zamówie jak będe robił zakupy na ponowne narodziny Chrystusa. I jeszcze się chciałbym zapytać o koszt wysyłki do Niemiec jeśli będzie taki dodatkowy koszt.

@Analconda uzupełniono pierwszy post o dane do przelewu. Co do kosztu wysyłki, to nie wiem, różne firmy mają bardzo różny cennik, to się waha od 38 - do 90 PLN, nie wiem jaką firmą Marek wysyła.  

• Like 1

Świetne te sygnety, chciałbym mieć taki naszyjnik jednak. Uważam, ze byłyby bardziej praktyczny.

W dniu 4.12.2019 o 22:45, Marek Kotoński napisał:

Dostępne będą trzy opcje, srebrna, żółte złoto, białe złoto.

Wodzu nie myślałeś o naszyjniku ?

W dniu 4.12.2019 o 22:45, Marek Kotoński napisał:

sygnety z logo Viri Fratres

Czy masz jakiś inny wzór, czy tylko z logo Viri Fratres ?