Skocz do zawartości

Ziemkiewicz u Moniki Jaruzelskiej


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawy wywiad. O męskości, kobiecości, polityce, duchu narodowym i wielu innych rzeczach. Drażni mnie czasem potężnie Ziemkiewicz, ale, cholera, miło posłuchać erudytę. Nie, bym miał jakieś kompleksy, bo niczego mi pod tym względem nie brakuje : ))

 

Warto.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchałem, przyjemne choć trzeba pamiętać, że rozmawiała córka zbrodniarza z inteligentnym owszem, ale człowiekiem który służy polaryzacji narodu. Niby twierdzi, że naród się dzieli, jednak sam świetnie z tego żyje, to nie wyżyny ale poziom zachowany rozmowy owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ziemkiewicza taki eurudyta jak z hejterów Marka biznesmeni i milionerzy. Głupek który nie umie zrobić researchu przed swoimi wpisami i niezmiennie od lat się kompromituje w mediach. Omijam wysrywy tego typka szerokim łukiem w sieci a zwłaszcza w telewizji. Nie dziw że TVP szoruje głową po betonie jak daje programy takim typom jak Ziemkiewicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.