Skocz do zawartości

Prywatna opieka zdrowotna


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Waszmościom!

 

Czy ktoś, korzysta, opłaca, co poleca?

 

Wykonuję zawód wolny i na dzień dzisiejszy nie jestem nigdzie ubezpieczony. Tak wiem, że rejestracja firmy czy w urzędzie pracy. Ale abstrahując od tego zastanawiam się czy po prostu nie chrzanić NFZ, bez względu czy będą mi gdzieś zdzierać czy nie i po prostu opłacać gdzieś abonament i przy okazji zrobić sobie w ramach tego pakiet od razu kompleksowych badań na wszystko, które i tak kosztowałyby mnie tysiące.

 

Czy ktoś (pomijam LUX MEDY wszelakie w ramach etatu) sam z siebie opłaca gdzieś dodatkowo prywatnie ubezpieczenie zdrowotne, korzysta, ma uwagi, doświadczenia, jakie koszta, może coś doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam kilku znajomych, którzy są ubezpieczeni z ręki własnej lub pracodawcy w Medicover i są zadowoleni. Terminy do specjalistów są krótkie, to samo tyczy się kontroli i podstawowych badań. Jednak cudów nie należy oczekiwać - podstawowe ubezpieczenia i tak nie obejmują większych zabiegów, diagnostyki itd. - to z własnej ręki albo NFZ. Uważam, że do leczenia podstawowych chorób, wizyt kontrolnych itd. jest to dobra forma ułatwienia sobie życia.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.