Skocz do zawartości

Dziwny ja


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem. Chciałbym opisać swój problem. Na pewno nie jestem świerzakiem w sprawach damsko- męskich. Miałem w swoim młodym życiu koło 25 kobiet, sam posiadając 23 lata.

Lecz mam pewien problem. Czuję pociąg seksualny do dziewczyn, które są toksyczne. Tylko z takimi chce się wiązać, znaczy chciałem, bo dostrzegłem swój problem. Tylko one wydają mi się takie słodkie, lekko nieporadne oraz atrakcyjne. Posiadają tylko jednego rodzica oraz mają cieżką sytuację materialną w domu. 

Gdy się o tym dowiaduje chcę zrobić dużo dla takich dziewczyn. Czuje się, że jestem za nią odpowiedzialny. Tak jakbym był jej ojcem/starszy, bratem. 

Wiem, chore to trochę.

W swoim życiu miałem 3 stałe partnerki i każda z nich miała taką sytuację. Która mnie bardzo pociągała. Poznawałem inne dziewczyny takie na pierwszy rzut oka "normalne". Miały normalną sytuację w domu, ale jakby one szybko mnie nudziły. Miał ktoś taki problem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz mieć problemy natury psychicznej, na zasadzie podobne przyciąga podobne kminisz kawalerze? 

15 minut temu, THe_Minte napisał:

Gdy się o tym dowiaduje chcę zrobić dużo dla takich dziewczyn. Czuje się, że jestem za nią odpowiedzialny. Tak jakbym był jej ojcem/starszy, bratem. 

Tu jest rdzeń problemu według mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się chociaż, ze dostrzegłem ten problem sam :D

Hm... zostałem adoptowany jak miałem 2 latka wraz z siostrą

W domu niczego mi nie brakowało, rodzice na prawdę starali się zapewniać nam wszystkiego co potrzebowaliśmy.

Nawet bym nazwał naszą rodzinę wyżej niż średnią Polską rodzinę, jeżeli chodzi o zarobki, czy możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Magician napisał:

Bardzo mnie drażnią takie wpisy. Facet ledwo co się wpisał na forum a już nazwany psychiczny.

Zluzuj majty, mi chodziło raczej o niską samoocenę i potrzebę bycia bohaterem a nie, że kolega jest psychicznie chory. Sam tak miałem ale dostrzeżenie problemu to krok w dobrą stronę. Z resztą:

10 godzin temu, THe_Minte napisał:

Cieszę się chociaż, ze dostrzegłem ten problem sam :D

Na pewno nie chciałem nikogo obrazić.

Peace.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.