Skocz do zawartości

"Żonaci żyją dłużej, niż single korzystający z usług prostytutek"


Rekomendowane odpowiedzi

Oszustwo polega na tym, że to kobiety nie chcą mężczyzn a nie odwrotnie i dlatego chodzi się do prostytutki. Cytat: "Masz taką brzydką mordę nie dziwie się, że chodzisz na kurwy" koniec cytatu. Ten artykuł to kolejny atak na mężczyzn, którzy już mają dosyć tego ciągłego uganiania się za nie wiadomo czym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TreNdowaty napisał:

Dzwonię do żony, że zrobię małe zakupy i tak palnąłem, że kupie sobie piwko. Na co moja żona, nie kupuj bo bierzesz dzisiaj leki. 

Gdyby nie jej interwencja, na pewno bym wybrał piwko, a tak to soczek pomarańczowy.

 

 

Jesteś urobiony bo wybrałeś soczek pomarańczowy który Ona chciała, zamiast piwa którego chciałeś się napić rzeczywiście.

Jeśli sądzisz że to Ci przedłuży życie to się myślisz ;)

Ludzie są na dietach, odmawiają sobie wielu rzeczy które lubią, robią przeróżne pierdoły co gdzieś tam napisali, nie robią tego co lubią, a potem takiego przejedzie auto albo coś i potem sobie będzie żałował jeden z drugim jak mu życie przeleci przed oczami, ehhh.

Jak dla mnie gadasz jak baba.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajwaj. Dla większości ludzi samotność to udręka. Więc faktycznie jeśli samotność będziemy zapijać i chodzić na divy przy okazji pudrując nosek. To dosyć szybko można kopnąć w kalendarz. Natomiast nie dotyczy się to świadomych singli którzy dbają o higienę duszy i ciała. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca1980 

Wszystko pięknie i fajnie. 

 

Ilu znasz takich +50 singli, którzy dbają o "higienę duszy i ciała" ? 

Stanowią chociaż 10% singli +50 ?

Rozmawiamy tutaj chyba o "średniej statystycznej"

 

Chociaż z drugiej strony ile nerwów i stresów daje małżeństwo, rodzina...

 

Jak to mówi mój kolega- co nie zrobisz, zrobisz żle. Ożenisz się źle, nie ożenisz się źle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2019 o 09:12, Kobietolog napisał:

 lepiej być toksycznym małżeństwie niż szczęśliwym singlem

Jak trafisz na dobra, mądrą kobietę, to przeżyjesz jak na idiotkę, to tak średnio. Przy idiotce, po latach lżenia można dorobić się długów, rogów, depresji, a nawet jakieś ciężkiej choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, TreNdowaty napisał:

Ilu znasz takich +50 singli, którzy dbają o "higienę duszy i ciała" ? 

Siebie:). A potem długo długo nic. Dlatego napisałem że dla większości ludzi samotność to udręka. Nie potrafią ciszyć się z własnej obecności. Bo społeczeństwo wgrało im taki program. Mój reset trwał kilka lat. I nie był to przyjemny proces. Jak każdy inny kiedy to wychodzisz ze strefy komfortu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.