Skocz do zawartości

Nowa Miss Polski 2019


Rekomendowane odpowiedzi

8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyło się święto polskiej urody, czyli jubileusz 30-lecia konkursu Miss Polski i wybory Miss Polski 2019.

A oto zwyciężczyni ;) Pani Magdalena Kasiborska. 

 

 

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, zbliżenie i tekst

 

No no całkiem ładna ;) Ciekawe jak wygląda rano, bez makijażu :D 

 

A tak swoją drogą, wolę już "moją miłość" z pewnego teledysku :P 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania: dziewczyna z teledysku preludium -"

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ocenianie jej po 1 zdjęciu @Still to jak zjedzenie okruszka ciastka i mówienie że nie dobre :P 

Zobaczcie kilka pokazów,setki zdjęć a jak macie możliwość to najlepiej zobaczcie na żywo.

Telewizja to iluzja,zdjęcia podobnie :)

Mi się Pani bardzo podoba tylko jakoś staro wygląda (powyżej 30) a znając życie pewnie jak modelka to ma max 24.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Donkeyshot said:

Jak na miss bez rewelacji. Ale i tak się cieszę, że jeszcze nie wybierają transwestytów.

Valentina Sampaio jest ładniejsza i nawet z tym nie handluj.

 

Co do samej Kasiborskiej - nic specjalnego, typowa Polka 7/10, jak wyżej pisano nietrudno spotkać taką na ulicy. Chociaż zapewne pół świata poza naszym słowiańskim grajdołem by się zachwycało, no ale wiadomo Słowianki>>>reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ona jest nieatrakcyjna, ładniejsze widuje ekspediętki w biedronce. Jej wybór jest rozczarowujący bo ma powiekszane usta i świeci się od makijażu jak Lenin w trumnie. Dziewczyny miss powinny być naturalne. 

 

Ciekawe co i komu zrobiła za tytuł albo co ma do wykonania?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyciężczyni to taka 7/10 w mojej skali wizualnej. Wygląda na kobietę bliżej 30-stki a nie 19-latkę. Mało "dziewczęcości" jak na młody wiek i brwi jak u 50-letniego Turka (nie obrażając Turków ;)). Być może przesadzili z makijażem, powiększaniem ust i obróbką graficzną.

@Still Tytuły wątków piszemy bez kropki na końcu.

gf-gUJJ-nYE2-XQDV_magdalena-kasiborska-f

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Meg4tron said:

Ten Valentina Sampaio ma szczene jak rasowy chad :D

Takie zdjęcie wybrałeś :D Duża część top modelek ma dość męskie rysy twarzy.

17 minutes ago, Leniwiec said:

To jest on, czy ona ? Bo ma jakieś męskie rysy twarzy, tylko te usta glonojada mi tu nie pasują ?

Transpłciowa kobieta.

12 minutes ago, Morfeusz said:

brwi jak u 50-letniego Turka

Hahaha no coś w tym jest.

2 minutes ago, Donkeyshot said:

Dla mnie nie ma piękniejszej kobiety w Polsce od Nataszy Urbańskiej. Oczywiście w wersji sprzed paru lat.

O - fajnie, że ją przywołałeś. Gdyby Natasza zrzuciła parę kilo, to byłaby dość podobna z twarzy do Valentiny Sampaio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie, wiele kobiet które widzę w realnym życiu wygląda lepiej od miss.

 

Co więcej, moim zdaniem moja dziewczyna i kilka innych które miałem też wygląda od niej lepiej. Dla mnie nazywanie zwyciężczyń Miss Polski czy Miss Polonii "najpiękniejszymi Polkami" to jakiś żart.

 

BTW Polecam rzucenie okiem na zwyciężczynię sprzed roku, Miss Polski 2018, Olgę Buławę:

 

bulawa-miss-universe.-foto.jpg

 

Niezłe jaja, nie? :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.