Skocz do zawartości

I oto mój pierwszy temat na forum. Warning! Nudne i oklepane


Rekomendowane odpowiedzi

Un-be-lie-va-ble. What a story!

Wszystko tak miętosisz?

Oszaleć można. 

"Zadzwonię, ale nie dzwonię, albo może zadzwonię i nie zadzwonię. Powiedzcie, bo chcę zadzwonić ale czy dzwonić?".

I tak kur.... trzy dni. 

Charakterna dzioucha w uj. 

Chyba bym się przy takiej sam spakował w prom ko(s)miczny w minut pięć (chociaż lubię dobry dowcip). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomko napisał:

@Lexmark82 Dokładnie. Laska nie może przeżyć, że typ ją olał, ale to ona może mu dać szansę hehehe. 

Drogi @Tomko- jak na razie to ja go olałam bo i z nim zerwałam, a moje zyczenia mogły być grzecznościowe, także wiesz ;)

52 minuty temu, Meg4tron napisał:

Idź na browara. 

A może to i niezły pomysł, a piątek wybieram się ze znajomymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, góraleczka said:

Drogi @Tomko- jak na razie to ja go olałam bo i z nim zerwałam, a moje zyczenia mogły być grzecznościowe, także wiesz ;)

A może to i niezły pomysł, a piątek wybieram się ze znajomymi.

Sprowadzę Cię na ziemię.... Wydaje Ci się że to przewaga że go olałaś ? ?
Teraz masz rozkmnię że gość Cię olał ..... Ten Mężczyzna zaregował prawidłowo.
Sama nie wiesz czego chcesz (olał mnie ale to takie dziwne..... do tego nie odpisuje na mojego smska)  to Ty przegrałaś

Zamknij temat i skasuj jego numer. I idź szukaj dalej. Przegapisz wielu wartościowych jeszcze nie raz. Ego ego ego (bo ja,bo ja ,bo ja ). Refleksji z twojej strony brak.  Odpowiadasz również na wybiórcze posty (wygodne dla Ciebie)

Przyszłaś żeby dostać odpowiedź co zrobiłam nie tak. Ale pokazałaś że charkater masz skrzywiony ( zaznaczone cytaty) . Game Over

Raz. Nie zasługujesz na niego.
Dwa.Gość dobrze zrobił bo wyczuł manipulacje ( też tak robię ?, zadaje czasem dodatkowe podchwytliwe pytania) tym samym ma szansę na poznanie wartościowej kobiety.
 

Edytowane przez Lexmark82
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No tak, w sumie to ja go rzuciłam - jakże śmiałam ja niedobra..- więc z całą pewnością on nie miał w tym ani jednego % swojej winy, to ja byłam złą kobietą :D Nie ważne, że go nie znaliście, straciłam porządnego faceta i zapewne zawsze tak będzie. A dlaczego? No bo miałam czelność go rzucić, a faceta się nie rzuca, co najwyżej sam może odejść coś na przykład Armii Czerwonej ;)

Dobra, spadam stąd bo niestety, ale odpowiedzi tu są bardzo stronnicze.

Ale zadzwonię tak czy inaczej bo nie mam nic do stracenia :)  A jak nie odbierze, cóż może i jego strata?

Edytowane przez góraleczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie stronnicze, przychodzisz z bekiem co masz robić, stwierdzasz, że faktycznie zyebałaś. 2 dni później już jednak jego wina a my jesteśmy źli, bo mówimy Ci jak to wygląda z boku ?‍♀️?

 

PS. nie dzwoń, daj chłopu żyć :P 

Edytowane przez heavy27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątal do tej pory wygląda mniej więcej tak:

góraleczka: wydaje mi się, że ziemia jest płaska a co wy o tym sądzicie?

Forum: nie góraleczko jesteś w błędzie ziemia jest okrągła, wiesz co to widnokrąg?

góraleczka: wydaje mi się, że ziemia jest płaska a co wy o tym sądzicie?

Forum: nie góraleczko jesteś w błędzie ziemia jest okrągła, wiesz co to widnokrąg?

góraleczka: wydaje mi się, że ziemia jest płaska a co wy o tym sądzicie?

Forum: nie góraleczko jesteś w błędzie ziemia jest okrągła, wiesz co to widnokrąg?

góraleczka: wydaje mi się, że ziemia jest płaska a co wy o tym sądzicie?

Forum: nie góraleczko jesteś w błędzie ziemia jest okrągła, wiesz co to widnokrąg?

...............

5 rozdziałów dalej:

góraleczka: wydaje mi się, że ziemia jest płaska a co wy o tym sądzicie?

Forum: nie góraleczko jesteś w błędzie ziemia jest okrągła, wiesz co to widnokrąg?

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, góraleczka said:

jakże śmiałam ja niedobra..-

 

13 minutes ago, góraleczka said:

więc z całą pewnością on nie miał w tym ani jednego % swojej winy, to ja byłam złą kobietą :D

 

14 minutes ago, góraleczka said:

Dobra, spadam stąd bo niestety, ale odpowiedzi tu są bardzo stronnicze.

Na chwilę obecną nie rozumiesz. Ego ego ego
Dostałaś męskie odpowiedzi nie kobiece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lexmark82 napisał:

 

 

Na chwilę obecną nie rozumiesz. Ego ego ego
Dostałaś męskie odpowiedzi nie kobiece.

Tak, męskie, ale mam takie dziwne wrażenie, że gdybyście odpowiadali facetowi w analogicznej sytuacji, to byłyby zupełnie inne, w stylu " stary, ona nie była ciebie warta skoro zazdrosna i obrażała się" ;)

Godzinę temu, Tomko napisał:

@Lexmark82 Dokładnie. Laska nie może przeżyć, że typ ją olał, ale to ona może mu dać szansę hehehe. 

Haha, a dla mnie to wygląda tak, że to wy nie możecie przeżyć, że ja z nim zerwałam, a teraz myślę nad wznowieniem kontaktu, jakby faceci nigdy tak nie robili, no hipokryzja. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góraleczko nie jestem facetem. Nie obraź się, ale czasem powinniśmy odpuścić. Zrelaksuj się, pooddychaj i przemyśl jeszcze raz to co zrobiłaś.

Gdyby facet ze mną zerwał w taki sposób zablokowła bym jego nr. Nie jest to istotne, czy by mnie kochał. Poprostu trzeba się szanować. Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi :)

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, góraleczka napisał:

Haha, a dla mnie to wygląda tak, że to wy nie możecie przeżyć, że ja z nim zerwałam

Dokładnie tak jest. Cierpimy katusze bo Ty z nim zerwałaś. Nie znam Cię, nie znam jego, generalnie z punktu widzenia zwykłego użytkownika anonimowego forum mam Was po prostu totalnie w dupie ale co tam! Serce się kraje! I na stówkę albo dwie tak samo ma reszta braci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Samename napisał:

Zapytałaś o radę. Dostałaś multum.

Zerwałaś z nim, weź za to odpowiedzialność i tyle.
Rozstania i powroty to czasy liceum.

 

Może to boli, ale większość tego co pisali bracia niestety wygląda na prawdę.
Stemperuj swoje ego.

No, ale mimo wszystko znam pary, które już dawno po liceum zrywali ze sobą, a potem wracali. Więc, to oznacza, że jest to możliwe.

Ba, nawet znam parę (obecnie małżeństwo), gdzie po krótkim czasie bycia razem, on wyjechał za granicę i rozstali się na pół roku i przez pół roku nie mieli kontaktu, potem on wrócił i się zeszli, a teraz są małżeństwem.

Tyle, że on jest uparty i to bardzo, ale co mi w sumie szkodzi spróbować, najwyżej nie wyjdzie, teraz już jestem przygotowana na wszelkie ewentualności, ale może się też udać go udobruchać jakoś. 

Edytowane przez góraleczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, góraleczka napisał:

Tak szczerze, to mam przechlapane u niego? A może jednak zadzwonić? Próba nie strzelba w sumie, najwyżej nie odbierze i cóż...

A nóż odbierze?

Tak szczerze to kup sobie ukulele I zagraj mu serenadę pod balkonem I zaśpiewaj mu jaki wielki błąd popełniłaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na I oto mój pierwszy temat na forum. Warning! Nudne i oklepane
  • Mosze Red zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.