Skocz do zawartości

I oto mój pierwszy temat na forum. Warning! Nudne i oklepane


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Z tego co napisała to coś tam się musiało kleić skoro byli.

...no ale się odkleiło. I nie wie/nie wiedzą jak przykleić. :P :lol:

Ja radzę najpierw sobie poukładać w głowie czego autorka tak właściwie chce od niego, od siebie, od życia. Uporządkuje bajzel w głowie. Później niech naprawia sytuację. Jeśli z jego strony nie ma chęci i jej działania nie pomogą, to jasny sygnał, że już sprawa zamknięta, most spalony. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie Bracia i się uczcie !

Gdyby chłop odpisał , dalej zwodziłaby go, nie wiedziała co czuje, karmiła swoja próżność i pychę jego kosztem.

A tak , zgodnie ze złotą maksymą " Miejcie wyjebane a będzie Wam dane" samica ma takie  zwarcia że od doby nie wie co ze sobą robić.

To się dzieje w pustych głowach samic , gdy nie dajecie się złapać na ich pierdololo  i trzymacie ramę !

Kobiecy umysł w przekroju !

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadzwoni. Bo boi się ostatecznego zderzenia ze ścianą i odarcia ze złudzeń na swój temat.

Będzie się produkować tutaj (dostaje namiastkę atencji) a w międzyczasie szukać szybko orbitera.

Jej nie zależy an nim a na swoim przeświadczeniu iż kontroluje sytuację i na niczym nie opartym wyobrażeniu że jest księżniczką.

Edytowane przez ntech
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hippie napisał:

Czego autorka tak właściwie chce od niego, 

Powkurwiać go dopóki nie znajdzie czegoś lepszego albo chociaż napsuje jeszcze trochę dłużej trochę więcej krwi+ wróżę po sposobie pisania, że mamy do czynienia z jakimś częściowym chociaż odpaleniem hormonów pożądania.

Edytowane przez Król Jarosław I
Literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narazie nie zadzwonilam i tego nie zrobie raczej bo po przemysleniu jednak nie wiem  czy ma to sens-bo po co skoro juz jest obrazony pewnie na smierc/lub nie chce mnie znac i tylko bede sie tym denerwowac...no coz glupie bylo to moje zerwanie pod wplywem emocji ale faktycznie skoro nie odpisal mi nawet na zyczenia i teraz jestem jego wrogiem jakby -to z tego powodu  chociaz mi na nim zalezy strace tylko nerwy pewnie probujac go jeszcze przepraszac. Takze jadnak chyba macie racje ze trzeba odpuscic temat  i pomimo ze zalezy mi na nim szukac kogos nowego. Pozdrawiam:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak czytam te dylematy, to aż żałuje ze jestem w kilkuletnim zwiazku, bo mnie taka karuzela emocji omija. :) Czy dzwonić, czy on ma mnie w dupie haha. Autorko jak wszystko jest skończone i jestescie po zerwaniu to co Ty chcesz naprawiać. Skoro z nim zerwałas pod wpływem emocji to znaczy ze masz jakieś problemy emocjonalne i nie ładuj w to faceta. Daj mu żyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lana07 napisał:

Kurde jak czytam te dylematy, to aż żałuje ze jestem w kilkuletnim zwiazku, bo mnie taka karuzela emocji omija. :) Czy dzwonić, czy on ma mnie w dupie haha. Autorko jak wszystko jest skończone i jestescie po zerwaniu to co Ty chcesz naprawiać. Skoro z nim zerwałas pod wpływem emocji to znaczy ze masz jakieś problemy emocjonalne i nie ładuj w to faceta. Daj mu żyć 

Przeciez daje my zyc, oprocz zyczen sie nie odzywalam a Ty piszesz tak jakbym go jakos nekala czy wydzwaniala do niego :)

Edytowane przez góraleczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, góraleczka napisał:

Nie narazie nie zadzwonilam i tego nie zrobie raczej bo po przemysleniu jednak nie wiem  czy ma to sens-bo po co skoro juz jest obrazony pewnie na smierc/lub nie chce mnie znac i tylko bede sie tym denerwowac...no coz glupie bylo to moje zerwanie pod wplywem emocji ale faktycznie skoro nie odpisal mi nawet na zyczenia i teraz jestem jego wrogiem jakby -to z tego powodu  chociaz mi na nim zalezy strace tylko nerwy pewnie probujac go jeszcze przepraszac. Takze jadnak chyba macie racje ze trzeba odpuscic temat  i pomimo ze zalezy mi na nim szukac kogos nowego. Pozdrawiam:) 

W jakim to języku?

2 godziny temu, góraleczka napisał:

Przeciez daje my zyc

Czy chodziło Ci o to, że przecież dajesz mu w rzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, góraleczka napisał:

W jezyku smartfonowym czyli niestety bez polskich znakow ale nie zaznaczalam tego bo myslalam ze kazdym sie domysli ;) Ale mysle ze lepszy taki jezyk niz czepialski...

Wiele osób pisze tutaj z użyciem smartfonów i nie popełnia tak rażących, świadczących o totalnym niechlujstwie błędów. Sam w tej chwili odpisuję Ci ze smartfona. Da się? Jak się chce, to się da.

 

A to, co nazywasz czepialstwem, jest obowiązującą zasadą tego forum. Pisz poprawnie albo nie pisz wcale. Za to lecą tutaj warny. 

 

Kropkę znajdziesz w prawym dolnym rogu klawiatury ekranowej. Przecinek - w lewym dolnym. Polskie znaki diakrytyczne dostępne są po przytrzymaniu danego klawisza. Nie dziękuj.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Wiele osób pisze tutaj z użyciem smartfonów i nie popełnia tak rażących, świadczących o totalnym niechlujstwie błędów. Sam w tej chwili odpisuję Ci ze smartfona. Da się? Jak się chce, to się da.

 

A to, co nazywasz czepialstwem, jest obowiązującą zasadą tego forum. Pisz poprawnie albo nie pisz wcale. Za to lecą tutaj warny. 

Niestety moj telefon polskich znakow nie obsluguje, wiec przykro mi bardzo jak pisalam z kompa to wtedy moglo byc poprawnie. A warna moge dostac, moze z pomoca psychologa uda mi sie jakos przetrwac traume po takim wydarzeniu,a juz nie daj Boze po banie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@góraleczka

Czyli do niechlujstwa w pisaniu dochodzi jeszcze lenistwo.

Nie dziwi mnie to jakoś szczególnie, jedno z drugim dosyć mocno się wiąże.

Dla mnie dyspensę można mieć na firmowym laptopie, Twój telefon raczej posiada możliwość konfiguracji klawiatury :)

 

Zresztą patrząc na post, na który zwrócił uwagę @mirek_handlarz_ludzmi - brak polskich znaków nie jest tutaj żadnym wytłumaczeniem.

Liczba błędów interpunkcyjnych i literówek jest nie tyle niechlujstwem, co wręcz obrazą dla czytelników.

Myślę, że przy 3 promilach przeciętny użytkownik tego forum pisałby znacznie lepiej, jak zresztą drzewiej bywało :)

 

Ekstrapolując to na całość zdolności intelektualnych - ja na miejscu chłopa dałbym na mszę dziękczynną :)

Edytowane przez Ancalagon
  • Like 6
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, mam to gdzieś, nie będę specjalnie dla tego forum konfigurowała telefonu żebym miała polskie znaki, teraz pisze z laptopa, to co innego.

Ale wracając do tematu jednak zdecydowałam się do niego zadzwonić, za pierwszym razem nie odebrał. Zadzwoniłam po raz drugi i już udało mi się z nim porozmawiać, zaproponowałam spotkanie sama, na które się zgodził. Słychać było, że jest trochę obrażony na mnie i nadal jest zdystansowany, ale spotkamy się juz w sobotę i mam nadzieję, że wszystko sobie wyjaśnimy.

NIe wiem czy coś jeszcze z tego będzie, ale mam taką nadzieję, w każdym razie dziękuję za te, co prawda nieliczne rady żebym spróbowała do niego jednak zadzwonić, bo jeśli bym tego nie zrobiła, to bym żałowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@góraleczka 8 Stron, 193 posty w tym twój własny.

W dniu 12.12.2019 o 07:41, góraleczka napisał:

Takze jadnak chyba macie racje ze trzeba odpuscic temat  i pomimo ze zalezy mi na nim szukac kogos nowego.

 

Twój wybór, twoja decyzja, twoje życie.

Jeszcze mnie wspomnisz. "Będziesz tego żałować".

 

ps

Skoro nie odpowiadają ci zasady, panujące na forum.

Bądź tak łaskawa i je opuść.

Dziękuję.

Edytowane przez Dakota
ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.