Skocz do zawartości

Fast food i biegunka


Rekomendowane odpowiedzi

To raz z tym składnikiem papieru, a dwa że jest to jednak mechaniczne drażnienie - po 30 latach może być problem. To jak z pieprzykami na skórze które mi wycinali, tak to niegroźne, ale drażnienie latami przez ubrania (!) może spowodować raka. Dlatego usunąłem trzy pod znieczuleniem, bezbolesne - ale jak się zrasta nieprawdopodobnie swędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w mieszkaniu mogę zacząć tak robić, ale co w akademiku. Psikawkę(mała żeby się zmieściła do kosmetyczki; nie będę po akademiku paradował z psikawką do toalety :D ) jak do roślin kupić, mydło w płynie i ręcznik. 

 

Teraz mnie wystraszyłeś z pieprzykami. Staram się tak żyć, by unikać szpitali, byłem tam ; 0, nie chcę operacji. Pokazywałem mój pieprz i powiedział mi lekarz (z tych lepszych, co wiedzą, że dla pacjenta jest różnica między usłyszeniem, a zrozumieniem polecenia, potrafi przekazać co robić z chorobą), że jak się nie powiększa to mam się nie przejmować; chyba, że będę chciał się koniecznie opalać. Jak taka operacja wygląda? Nic nie zauważę? Będę mógł czytać sobie z komórki w międzyczasie? 

 

A jak prehistoryczni ludzie się podcierali? Jak nie było wody i był w lesie na przykład? Wiem, że zanim mogli mieć raka, to by i tak zginęli, ale ciekawy jestem.

 

Ostatnio idę po bulwarze, idzie stara para, i ta stara baba trzyma rękę w spodniach; myślę: "ale romantycznie", ale chcę ich wyprzedzić. Potem pomyślałem, że pewnie ma problemy właśnie z okolicami odbytu. Nie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieg polega na tym, że zastrzyk w skórę dostałem (brzuch i klata), a później chirurg wycina skórę z pieprzykiem i ją zszywa. Bezbolesne zupełnie. No ale ja miałem najlepsze znieczulenia, nie te szpitalne :lol:  Mam ich jeszcze trochę, ale już nie ruszam, może kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jak będę bogaty i wpływowy, albo po prostu sprytny to pójdę na ten zabieg ze znieczuleniem z odlotem :D O to chodzi rozumiem.

 

I jak za często nie noszę ubrań, to chyba nie muszę tak szybko wycinać. Na razie się bawię, nie będę się martwił, kiedyś sobie o tym przypomnę, w odpowiednim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.