Skocz do zawartości

Podejrzewany o planowanie zamachu Ukrainiec w rękach ABW


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

3 miliony ukrów w Polsce, czyli statystycznie co dziesiąty spotkany na ulicy... A tu na forum gloryfikowanie ukrainek, nie wiem gdzie Wy macie oczy i rozum. Miałem z nimi sporo do czynienia, ani to mądre, ani to ładne. Chazarskie geny nie są dla mnie wcale atrakcyjne. 

A co do Nowej Aleksandrii - kiedyś  miasto cyganów a dzisiaj siedlisko ukraińskiej patologii, która nie znalazła miejsca pod Warszawą... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton

Też dlatego używa się do takich celów ludzi o niskiej samoocenie, chłopak chciał zostać bohaterem w organizacji, do której dołączył. 

25 minut temu, Analconda napisał:

W ogóle debil dał się złapać - albo jest totalna inwigilacja albo to kretyn.

Zgadłeś inwigilacja :) lub podpucha by ludzi postraszyć, dlatego podchodzę z bardzo dużym dystansem do takich info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Patton napisał:

Tylko jaki mieliby w tym interes?

Kaczyści już 2 zamachy spreparowali. Jeden wariat w autobusie z bombą a durgi podłożył bombę pod radiowóz.

Chodziło o to by przepłynąć ustawę jakąś o inwigilacji by pisowcy wiedzieli kto za kilka kadencji będzie szedł do łagru.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.