Skocz do zawartości

Roxette - Marie Fredriksson


Rodanek

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przykra wiadomość. 

Pamiętam jak ich piosenki z dzieciństwa. A "Spending my time" była jedną z pierwszych piosenek które analzowaliśmy na zajęcisch z angielskiego jak byłem w podstawówce. 

Tym którzy przy takich informacjach czują się staro i mają lęki przed upływającym czasem, zwracam uwagę na to, że pani zmarła dość młodo i w dodatku po długiej walce z guzem mózgu. To nie jest schorzenie dotykające głównie starszych ludzi. 45-50 lat to nic nadzwyczajnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Ace of Spades said:

No cóż!? Ja tam Roxette nie lubiłem - straszny kicz ale kobiety mi szkoda.

 

Rzekłbym poezja , w porownaniu do dzisiejszych radyjnych "przebojow ( ale masz racje :)".Mi bardziej szkoda jej bliskich , ona juz nie cierpi .

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, stary metalowiec Roxette uwielbiałem. I nadal sentyment pozostał. 

Żałuję, że nigdy nie widziałem na żywo. Te wszystkie wielkie koncerty Queen, Roxette czy Tiny Turner miały w sobie coś, czego nie jestem w stanie odnaleźć we współczesnych twórcach mainstreamu.

 

Dzięki za muzyczne wzruszenia młodości. Cieszę się, ze dane mi było poznać ich muzykę. 

Spoczywaj w pokoju Marie Fredriksson.

Edytowane przez azagoth
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, azagoth napisał:

Te wszystkie wielkie koncerty Queen, Roxette czy Tiny Turner miały w sobie coś, czego nie jestem w stanie odnaleźć we współczesnych twórcach mainstreamu.

Właśnie tego żałuję, że na takie koncerty nie udało mi się wybrać. 

 

Roxette pamiętam przede wszystkim dzięki siostrom. One w czasach mojej młodości ich słuchały, wszystko nagrane na kasetę. Taki dziecięcy rarytas: celebrowanie odsłuchiwania kawałków...

Teraz pozostaje tylko odpalić winyla, który jest w małej kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.