Skocz do zawartości

Seksroboty


Figurantowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przeczytałem przed chwilą artykuł o prężnie rozwijającej się branży sztucznej inteligencji, VR i robotów celem zaspokojenia seksualnych popędów ludzi. Czy waszym zdaniem w dobie kryzysu instytucji małżeństwa i rewolucji seksualnej takie wynalazki będą się stawać popularniejsze? Jeśli lalki się staną niesamowicie realistyczne a sztuczna inteligencja będzie doskonale upodabniać tą naturalnie ludzką to co ludzie wybiorą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Figurantowy said:

Jeśli lalki się staną niesamowicie realistyczne a sztuczna inteligencja będzie doskonale upodabniać tą naturalnie ludzką to co ludzie wybiorą? 

Jezeli kupie sexlalke za gruba kase a ona po kilku latach stwierdzi ze lubi tylko klasyke i nic ponadto to ja pier..e taka sztuczna inteligencje .

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że już alfy przerzucają się z dziwek na seksroboty, a kasa się zgadza ? 

 

Moim zdaniem realne scenariusze:

 

- całkowita blokada seksrobotów na podstawie uprzedmiotowienia kobiet, klasyka feministyczna,

- zwiększenie jakości usług seksualnych przez "żywe" kobiety. Żywe w cudzysłowie, bo wiadomo, że kłoda to czasami gorsza od robota ? 

- seksroboty przyjmą się w alternatywnych burdelach, więcej cybernetycznych alfów, spadek cen zaspokojenia,

- lalki buforem dla wszelkich dewiacji seksualnych, pedofilów i wszelkiej maści zboczuchów,

- powiązanie funkcji seksualnych z praktycznymi, czyli gotowanie, sprzątanie, towarzystwo dla emerytów, osób samotnych, zawsze zadzwoni na pogotowie w razie potrzeby, kryzys instytucji małżeństwa, bo po chuj mi żonka, jak robot ogarnie

- roboty dedykowane mężczyznom i kobietom, zmiana paradygmatu zdrady,

- robot lepszy od prawdziwego człowieka, zawsze świeżutki wykluczy bardzo wielu mężczyzn z rynku seksualnego całkowicie,

- nowe subkultury, podziemia robotów i ludzi żyjących w związkach,

- masowe strajki dziwek na całym świecie

 

:D 

 

 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, Figurantowy said:

Czy waszym zdaniem w dobie kryzysu instytucji małżeństwa i rewolucji seksualnej takie wynalazki będą się stawać popularniejsze? 

Tak.

44 minutes ago, Figurantowy said:

Jeśli lalki się staną niesamowicie realistyczne a sztuczna inteligencja będzie doskonale upodabniać tą naturalnie ludzką to co ludzie wybiorą? 

Normalni wybiora ludzi.

Zboczency i dewianci wybiora lalki i roboty.

 

Zatwardziali redpillowcy i incele tez wybiora lalki racjonalizujac sobie, ze “lepsza lalka niz trujaca dupe zona”.

 

Wraz z popularyzacja lalek/robotow przedefiniuje sie “dewiacje” i juz kopulacja z nimi bedzie bardziej akceptowana przez spoleczenstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LiderMen napisał:

Moim zdaniem lalki bedą coraz bardziej popularniejsze bo nie bedzie widać różnicy pomiędzy dziewczynami zdemoralizowanymi umalowanymi jak sztuczne lalki.

Żeby nie było widać różnic to musiałyby te lalki mieć jeszcze organiczne cechy jak żywy człowiek. A człowiek jak to człowiek lub udoskonalać rzeczy dawniej wynalezione. Co do samych lalek to one będą takim wentylem bezpieczeństwa żeby ludzie spod znaku mimowolnego celibatu(i nie tylko oni ale też większość przeciętnych mężczyzn) nie dokonywali strzelanin czy też gwałtów(choć samo bycie w mimowolnym celibacie może nie wystarczyć by być gwałcicielem czy masowym mordercą bo muszą zajść jeszcze inne czynniki niż brak dobrowolnego seksu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że to będzie w jakiś sposób wygodne dla tych co lubią się bawić małym, a nie mogą zamoczyć, dla tych co mają jakieś kompleksy i dla tych co lubią posiedzieć w robocie 12 godzin, bo nie mogą znieść pie*dolenia swoich żon.

2 minuty temu, Bohun napisał:

Już bym se wolał konia zwalić niż taką lalkę wyruchać i jeszcze tyle pieniędzy

I to nawet nie warto, ale co kto lubi :D ale lepsze to niż kłoda za 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, avceutyhh14 napisał:

(...)

I to nawet nie warto, ale co kto lubi :D ale lepsze to niż kłoda za 100 zł.

Chyba miałeś pecha z tymi kłodami jeśli dobrze rozumiem co mówisz, jak trafisz na dobrą to więcej Ci nie będzie potrzeba, zaręczam słowem ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrobina historii:

 

17 minut temu, TheFlorator napisał:

Normalni wybiora ludzi.

Zboczency i dewianci wybiora lalki i roboty.

Normalni nie chcą iść z postępem i zostać uznani za "zboczeńców", więc wybiorą czterdziestoletnie samotne matki... Już to widzę oczami wyobraźni...

Innymi słowami, normalni ludzie jeżdżą konno, tylko zboczeńcy przerzucają się na automobile.

Aż się zmienią czasy, i wróci stare.

 

28 minut temu, mac napisał:

całkowita blokada seksrobotów na podstawie uprzedmiotowienia kobiet, klasyka feministyczna

"Jedziemy na wycieczkę, bierzemy lalkę w teczkę" ;)

30 minut temu, mac napisał:

lalki buforem dla wszelkich dewiacji seksualnych, pedofilów i wszelkiej maści zboczuchów

Skoro odstrzał nadal jest nielegalny, a chemiczna kastracja "niemoralna", to chociaż lalki niech cierpią, a nie żywi ludzie.

32 minuty temu, mac napisał:

wykluczy bardzo wielu mężczyzn z rynku seksualnego całkowicie

A niektórych, skłoni do samodoskonalenia. Ciekawy punkt, daje do przemyślenia.

33 minuty temu, mac napisał:

kryzys instytucji małżeństwa

Kryzys to mamy teraz. W takiej przyszłości, małżeństwa staną się jednorożcem - mityczne, wielu słyszało ale nikt nie widział.

 

Natomiast jest jeszcze jeden element, który warto poruszyć. Na świat przyszła już owieczka wychowana w sztucznej macicy. Dodanie takiej funkcjonalności do seks robota, to dopiero byłaby rewolucja.

A w drugą stronę - jeszcze bardziej urośnie rynek usług chirurgii plastycznej, upodabniania kobiet to idealnych lalek.

 

2 minuty temu, Bohun napisał:

Za cenę takiej lalki miałbyś ruchanie na roksach na więcej niż rok(w zależności od potrzeb)

Ehm, liczymy. Lalka z Chin - ~20k zł, na 12 miesięcy - ~1700zł za miesiąc. Jak komuś wystarcza jedna studentko-noc na miesiąc, to styknie.

Ale raczej bym się spodziewał umów wynajmu, a nie sprzedaży. Za 1000zł miesięcznie, masz lalkę 24/7. Znudzi się - za miesiąc inna.

 

https://kobieta.wp.pl/partnerka-seksualna-za-15-tys-zl-seks-roboty-zapewnia-zwiazek-idealny-6343764281743489a

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bohun napisał:

Chyba miałeś pecha z tymi kłodami jeśli dobrze rozumiem co mówisz, jak trafisz na dobrą to więcej Ci nie będzie potrzeba, zaręczam słowem ;)

haha dokładnie i to byłem u jednej tylko, bo chciałem zobaczyć jak to jest u profesjonalistki. Więcej już nie zawitałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kespert napisał:

Ehm, liczymy. Lalka z Chin - ~20k zł, na 12 miesięcy - ~1700zł za miesiąc. Jak komuś wystarcza jedna studentko-noc na miesiąc, to styknie.

Ale raczej bym się spodziewał umów wynajmu, a nie sprzedaży. Za 1000zł miesięcznie, masz lalkę 24/7. Znudzi się - za miesiąc inna.

 

https://kobieta.wp.pl/partnerka-seksualna-za-15-tys-zl-seks-roboty-zapewnia-zwiazek-idealny-6343764281743489a

 

 

Ano, każdy ma inny system przeliczania ;)

Jak dla mnie 1700zł na miesiąc to już rozpusta.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bohun napisał:

Jak dla mnie 1700zł na miesiąc to już rozpusta.

Pozdro

Albo 1700 zł leasingu na auto dla myszki bo sobie zażyczyła nowe. A potem słyszysz że ja głowa boli, albo wypiłeś o 1 piwo za dużo podczas meczu... 

 

To jest rozpusta, a na końcu jeszcze rozwodzik i kolejne pieniądze uciekają. 

 

Na lalkę nie trzeba oc/ac, w najgorszym wypadku się zepsuje. 

 

Nie mówię że jestem fanem lalek, ale jestem w stanie zrozumieć że dla niektórych może być to dobra opcja. 

Edytowane przez slavex
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, slavex napisał:

1700 zł leasingu na auto dla myszki bo sobie zażyczyła nowe. A potem słyszysz że ja głowa boli, albo wypiłeś o 1 piwo za dużo podczas meczu... 

Na autach to się nie znam, ale to chyba dobre porównanie ;)

 

11 minut temu, avceutyhh14 napisał:

haha dokładnie i to byłem u jednej tylko, bo chciałem zobaczyć jak to jest u profesjonalistki. Więcej już nie zawitałem ;) 

Jak widać jesteśmy po prostu innymi ludźmi, ja mam zmysł eksploratora, Ty zaś nie ;)

Jedna porażka mnie nie odstrasza.

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bohun napisał:

Jak widać jesteśmy po prostu innymi ludźmi, ja mam zmysł eksploratora, Ty zaś nie ;)

Możliwe, ale nie zawitałem, a miałem to zrobić, bo swego czasu siedziałem na garso i znalazłem dwie fajne mieszkające razem divy oferujące niezłe zabawy. Nie poszedłem, bo znalazłem dziewczynę, więc nie potrzebuje tego ;) Pozdro !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Figurantowy napisał:

celem zaspokojenia seksualnych popędów ludzi.

Chyba głównie mężczyzn, bo kobiety nie mają takich problemów - zawsze jakiś frajer się znajdzie ;) popularność tego typu rzeczy będzie rosła dlatego, ze wraz z postępem cywilizacji będzie przybywać samotnych wrażliwych zagubionych mężczyzn, dla których kobieta i seks to będzie niedostępny luksus.

1 godzinę temu, mac napisał:

masowe strajki dziwek na całym świecie

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

PS powstał nawet film sci-fi na ten temat - "Ex Machina" z 2015

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

- masowe strajki dziwek na całym świecie

 

:D 

 

(...) "Aż do tego doszło wreszcie,
że z burdelów wszystkich w mieście
Od kurewskiej całej nacji
Przyszły kurwy w delegacji.
Ta najbardziej rozjebana,
Padłszy przed nim na kolana,
Z trudem tłumiąc rzewne łkanie
Rzekła: "Królu nasz i Panie!
Ty panując od lat wielu
Ojcem byłeś dla burdelu.
Burdelowy cech upada
Kurwom grozi dziś zagłada!
Upadają obyczaje!
Chińska lalka dupy daje!

Na ulicy bez pieniędzy,
Przez co wpycha nas do nędzy.
Nikt nas dziś już nie pierdoli,
Bo darmochę każdy woli!
A więc najjaśniejszy panie,
Sprawiedliwość niech się stanie!"

Aleksander Fredro

;)

Edytowane przez Bohun
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślę, że przecenia się w tym wszystkim rolę popędu. 

Już dziś mamy takie "sexroboty" na wyciągnięcie ręki, w postaci prostytutek. Jest ich tyle, że obrobiłyby wszystkich. Mimo to wielu nie korzysta, a wielu z tych, co korzystają, twierdzi, że jednak to nie do końca to. Powstaje pytanie. Skoro tabun żywych i ponętnych dziwek nie wystarcza, jak ma wystarczyć armia sztucznych sexrobotów?

A jaki jest dowód na to, że dziwka nie wystarcza?  No właśnie taki, że istnieją  koncepcje tworzenia sexrobotów. Gdyby dziwki zaspokajały wszystkie potrzeby klientów, niepotrzebne byłyby sexroboty. No może tyle, że tańsze, w długiej perspektywie. 

Jaka jest cechą wspólna dziwek i psychologów?  I jedne, i drudzy, oferują towar niepelnowartościowy. Dziwka udaje pożądanie, a psycholog akceptację. I dlatego to nie ma prawa zadziałać, jak należy. Niby wszystko w porządku, a czujesz, jakbyś jadł steropian. Jak zjesz pełnokrwiste mięso, poczujesz różnicę, prawdziwy smak.

W tym całym seksie chodzi nie tyle o fizjologiczne rozładowanie napięcia, co o całą tego psychologiczno-emocjonalną otoczkę. O to, że posiada się kobietę, która ciebie (nie twoją kasę) pożąda, że jest się dla drugiego człowieka atrakcyjnym, wartościowym, nawet tylko na poziomie fizycznym. To niesamowicie pompuje ego, poprawia samopoczucie i krążenie.

To o to zabijają się tabuny facetów, o autentyczność. Problemem nie jest częstotliwość czy dostępność seksu, raczej jego jakość. 

Ale komuchy mają błędną (zredukowaną) antropologię. Myślą, że w tym wszystkim chodzi o spuszczenie z krzyża. I wystarczy nadmuchać lalkę, sprzedać frajerowi i będzie nowy wspaniały świat. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Figurantowy napisał:

Jeśli lalki się staną niesamowicie realistyczne a sztuczna inteligencja będzie doskonale upodabniać tą naturalnie ludzką to co ludzie wybiorą? 

Jaaaa. Już widzę ten wściek feministek i kokejki facetow przed sklepami jak wypuszczą taką sex-maszynę co jeszcze będzie umiała gotować, czasem posprząta i będzie miała regulację głośności do wyciszenia wlącznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Figurantowy napisał:

Witam,

Przeczytałem przed chwilą artykuł o prężnie rozwijającej się branży sztucznej inteligencji, VR i robotów celem zaspokojenia seksualnych popędów ludzi. Czy waszym zdaniem w dobie kryzysu instytucji małżeństwa i rewolucji seksualnej takie wynalazki będą się stawać popularniejsze? Jeśli lalki się staną niesamowicie realistyczne a sztuczna inteligencja będzie doskonale upodabniać tą naturalnie ludzką to co ludzie wybiorą? 

Chińczycy stawiają chyba na to że :"Od sztucznej inteligencji gorsza jest tylko naturalna głupota", a jak wiadomo oni wiedzą co tam porobić żeby zarobić, ostatnio widziałem spawarkę na aliexpress za chyba 15 dolców + przesyłka ;)

Innymi słowy - dla każdego coś innego(wybór powinien być ;) ).

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.