Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i jakiś farmaceuta, tylko taki, który coś potrafi, a nie tylko ma naładowany łeb jak encyklopedia chemią leków, a już samemu coś zrobić w labie to dwie lewe rączki. Tak żeby podstawowe leki potrafił uzyskać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak. Ale niech ten medyk może po WAM-ie będzie, bo reszta to partacze.

 

"No i jakiś farmaceuta, tylko taki, który coś potrafi, a nie tylko ma naładowany łeb jak encyklopedia chemią leków, a już samemu coś zrobić w labie to dwie lewe rączki. Tak żeby podstawowe leki potrafił uzyskać. "

 

To chyba działka Pikacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako szaman byłbym dla was Bracia dobry, byłbym czystą słodyczą. Moja nowa religia to nowe przykazania, gdzie można grzeszyć jak się chce, byle nie u nas. Czyli możemy innych mordować i okradać, zabierać cudze kobiety i je zapładniać, a Pan Bóg wtedy nas kocha - no i szanować oraz dzielić się kobietami i łupami z szamanem, bo jak nie to do piekła, wiadoma sprawa.

 

No tak, każdy chce zajmować stanowisko, a ja się pytam kto będzie sprzątał, kopał doły kloaczne, mordował innych i pilnował niewolników? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Moja nowa religia to nowe przykazania, gdzie można grzeszyć jak się chce, byle nie u nas. Czyli możemy innych mordować i okradać, zabierać cudze kobiety i je zapładniać, a Pan Bóg wtedy nas kocha

 

Marku ale taka religia już jest  :lol:  ostatnio wraz z ludnością "napływową" zwiększa się jej znaczenie w eurolandzie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłuszcza za mglista obietnice dostania się do palestry :D

 

Przyjmować będziemy tylko tych najgorliwszych (bo najsprytniejsi mogą nas wygryźć) ale nie do naszego okrągłego stołu, tylko stopień niżej. Oni będą sie "wozić" przed innymi a my będziemy mieli pewność, że zrobią tak jak my chcemy i na pewno nie beda próbowac dołozyć coś od siebie :D

 

 

I tak oto od Alimentów doszlismy do Nowego, Lepszego Świata... Masakra. Ale piękna sprawa, taka utopia gzie pierdolone księżniczki z automatu przyjmują na klatę odpowiedzialność za własne czyny, nie ma bzdurnych alimentów bo panna ma popieprzone pod kopułą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rysiek - ale ja nie przynależę do palestry  :lol:  wykształcenie nie czyni ze mnie członka palestry

 

Co nie zmienia sensu mojej wypowiedzi w kontekście logiki ;)

 

Stworzylibyśmy mocną grupę. Ja byłbym szamanem i założył religię, bo się na tym znam no i musi coś spajać naszą społęczność, Wroński Red i Pikacz szli by na wojowników, Rysiek i Subiektywny tworzyliby prawa, Arox by dowodził transportami dóbr które byśmy zrabowali, samice wiadomo - do rodzenia dzieciaków, reszta do ogólnej pracy do jakiej się nadają. 

 

Takie społeczności istnieją. Najbardziej znane i prężne funkcjonują na Sycylii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, a dlaczego nie specem od wojaczki, jak obronić grupę, zaplanować obronę, jaka taktyka najlepsza, kto jak kto, ale Ty to się chyba najlepiej tu znasz i wiesz lepiej jak ludzi do takich zadań wykorzystać.

 

Z całym szacunkiem dla Was Panowie, ale po takim Armagedonie to Wroński ma szanse na przeżycie, najwięcej umiejętności posiada.

 

Wroński Ty już szkolenia powinieneś prowadzić :P.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie oczywiście do niewoli seksualnej i to najlepiej z daleka od podstawowego obozu samców. Bo samiec przy samicy się rozleniwia i chuj z obrony granic plemienia. Dopuszczać do samic wyłącznie po wykonaniu licznych zadań, aby wyzwolić maksymalny potencjał energetyczny. Do tego propaganda po całości, że u nas lepiej niż u innych. Zaczną przychodzić z innych wiosek i zamiast z nami walczyć zaczną zapierdalać, aby poczuć odrobinę raju :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, a dlaczego nie specem od wojaczki, jak obronić grupę, zaplanować obronę, jaka taktyka najlepsza, kto jak kto, ale Ty to się chyba najlepiej tu znasz i wiesz lepiej jak ludzi do takich zadań wykorzystać.

 

(...)

Bo ja jestem tylko logistykiem ;)

Mogę naprawiać rydwany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, we współczesnym świecie liczy się tylko to co ma realną wartość. Żadne papiery - złoto np tylko jako fizyk. Dzieła sztuki? Co Ci szkodzi mieć fresk wart 80tys. złotych? Schowasz go w słoiku. Ziemia też jest ryzykowna, bo ludzi do dziś mają akty własności, którymi można się podetrzeć bo zostały unieważnione np dekretem. Pieniądz papierowy jest narzędziem okradania ludzi i w każdej chwili można go zdewaluować np o połowę. Obecnie mamy bańkę niemal na wszystkim co ma jakąkolwiek fizyczną wartość. Powód? To proste. Pieniądz papierowy jest śmieciem. Kto zdaje sobie z tego sprawę najlepiej? Ci, którzy kontrolują jego emisję. Przykład? Działka kosztuje 1000 złotych. Za tysiąc złotych możesz też kupić 1000 chlebów. Dewaluujesz wartość pieniądza, koszt artykułów pierwszej potrzeby rośnie zawsze szybciej niż działek. Dochodzimy do sytuacji, gdzie za 1000 złotych możesz kupić już tylko 300 chlebów. Co z działką? Myślisz, że weźmiesz za nią 1000 złotych? Nawet jeśli to realnie jest ona tańsza o 2/3. W ten sposób między innymi Niemcy zrealizowały niedawno wszystkie założenia ekonomiczne jaki sobie stawiali zaczynając I wojnę światową. Grecja jest w tej chwili rozkradana za bezcen. Narzędzi jest multum, począwszy od lichwy a skończywszy na inflacji.

O co chodzi w ''Żadne papiery - złoto np tylko jako fizyk''?

 

Jak czytam te rozkminy to przypomina mi się serial ''Walking dead''-zwykli ludzie poddani próbie czasu.

 

Co do procesu, to proponuję próbę wody rodem ze średniowiecza-jeśli oskarżona o czary, wrzucona do wody nie topi się, znaczy to tyle, że jest czarownicą i trzeba spalić. Jeśli topi się-no to właśnie się topi. Problem przewlekłych postępowań sądowych rozwiązany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.