Skocz do zawartości

Czy ja jestem dziwny czy ten świat ?


Gorączka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Muszę to z siebie wyrzucić, bo nosi mną ta rozkmina od wczoraj.

A zatem bez przedłużania czas na opowieść.

Byłem jakiś czas temu z rodziną mego brata (ja, on, jego żona i dwóch synów) w parku trampolinowym. Ponieważ żona brata musiała na trochę się ulotnić a bratankowie chcieli bawić się w dwóch różnych kątach sali, jako dobry wujek poszedłem ze starszym na ściankę wspinaczkową (mały ma 6 lat). Wszystko było super, mały się z początku bał ale jak go zapewniłem że wspieram go i nie pozwolę mu się połamać to zaczął się wspinać. Obok mnie randomowy ojciec z synkiem w podobnym wieku skrzyczał w tym samym czasie syna, że sobie krzywdę zrobi (synek na oko też z 6 lat) bo mały zeskoczył z trzech schodków! Przechodząc obok nas spojrzał na mnke jak na jakąś patologię i poszedł sobie w przysłowiową siną dał. 

I tu naszła mnie rozkmina podobna jak w opisywanej przezemnie w jednym z tematów rozmowie z moją koleżanką - Dokąd świecie męski zmierzasz ? 

Musiałem to z siebie wyrzucić.

 

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.